Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15500000-3»

  • ID: UA-2026-09-05-000445-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    ДК 021:2015 15540000-5 Сирні продукти (Сир кисломолочний 9%; Сир твердий 45%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421)

    Ім'я:
    Діана Пентеліївна Костюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380959288150 ЄДРПОУ:
    04418423
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 вер. 14:53

    Прийом пропозицій
    5 вер. 14:53 – 9 вер. 00:10
    Очікувана вартість

    177 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 19 г. 44 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-05-000017-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Сир кисломолочний 9%; Сир твердий 50%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421; Сир м'який розсільний фета 45-50%, ДСТУ 7996, 170-500г

    Ім'я:
    Марія Данцит
    E-mail: [email protected] Телефон: +380661295456 ЄДРПОУ:
    25658410
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 вер. 00:29

    Прийом пропозицій
    5 вер. 00:29 – 9 вер. 00:12
    Очікувана вартість

    313 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 19 г. 46 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-014125-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Сири (Сир кисломолочний ваговий 9% ДСТУ 4554, 1 кг; Сир твердий 50%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421, 1 кг) код за ДК 021-2015 15540000-5 Сирні продукти

    Ім'я:
    Яновіч Катерина Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380951884125 ЄДРПОУ:
    25877321
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 22:43

    Прийом пропозицій
    4 вер. 22:43 – 9 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    57 300,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 3 г. 34 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-014107-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Сирні продукти (Сир кисломолочний 5 % ваговий; Сир твердий 50 % ваговий ) для харчування учнів 1-11 класів

    Ім'я:
    Ярослава Жигалюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680064602 ЄДРПОУ:
    20556171
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 22:38

    Прийом пропозицій
    4 вер. 22:38 – 9 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    44 902,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 5 г. 34 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013949-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Сир твердий ваговий

    Ім'я:
    Маріус Товт
    E-mail: [email protected] Телефон: +380961198457 ЄДРПОУ:
    04349923
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 21:23

    Прийом пропозицій
    4 вер. 21:23 – 9 вер. 20:00
    Очікувана вартість

    20 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 15 г. 34 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013914-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Масло солодковершкове вагове

    Ім'я:
    Маріус Товт
    E-mail: [email protected] Телефон: +380961198457 ЄДРПОУ:
    04349923
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 21:11

    Прийом пропозицій
    4 вер. 21:11 – 9 вер. 20:00
    Очікувана вартість

    52 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 15 г. 34 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013874-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Масло солодковершкове фасоване,72.5%, 200 гр, ТМ РАДИМО

    Ім'я:
    Ярослава Жигалюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680064602 ЄДРПОУ:
    20556171
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 21:22

    Прийом пропозицій
    4 вер. 21:22 – 9 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    30 150,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 5 г. 34 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013860-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сметана 21%

    Ім'я:
    Фокіна Дарія Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380938589507 ЄДРПОУ:
    41495536
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 20:49

    Прийом пропозицій
    4 вер. 20:49 – 21 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 750,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 19 г. 34 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013740-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вершкове масло 72%, 82% (пачка 180-200 г)

    Ім'я:
    Фокіна Дарія Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380938589507 ЄДРПОУ:
    41495536
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 20:08

    Прийом пропозицій
    4 вер. 20:08 – 21 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    10 692,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 19 г. 34 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013658-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Сир кисломолочний 9%, Сир твердий 50%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421

    Ім'я:
    Зайцева Інна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380536631024 ЄДРПОУ:
    43041752
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 19:36

    Прийом пропозицій
    4 вер. 19:36 – 9 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    125 416,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 19 г. 34 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013585-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Йогурт питний, Сметана

    Ім'я:
    Зайцева Інна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380536631024 ЄДРПОУ:
    43041752
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 19:09

    Прийом пропозицій
    4 вер. 19:09 – 9 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    9 611,63 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 19 г. 34 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013583-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Масло солодковершкове фасоване 82%

    Ім'я:
    Наталія Приймак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380954177782 ЄДРПОУ:
    22110054
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 19:09

    Прийом пропозицій
    4 вер. 19:09 – 9 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    154 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 3 г. 34 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013528-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Молоко 2,5%

    Ім'я:
    Фокіна Дарія Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380938589507 ЄДРПОУ:
    41495536
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 18:54

    Прийом пропозицій
    4 вер. 18:54 – 21 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 200,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 19 г. 34 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013426-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сир твердий 50%

    Ім'я:
    Фокіна Дарія Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380938589507 ЄДРПОУ:
    41495536
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 18:27

    Прийом пропозицій
    4 вер. 18:27 – 21 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    14 656,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 19 г. 34 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013379-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Ряжанка 2,5%, фасування 400-500г, плівка поліетиленова, ДСТУ 4565; Кефір 2,5%, фасування 900-1000г, плівка поліетиленова, ДСТУ 4417; Йогурт питний 1,5%, фасування 400г, плівка поліетиленова, фруктово-ягідний наповнювач; Сметана 20%, фасування 350-400г, плівка поліетиленова, ДСТУ 4418

    Ім'я:
    Наталія Сарніцька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380962352319 ЄДРПОУ:
    43369291
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 18:12

    Прийом пропозицій
    4 вер. 18:12 – 9 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    83 340,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 19 г. 34 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013360-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Масло солодковершкове 82%, ДСТУ 4399

    Ім'я:
    Зайцева Інна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380536631024 ЄДРПОУ:
    43041752
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 18:07

    Прийом пропозицій
    4 вер. 18:07 – 9 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    130 637,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 19 г. 34 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013302-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Сир твердий 50%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421, Сир кисломолочний 10%, Сирки солодкі 8%, фасування 100 г

    Ім'я:
    Ульянченко Валентина Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380536172810 Факс:
    +380536172810
    ЄДРПОУ:
    24559947
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 17:56

    Прийом пропозицій
    4 вер. 17:56 – 10 вер. 17:58
    Очікувана вартість

    363 499,17 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 13 г. 32 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013281-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Сир кисломолочний 9%, фасування 180-250г; Сир твердий 45%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421

    Ім'я:
    Наталія Сарніцька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380962352319 ЄДРПОУ:
    43369291
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 17:52

    Прийом пропозицій
    4 вер. 17:52 – 9 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    236 040,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 19 г. 34 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013122-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Молоко коров'яче пастеризоване, 2,6%, плівка поліетиленова, ДСТУ 2661, 900-1000г

    Ім'я:
    Наталія Сарніцька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380962352319 ЄДРПОУ:
    43369291
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 17:26

    Прийом пропозицій
    4 вер. 17:26 – 9 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    138 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 19 г. 34 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013100-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Молоко коров'яче, пастеризоване, 3,2%

    Ім'я:
    Ольга Журбелюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380679190959 Веб сайт:
    http://sofbor-nvk.kiev.ua/
    ЄДРПОУ:
    25667113
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 17:24

    Прийом пропозицій
    4 вер. 17:24 – 9 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    19 890,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 3 г. 34 хв.

    Детальніше
1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro