Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44111520-2»
-
ID: UA-2026-08-31-004053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 44110000-4 - Конструкційні матеріали (ДК 021:2015:44112500-3 — Покрівельні матеріали: матеріал рулонний покрівельний та гідроізоляційний; ДК 021:2015: 44113120-2 — Тротуарна плитка: тротуарна плитка; ДК 021:2015: 44111520-2 — Термоізоляційні матеріали: теплоізоляція (тип 1); ДК
021:2015: 44111520-2 — Термоізоляційні матеріали: теплоізоляція (тип 2); ДК 021:2015: 44111520-2 — Термоізоляційні матеріали: теплоізоляція (тип 3); ДК 021:2015: 44111520-2 — Термоізоляційні матеріали: теплоізоляція (тип 4); ДК 021:2015: 44111000-1 - Будівельні матеріали: сітка штукатурна; ДК 021:2015: 44111400-5- Фарби та шпалери: барвник; ДК 021:2015: 44111400-5- Фарби та шпалери: фарба ПФ-115) Ім'я:Надія Миколаївна КривоноженковаE-mail: [email protected] Телефон: 380573931654 ЄДРПОУ:37763844Оголошено31 серп. 12:14
Прийом пропозицій31 серп. 12:14 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-010542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТермоізоляційні матеріали
Оголошено28 серп. 16:38
Прийом пропозицій28 серп. 16:38 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПіна монтажна, пінопласт, полотно, мембрана, фібра
Оголошено28 серп. 15:50
Прийом пропозицій28 серп. 15:50 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТеплоізоляційні матеріали в асортименті: Лот №1 Теплоізоляційні матеріали в асортименті (код 44110000-4 згідно з ДК 021:2015 – Конструкційні матеріали); Лот № 2 Теплоізоляційні матеріали в асортименті (код 44110000-4 згідно з ДК 021:2015 – Конструкційні матеріали)
Оголошено28 серп. 15:36
Прийом пропозицій28 серп. 15:36 – 12 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-006435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІзолятор ОСК, євроруберойд, фольгоізол ФГ, ламінат, плитка, блоки ФБС, опірна подушка та інше
Оголошено27 серп. 13:36
Прийом пропозицій27 серп. 13:36 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-14-011065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлити мінераловатні
Оголошено14 серп. 16:58
Прийом пропозицій14 серп. 16:58 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-008378-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиполотно металізоване ламіноване 8мм
Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011120-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУтеплюючі мати, гідробар’єр, Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали (44111520-2 Термоізоляційні матеріали)
Очікувана вартість729,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44111520-2 - Термоізоляційні матеріали
Очікувана вартість460,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000738-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкційні матеріали
Очікувана вартість49 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-22-000359-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермоізоляційні матеріали (мінераловатний утеплювач)
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-006860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІзоляція для труб Теплоізол (6мм), ф15; Ізоляція для труб Теплоізол (6мм), ф18; Ізоляція для труб Теплоізол (6мм), ф22
Ім'я:Особа УповноваженаE-mail: [email protected] Телефон: +380445296056 Веб сайт: ЄДРПОУ:00276044Очікувана вартість902,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТеплоізоляційний матеріал
Очікувана вартість945,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМінвата 5(18м.кв)
Ім'я:Жашківське підприємство теплових мережE-mail: [email protected] Телефон: +380662009637 ЄДРПОУ:21370764Очікувана вартість1 420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-009153-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44110000-4 Конструкційні матеріали Будівельні матеріали (для БудРем, Запорізька обл.)
Оголошено18 серп. 15:06
Прийом пропозицій18 серп. 15:06 – 26 серп. 14:00Очікувана вартість87 447,85 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-008432-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипідкладка
Очікувана вартість240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-008482-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТеплоізоляційні базальтові плити ПМТБ-2
Оголошено17 серп. 15:02
Прийом пропозицій17 серп. 15:02 – 25 серп. 11:00Очікувана вартість295 916,25 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-005258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44110000-4 Конструкційні матеріали
Оголошено17 серп. 12:44
Прийом пропозицій17 серп. 12:44 – 27 серп. 12:00Очікувана вартість49 749,18 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-000495-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГільзи протипожежні
Оголошено17 серп. 09:13
Прийом пропозицій17 серп. 09:13 – 27 серп. 10:00Очікувана вартість243 666,16 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-14-007860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкційні матеріали - Код: 44110000-4 Конструкційні матеріали за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Очікувана вартість7 784,11 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro