Код ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази (Діоксид вуглецю)

Очікувана вартість

115 200,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40081216
Веб сайт:
Адреса:
Україна
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олег Охріменко
Володіння мовою:
Телефон:
+0577244334
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Діоксид вуглецю газоподібний балон 40 л/20 кг Обгрунтування: Згідно Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», відповідно пп.6 п.13 Особливостей (відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей). Номер оголошення в електронній системі закупівель: UA-2023-05-18-008743-a, яке було автоматично відмінене електронною системою закупівель через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах в строк, установлений замовником згідно з Особливостями.

Код ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази

Кількість:

160 балон

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 28 черв. 2023 14:39

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
115 200,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
00204783
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 28 черв. 2023 14:39

Пропозиція

115 200,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Оксана Захарченко
E-mail: [email protected] Телефон: 380973629489 ЄДРПОУ:
45462724

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

120 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Оксана Захарченко
E-mail: [email protected] Телефон: 380973629489 ЄДРПОУ:
45462724

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

96 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Промислові гази (24111900-4 Кисень) 24110000-8 Промислові гази
Промислові гази (24111900-4 Кисень) 24110000-8 Промислові гази
Ім'я:
Юлія Глодан
E-mail: [email protected] Телефон: +380504792953 ЄДРПОУ:
31319242
18
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

108 335,00 грн без ПДВ

Дивитись