(Вата медична гігроскопічна гігієнічна нестерильна, зигзагоподібна стрічка, 100 г (код НК 024:2019: 58234 - Стрічка ватяна), Бинт марлевий медичний нестерильний 7м х14см, тип 17 (код НК 24:2019: 48126 – Рулон марлевий нестерильний), Шприц 2 ml (мл) трьохкомпонентний ін'єкційний одноразового застосування з голкою 0,6х30 mm (мм) (23G) (код НК 024:2019: 47017 - Шприц загального призначення одноразового використання), Шприц 5 ml (мл) трьохкомпонентний ін'єкційний одноразового застосування з голкою 0,7х40 mm (мм) (22G) (код НК 024:2019: 47017 - Шприц загального призначення одноразового використання), Шприц 10 ml (мл) трьохкомпонентний ін'єкційний одноразового застосування з голкою 0,8х40 mm (мм) (21G) (код НК 024:2019: 47017 - Шприц загального призначення одноразового використання), Шприц 20 ml (мл) трьохкомпонентний ін'єкційний одноразового застосування з голкою 0,8х40 mm (мм) (21G) (код НК 024:2019: 47017 - Шприц загального призначення одноразового використання), Рукавички оглядові нітрилові нестерильні неприпудрені, розмір S (код НК 024:2019: 56286 - Рукавички оглядові/процедурні нітрилові необпудровані нестерильні), Рукавички оглядові нітрилові нестерильні неприпудрені, розмір М (код НК 024:2019: 56286 – Рукавички оглядові/процедурні нітрилові необпудровані нестерильні), Рукавички оглядові нітрилові нестерильні неприпудрені, розмір L (код НК 024:2019: 56286 – Рукавички оглядові/процедурні нітрилові необпудровані нестерильні), Набір гінекологічний, комплектація №3 (код НК 024:2019: 44059 – Одноразовий акушерсько-гінекологічний хірургічний набір, що не містить лікарських засобів), Скарифікатор (200 шт/пак) (код НК 024:2019: 61579 – Скарифікатор неавтоматичний одноразового використання), Система переливання інфузійних розчинів (Луер Лок) (код НК 024:2019: 16649 – Основний набір для внутрішньовенного введення), Шпатель отоларингологічний дерев’яний (розмір: 150х18х1,2 мм) одноразового використання, стерильний (код НК 024:2019: 42461 - Депресор язика оглядовий), Зонд урогенітальний ультра (код НК 024:2019: 42835 - Зонд уретральний одноразового використання), Маска медична тришарова нестерильна (код НК 024:2019: 18094 - Лицева маска для захисту дихальних шляхів), Щіточка ендоцервікальна стерильна, одноразового використання (код НК 024:2019: 32368 - Щітка цитологічна цервікальна), Шприц 3-х компонентний 150 мл, катетер тип з голкою 14G (2,0х30мм) (код НК 024:2019: 47017 - Шприц загального призначення одноразового використання), код за ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали

процедура закупівлі - Замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту, предмет закупівлі яких визначається відповідно до пункту 3 розділу II Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 15 квітня 2020 р. № 708 (далі - послуги з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”, з урахуванням положень, визначених особливостями - відкриті торги з особливостями.

Очікувана вартість

494 200,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 7 черв. 2023 12:38

до 16 черв. 2023 10:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 16 черв. 2023 10:03

до 21 черв. 2023 14:44

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
7 черв. 2023 12:38 – 16 черв. 2023 10:00
Період уточнень:
7 черв. 2023 12:38 – 13 черв. 2023 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
16 черв. 2023 10:00
Оскарження умов тендера:
7 черв. 2023 12:38 – 13 черв. 2023 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
7 черв. 2023 12:38

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03293758
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 61129, Харківська область, Харків, проспект Тракторобудівників, будинок 105-А
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Карпішена Валентина
Володіння мовою:
Телефон:
380577258249
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

(Вата медична гігроскопічна гігієнічна нестерильна, зигзагоподібна стрічка, 100 г (код НК 024:2019: 58234 - Стрічка ватяна), Бинт марлевий медичний нестерильний 7м х14см, тип 17 (код НК 24:2019: 48126 – Рулон марлевий нестерильний), Шприц 2 ml (мл) трьохкомпонентний ін'єкційний одноразового застосування з голкою 0,6х30 mm (мм) (23G) (код НК 024:2019: 47017 - Шприц загального призначення одноразового використання), Шприц 5 ml (мл) трьохкомпонентний ін'єкційний одноразового застосування з голкою 0,7х40 mm (мм) (22G) (код НК 024:2019: 47017 - Шприц загального призначення одноразового використання), Шприц 10 ml (мл) трьохкомпонентний ін'єкційний одноразового застосування з голкою 0,8х40 mm (мм) (21G) (код НК 024:2019: 47017 - Шприц загального призначення одноразового використання), Шприц 20 ml (мл) трьохкомпонентний ін'єкційний одноразового застосування з голкою 0,8х40 mm (мм) (21G) (код НК 024:2019: 47017 - Шприц загального призначення одноразового використання), Рукавички оглядові нітрилові нестерильні неприпудрені, розмір S (код НК 024:2019: 56286 - Рукавички оглядові/процедурні нітрилові необпудровані нестерильні), Рукавички оглядові нітрилові нестерильні неприпудрені, розмір М (код НК 024:2019: 56286 – Рукавички оглядові/процедурні нітрилові необпудровані нестерильні), Рукавички оглядові нітрилові нестерильні неприпудрені, розмір L (код НК 024:2019: 56286 – Рукавички оглядові/процедурні нітрилові необпудровані нестерильні), Набір гінекологічний, комплектація №3 (код НК 024:2019: 44059 – Одноразовий акушерсько-гінекологічний хірургічний набір, що не містить лікарських засобів), Скарифікатор (200 шт/пак) (код НК 024:2019: 61579 – Скарифікатор неавтоматичний одноразового використання), Система переливання інфузійних розчинів (Луер Лок) (код НК 024:2019: 16649 – Основний набір для внутрішньовенного введення), Шпатель отоларингологічний дерев’яний (розмір: 150х18х1,2 мм) одноразового використання, стерильний (код НК 024:2019: 42461 - Депресор язика оглядовий), Зонд урогенітальний ультра (код НК 024:2019: 42835 - Зонд уретральний одноразового використання), Маска медична тришарова нестерильна (код НК 024:2019: 18094 - Лицева маска для захисту дихальних шляхів), Щіточка ендоцервікальна стерильна, одноразового використання (код НК 024:2019: 32368 - Щітка цитологічна цервікальна), Шприц 3-х компонентний 150 мл, катетер тип з голкою 14G (2,0х30мм) (код НК 024:2019: 47017 - Шприц загального призначення одноразового використання)), код за ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали

У разі, якщо у технічній специфікації містяться посилання: – на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами, – вважати кожне таке посилання таким, що містить вираз «або еквівалент»; – на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва, – вважати ці посилання такими, що містять вираз «або еквівалент».

Перейти до лоту

Очікувана вартість

494 200,00 грн з ПДВ

Статус:

закупівля не відбулась

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 7 черв. 2023 12:38
Документи закупівлі 7 черв. 2023 12:33
Вимоги до учасника закупівлі
9 вимог
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Загальна інформація

Опис

Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку або керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку

Хто підтверджує

учасник

Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку

Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку

Вчинення економічних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Хто підтверджує

учасник

Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Вчинення корупційних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією

Хто підтверджує

учасник

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Загальна інформація

Опис

Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Хто підтверджує

учасник

Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Порушення справ про банкрутство

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Хто підтверджує

учасник

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником

Загальна інформація

Опис

тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Хто підтверджує

замовник

Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника

Загальна інформація

Опис

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі

Хто підтверджує

замовник

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

Загальна інформація

Опис

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Хто підтверджує

учасник

Правові обґрунтування

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи — учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Мова тендерної пропозиції українська

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
494 200,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №11" Харківської міської ради

Вас може зацікавити

ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (Коди НК 024:2023: 43324 - Система для переливання рідин загального призначення; 38569 - Набір для переливання крові; 36244 - Набір для внутрішньовенних вливань через інфузійний контролер; 63417 - Подовжувач для інфузійних магістралей; 12170 - Набір для подовження магістралі для внутрішньовенних вливань) (коди НК 031:2024: A0599 - Механічні системи інфузії, одноразові - інше; Z121799 - Інструменти для переливання крові - інше; A03040199 - Набори для інфузії (з насосом або без насоса), одноразові - інше; A03020101 - Подовжувальні трубки низького тиску; A03020101 - Подовжувальні трубки низького тиску)
ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (Коди НК 024:2023: 43324 - Система для переливання рідин загального призначення; 38569 - Набір для переливання крові; 36244 - Набір для внутрішньовенних вливань через інфузійний контролер; 63417 - Подовжувач для інфу...
Ім'я:
Кошкіна Ірина Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380512444992 ЄДРПОУ:
04592434

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

922 605,42 грн без ПДВ

Дивитись
Набір для катетеризації 1-канальний, катетер 6 Fr, довжина від 20 см, шприц 5мл, J провідник довжиною від 60 см; Набір для катетеризації центральних вен: Одноразовий, стерильний, 3-канальний, Розмір катетера, Fr: 12, Довжина 25 см, Об'єм шприца 5 мл, Тип провідника: J, Довжина провідника, 68 см, Розмір провідника 0.035 дюйм, Додаткові комплектації :Скальпель; Маска киснева одноразова, не стерильна, розмір 4, для дорослих, силікон, на гумових петлях (НК 024:2023 / НК 031:2024:16615-Комплект для катетеризації центральної вени/ C010299 ЦЕНТРАЛЬНІ ВЕНОЗНІ КАТЕТЕРИ;16615-Комплект для катетеризації центральної вени/ C010299 ЦЕНТРАЛЬНІ ВЕНОЗНІ КАТЕТЕРИ; 12557 — Маска для кисневої терапії/R03010201 - Дихальні/кисневі маски)
Набір для катетеризації 1-канальний, катетер 6 Fr, довжина від 20 см, шприц 5мл, J провідник довжиною від 60 см; Набір для катетеризації центральних вен: Одноразовий, стерильний, 3-канальний, Розмір катетера, Fr: 12, Довжина 25 см, Об'єм шприца 5 мл, Тип прові...
Ім'я:
Ганна Свистун
E-mail: [email protected] Телефон: +380639681130 ЄДРПОУ:
01280527
42
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

329 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Медичні матеріали (ДК 021:2015: 33140000-3) (НК 024:2023 34164 Клей для шкіри)
Медичні матеріали (ДК 021:2015: 33140000-3) (НК 024:2023 34164 Клей для шкіри)
Ім'я:
Катерина Тимченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380442916171 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38831595
20
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

446 019,86 грн без ПДВ

Дивитись