Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24110000-8»
-
ID: UA-2026-09-04-012424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКисень медичний рідкий, кисень медичний газоподібний (код за ДК 021:2015 - 24110000-8: Промислові гази)
Ім'я:Валентина ЛошакE-mail: [email protected] Телефон: +380462259991, +380631875357 ЄДРПОУ:02006065Оголошено4 вер. 16:23
Прийом пропозицій4 вер. 16:23 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-011537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКисень медичний рідкий (Oxygen, V03A N01), наливом
Ім'я:ТУРУБАРОВА ОЛЕНА ВАЛЕНТИНІВНАE-mail: [email protected] Телефон: +380442543212 Факс:+380442543212ЄДРПОУ:22863747Оголошено4 вер. 15:47
Прийом пропозицій4 вер. 15:47 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-011349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГелій рідкий за кодом ДК 021:2015 24110000-8 «Промислові гази»
Ім'я:Сєрова Вікторія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380633150653 ЄДРПОУ:03534601Оголошено4 вер. 15:36
Прийом пропозицій4 вер. 15:36 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-010286-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 24110000-8 «Промислові гази» (Кисень медичний рідкий, налив)
Оголошено4 вер. 15:04
Прийом пропозицій4 вер. 15:04 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-007478-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК 021:2015 24110000 – 8 «Промислові гази» Кисень медичний рідкий (Oxygen, V03A N01), наливом
Оголошено4 вер. 13:29
Прийом пропозицій4 вер. 13:29 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-006075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїГази медичні (кисень медичний рідкий - згідно ДК 021:2015 – 24110000-8 Промислові гази)
Оголошено4 вер. 12:23
Прийом пропозицій4 вер. 12:23 – 9 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-03-014991-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПромислові гази
Оголошено3 вер. 20:56
Прийом пропозицій3 вер. 20:56 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-013742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКисень медичний рідкий (Oxygen) за кодом ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази
Ім'я:Анна Вазгенівна ШарапанівськаE-mail: [email protected] Телефон: +380487202698 Веб сайт: ЄДРПОУ:02008342Оголошено3 вер. 17:04
Прийом пропозицій3 вер. 17:04 – 8 вер. 07:00 -
ID: UA-2026-09-03-012566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКисень медичний газоподібний (Oxygen, V03A N01), об'ємна частка кисню не менше 99.5%, балон 40л., з обміном балону
Оголошено3 вер. 16:17
Прийом пропозицій3 вер. 16:17 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-03-012354-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКисень медичний рідкий (Oxygen, V03A N01), з кріоциліндром; Кисень медичний газоподібний (Oxygen, V03A N01), об'ємна частка кисню не менше 99.5%, балон 40л., з обміном балону
Оголошено3 вер. 16:10
Прийом пропозицій3 вер. 16:10 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-012205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24110000-8 Промислові гази
Оголошено3 вер. 16:05
Прийом пропозицій3 вер. 16:05 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-010802-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеактиви для лабораторних досліджень
Оголошено3 вер. 15:45
Прийом пропозицій3 вер. 15:45 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-009681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДіоксид вуглецю (вуглекислота) газоподібний, вищий сорт, балон 40 л
Оголошено3 вер. 14:53
Прийом пропозицій3 вер. 14:53 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-009072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 24110000-8 Промислові гази (Діоксид вуглецю, кисень технічний (заправлення в балони покупця))
Ім'я:Цехмейструк Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380976010391 ЄДРПОУ:38500095Оголошено3 вер. 14:37
Прийом пропозицій3 вер. 14:37 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-008396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКисень медичний (газоподібний)
Оголошено3 вер. 14:13
Прийом пропозицій3 вер. 14:13 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-006583-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКисень медичний газоподібний (Oxygen, V03A N01), об'ємна частка кисню не менше 99.5%, балон 40л., з обміном балону ДК 021:2015 – 24110000-8 "Промислові гази" (24111500-0 Медичні гази)
Оголошено3 вер. 13:00
Прийом пропозицій3 вер. 13:00 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-03-005379-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКисень медичний газоподібний (Oxygen, V03A N01), об'ємна частка кисню не менше 99.5%, балон 40л., з обміном балону; Діоксид вуглецю (вуглекислота) газоподібний, вищий сорт, балон 40 л
Ім'я:Єпифанович Ганна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380413521256 ЄДРПОУ:01991872Оголошено3 вер. 12:00
Прийом пропозицій3 вер. 12:00 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-03-002759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПромислові гази (Кисень рідкий медичний (Oxygen))
Ім'я:Вікторія Анатоліївна КрасніцькаE-mail: [email protected] Телефон: +380953864443 Веб сайт: ЄДРПОУ:01994942Оголошено3 вер. 10:34
Прийом пропозицій3 вер. 10:34 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-03-001747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 24110000-8 - Промислові гази (Діоксид вуглецю (вуглекислота) газоподібний, вищого сорту у балонах 40л з обміном балонів)
Оголошено3 вер. 09:57
Прийом пропозицій3 вер. 09:57 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-000821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораКисень
Оголошено3 вер. 09:15
Прийом пропозицій9 вер. 09:00 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення