Молочні продукти(Пастеризоване молоко 2,5%; Кефір 2,5%; Сметана 20%; Сир м’який (кисломолочний 5%); Твердий сир 45%; Вершкове масло 72,5%.)

Закупівля відповідно до пп. 6 п. 13 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178 - відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі)

Очікувана вартість

166 419,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22367847
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 81200, Львівська область, місто Перемишляни, вулиця Міжгірська,4
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Медвідь Ірина Йосифівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380972412324
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Пастеризоване молоко 2,5% 1000г

Код ДК 021:2015: 15500000-3 Молочні продукти

Кількість:

2 400 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 81254, Львівська область, с. Кореличі, вул. Миру 89
2

Сметана 20% 400г

Код ДК 021:2015: 15500000-3 Молочні продукти

Кількість:

275 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 81254, Львівська область, с. Кореличі, вул. Миру 89
3

Кефір 2,5% 200г

Код ДК 021:2015: 15500000-3 Молочні продукти

Кількість:

2 000 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 81254, Львівська область, с. Кореличі, вул. Миру 89
4

Масло вершкове 72,5%

Код ДК 021:2015: 15500000-3 Молочні продукти

Кількість:

180 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 81254, Львівська область, с. Кореличі, вул. Миру 89
5

Сир кисломолочний 5%

Код ДК 021:2015: 15500000-3 Молочні продукти

Кількість:

100 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 81254, Львівська область, с. Кореличі, вул. Миру 89
6

Сир твердий 45%

Код ДК 021:2015: 15500000-3 Молочні продукти

Кількість:

80 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 81254, Львівська область, с. Кореличі, вул. Миру 89

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 25 квіт. 2023 16:52

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( робочі )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
166 419,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Співаков О А
E-mail: [email protected] Телефон: 0362401001 ЄДРПОУ:
31259168
18
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 25 квіт. 2023 16:51

Пропозиція

166 419,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальний заклад Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Перемишлянської міської ради Львівського району Львівської області

Вас може зацікавити

Йогурт 1,5% жиру 900гр плівка, Кефір 2,5%, 400г., плівка поліетиленова, ДСТУ 4417; Сметана 20% жиру 350гр плівка
Йогурт 1,5% жиру 900гр плівка, Кефір 2,5%, 400г., плівка поліетиленова, ДСТУ 4417; Сметана 20% жиру 350гр плівка
Ім'я:
Тетяна Вітер
E-mail: [email protected] Телефон: +380577466349 ЄДРПОУ:
03189541

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

120 071,00 грн без ПДВ

Дивитись
Сир кисломолочний 9%, ДСТУ 4554, сир твердий 45%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421, маса сиркова солодка 8% жирності, в асортименті
Сир кисломолочний 9%, ДСТУ 4554, сир твердий 45%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421, маса сиркова солодка 8% жирності, в асортименті
Ім'я:
Тетяна Вітер
E-mail: [email protected] Телефон: +380577466349 ЄДРПОУ:
03189541

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

265 773,33 грн без ПДВ

Дивитись
Вершкове масло(Масло солодковершкове 72,5%, ДСТУ 4399)
Вершкове масло(Масло солодковершкове 72,5%, ДСТУ 4399)
Ім'я:
ТЕТЯНА АНФЬОРОВА
E-mail: [email protected] Телефон: +380672037813 Веб сайт: ЄДРПОУ:
43470230

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

91 267,33 грн без ПДВ

Дивитись