Обладнання з монтажем та пусконалагодженням на місці безпосередньої експлуатації для місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення міста Херсон
Закупівля здійснюється шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару, відповідно до абзацу 2 підпункту 3 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Сигнально-гучномовний пристрій у складі: блок оповіщення БО-FM-05 (1шт.) , акустична система ОЗНС-АС-60-2 ( 4 шт.)
Код ДК 021:2015:
32260000-3 Обладнання для передавання даних
|
Кількість: 15 одиниці виміру |
Період доставки:
до 17 трав. 2023
|
Місце доставки: Україна, м.Херсон |
| 2 |
Модуль керування оповіщенням МКО-4TR
Код ДК 021:2015:
32260000-3 Обладнання для передавання даних
|
Кількість: 1 одиниці виміру |
Період доставки:
до 17 трав. 2023
|
Місце доставки: Україна, м.Херсон |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 25 квіт. 2023 12:36 | |
| Електронний підпис | 25 квіт. 2023 12:36 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 25 квіт. 2023 12:46 | |
| Електронний підпис | 25 квіт. 2023 12:46 |
Пропозиція
1 672 560,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту