Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «09133000-0»
-
ID: UA-2026-09-02-003833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїГаз нафтовий скраплений, талон
Оголошено2 вер. 11:23
Прийом пропозицій2 вер. 11:23 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009773-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПаливо (Дизельне паливо, Бензин А - 95, та Нафтовий газ скраплений)
Оголошено31 серп. 16:08
Прийом пропозицій31 серп. 16:08 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-008436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:09130000-9: Нафта і дистиляти (Бензин А-95 Євро5-Е10 та Газ вуглеводний скраплений для автомобільних транспортних засобів, задіяних у заходах громадської безпеки на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області під час дії правового режиму воєнного стану)
(відповідний код: 09132000-3 – Бензин, 09133000-0 Нафтовий газ скраплений) Оголошено28 серп. 15:02
Прийом пропозицій28 серп. 15:02 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-002968-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти (Нафтопродукти)
Оголошено28 серп. 11:02
Прийом пропозицій28 серп. 11:02 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-008642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДизельне паливо, бензин А-95, газ нафтовий скраплений (паливні картки)
Оголошено26 серп. 14:42
Прийом пропозицій26 серп. 14:42 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-03-011423-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДизельне паливо Євро 5 (талони), Бензин А-95 (талони), Газ нафтовий скраплений (талони)
Оголошено3 серп. 18:40
Прийом пропозицій3 серп. 18:40 – 5 вер. 10:00 -
ID: UA-2024-09-09-013555-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБензин автомобільний, паливо дизельне, газ нафтовий скраплений
Оголошено9 вер. 2024 18:49
Прийом пропозицій9 вер. 2024 18:49 – 17 вер. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-009049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПаливно-мастильні матеріали
Очікувана вартість191 705,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПаливо та дистиляти (бензин, дизельне паливо, скраплений газ)
Очікувана вартість10 161 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи09130000-9 Нафта і дистиляти (скраплений газ)
Очікувана вартість1 883,74 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-011994-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПаливно-мастильні матеріали: Бензин А-95, Дизельне паливо; Газ скраплений (Код за ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти; 09132000-3 Бензин; 09134200-9 Дизельне паливо; 09133000-0 Нафтовий газ скраплений)
Ім'я:Степанчук Сергій ПетровичE-mail: [email protected] Телефон: +380456051524 Факс:+380456051524ЄДРПОУ:41964879Очікувана вартість99 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи09130000-9 Нафта і дистиляти (скраплений газ)
Очікувана вартість1 000,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009102-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНафтопродукти: бензин А-95 Євро 5, газ скраплений
Оголошено25 серп. 14:56
Прийом пропозицій25 серп. 14:56 – 2 вер. 01:00Очікувана вартість125 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-007973-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи09130000-9 - Нафта і дистиляти - Нафтовий газ скраплений
Очікувана вартість35 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГаз скраплений
Очікувана вартість29 997,36 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012746-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГаз нафтовий скраплений
Оголошено21 серп. 19:07
Прийом пропозицій21 серп. 19:07 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 560 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-009182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїГаз нафтовий скраплений, талон
Оголошено21 серп. 14:46
Прийом пропозицій21 серп. 14:46 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість74 100,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-21-005055-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПаливно-мастильні матеріали
Оголошено21 серп. 11:54
Прийом пропозицій21 серп. 11:54 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість161 101,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-009440-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системигаз скраплений
Ім'я:Іванова Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544631474 Факс:+380544631473Веб сайт: ЄДРПОУ:40050036Очікувана вартість13 170,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-009303-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГаз скраплений автомобільний
Ім'я:Вандоляк Зоряна АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382670313 Факс:+380382671835ЄДРПОУ:02004746Очікувана вартість10 975,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro