Пальне: бензин А-92 (талони), дизельне паливо (талони), скраплений газ (талони), ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 09130000-9 - Нафта і дистиляти; код ДК 021:2015 (CPV) товару, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: бензин А-92 – 09132000-3, дизельне паливо – 09134200-9, нафтовий газ скраплений – 09133000-0

Закупівля проводиться без використання електронної системи відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей, а саме: Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Закупівля за предметом – Пальне: бензин А-92 (талони), дизельне паливо (талони), скраплений газ (талони), ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 09130000-9 - Нафта і дистиляти; код ДК 021:2015 (CPV) товару, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: бензин А-92 – 09132000-3, дизельне паливо – 09134200-9, нафтовий газ скраплений – 09133000-0, ідентифікатор закупівлі UA-2023-05-03-003915-a, оголошена 03.05.2023 р. не відбулася через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах з особливостями

Очікувана вартість

185 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05473594
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 08402, Київська область, місто Переяслав, вулиця Солонці, будинок 1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Петровець Віра Сергіївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380456753894
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Бензин А-92

Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин

Кількість:

1 000 літр

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 08402, Київська область, м. Переяслав, вул. Солонці, 1
2

Дизельне паливо

Код ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо

Кількість:

2 000 літр

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 08402, Київська область, м. Переяслав, вул. Солонці, 1
3

Газ скраплений

Код ДК 021:2015: 09133000-0 Нафтовий газ скраплений

Кількість:

2 000 літр

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 08402, Київська область, м. Переяслав, вул. Солонці, 1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 9 черв. 2023 13:17

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
185 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Малікова Аурелія Валентинівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0444943111 ЄДРПОУ:
41915030
13
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 9 черв. 2023 13:16

Пропозиція

170 400,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КП Переяславське виробниче управління комунального господарства Переяславської міської ради

Вас може зацікавити

Ім'я:
Інна Володимирівна Шаповалова
E-mail: [email protected] Телефон: +380978828473 Веб сайт: ЄДРПОУ:
21902362
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

142 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Дизельне паливо, код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти (09134200-9-Дизельне паливо)
Дизельне паливо, код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти (09134200-9-Дизельне паливо)
Ім'я:
Мирослав Партатус
E-mail: [email protected] Телефон: +380967760158 ЄДРПОУ:
33020872

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

237 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Дизельне паливо (Код ДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти)
Дизельне паливо (Код ДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти)
Ім'я:
Алла Хижняк
E-mail: [email protected] Телефон: +380635726540 ЄДРПОУ:
05503680

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

151 500,00 грн без ПДВ

Дивитись