Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали (Пароніт)

Очікувана вартість

731 133,24 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40081216
Веб сайт:
Адреса:
Україна
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Марина Харітонова
Володіння мовою:
Телефон:
+0577244922, +0577245967, +0577242808
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Пароніт ПМБ 1мм Обгрунтування: Згідно Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», відповідно пп.6 п.13 Особливостей (відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей). Номер оголошення в електронній системі закупівель: UA-2023-05-02-007827-a, яке було автоматично відмінене електронною системою закупівель через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах в строк, установлений замовником згідно з Особливостями.

Код ДК 021:2015: 44111520-2 Термоізоляційні матеріали

Кількість:

600 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
2

Пароніт ПОН-Б 1,0мм

Код ДК 021:2015: 44111520-2 Термоізоляційні матеріали

Кількість:

300 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
3

Пароніт ПОН-Б 1,5мм

Код ДК 021:2015: 44111520-2 Термоізоляційні матеріали

Кількість:

700 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
4

Пароніт ПОН-Б 2,0мм

Код ДК 021:2015: 44111520-2 Термоізоляційні матеріали

Кількість:

700 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
5

Пароніт ПОН-Б 3,0мм

Код ДК 021:2015: 44111520-2 Термоізоляційні матеріали

Кількість:

130 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
6

Пароніт ПМБ 1,5мм

Код ДК 021:2015: 44111520-2 Термоізоляційні матеріали

Кількість:

900 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
7

Пароніт ПМБ 3мм

Код ДК 021:2015: 44111520-2 Термоізоляційні матеріали

Кількість:

500 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 26 черв. 2023 14:13

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
731 133,24 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380973694748 ЄДРПОУ:
31635296

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 26 черв. 2023 14:13

Пропозиція

731 133,24 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Надія Миколаївна Кривоноженкова
E-mail: [email protected] Телефон: 380573931654 ЄДРПОУ:
37763844

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

988 964,68 грн без ПДВ

Дивитись