Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32260000-3»

  • ID: UA-2026-08-25-014084-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Пристрій передачі даних споживання природного газу

    Ім'я:
    Євгеній Дробович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675211421 Веб сайт:
    https://fdu.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    38519070
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 22:16

    Прийом пропозицій
    25 серп. 22:16 – 3 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    163 333 333,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    23 г. 30 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-20-011279-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 32260000-3 Обладнання для передавання даних (Обладнання для приймання та передачі відео- і радіосигналів)

    Ім'я:
    Дмитро Кір'як
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487794692 Веб сайт:
    https://od.npu.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    40108740
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 16:23

    Прийом пропозицій
    20 серп. 16:23 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    67 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 13 г. 30 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-005556-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    GPRS Mодем TKБ ‐ELSTER(G10)

    Ім'я:
    Олександр Семернев
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577073767 Веб сайт:
    https://www.khadi.kharkov.ua/
    ЄДРПОУ:
    02071168
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 800,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-001082-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Апаратура та обладнання для відеоспостереження (ДК 021:2015 32260000-3 Обладнання для передавання даних).

    Ім'я:
    Опанасько Михайло Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532562746 Факс:
    +380532562746
    ЄДРПОУ:
    40109042
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 950,00 грн

    з ПДВ
    Підписання форми оголошення звіту КЕП

  • ID: UA-2026-08-29-000279-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Відеоприймачі та відеопередавачі, код за ДК 021-2015: 32260000-3 «Обладнання для передавання даних» (1.80)

    Ім'я:
    СМОТРИЧ Сергій Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380664350270 ЄДРПОУ:
    26638852
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    126 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-010545-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    GSM/GPRS модем

    Ім'я:
    Ушанов Олександр Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:
    14321512
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 520,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-002176-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шафа АСЗД для системи АСКОЕ; 32260000-3 Обладнання для передавання даних

    Ім'я:
    Євгенія Олейнікова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380504792953 ЄДРПОУ:
    31319242
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    54 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-014096-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Модем GPRS для побутових лічильників газу ТКБ з датчиком імпульсів для газових лічильників Metrix

    Ім'я:
    Момот Оксана Павлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380626414652 Факс:
    +380626414607
    ЄДРПОУ:
    02542194
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-012309-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Модуль зв’язку передачі даних для Переяславського управління Бориспільської філії Київського обласного центру зайнятості

    Ім'я:
    Ганна Василькова
    E-mail: [email protected] Телефон: 380800219719 ЄДРПОУ:
    03491085
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 240,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-012171-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Модуль зв’язку передачі даних для Броварської філії Київського обласного центру зайнятості

    Ім'я:
    Ганна Василькова
    E-mail: [email protected] Телефон: 380800219719 ЄДРПОУ:
    03491085
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 240,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-003766-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Станція RoIP згідно коду ДК 021:2015 32260000-3 Обладнання для передавання даних

    ЄДРПОУ:
    45120935
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    не визначено

    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-005646-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комунікаційний модуль за кодом ДК 021:2015 32260000-3 Обладнання для передавання даних

    Ім'я:
    Гергель Вікторія Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459748505 ЄДРПОУ:
    04360586
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    57 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-003179-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Модуль передачі даних в мережі дротового або бездротового зв’язку «Вампір», код ДК 021:2015 - 32260000-3 — Обладнання для передавання даних

    Ім'я:
    Бігус Христина Богданівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380352271366 ЄДРПОУ:
    40108720
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    69 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-004604-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    GPRS модем ТКБ-ELSTER

    Ім'я:
    Коваль Сніжана Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380544422030 ЄДРПОУ:
    40898533
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 800,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-003971-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Абонентський пульт зв'язку з блоком живлення для системи звукового оповіщення

    Ім'я:
    Романова Ольга Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380980960893 ЄДРПОУ:
    02909950
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    51 999,84 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-011798-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Wi-Fi poymep Netis 2409Е

    Ім'я:
    Пожитько Оксана Олексіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380534231419 ЄДРПОУ:
    42120272
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 250,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-001235-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Модем HUAWEI SDongle-05

    Ім'я:
    Стеценко Сергій Валерійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380575351373 Факс:
    +380575351373
    ЄДРПОУ:
    02002859
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 450,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-011704-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015:: 32260000-3-0бладнання для передачі даних ( Блок технологічного обліку BTO-GSMK-318-GPRS-C304-M603-5-00000- 00000-Г24-0-Л-Р00- Г00^)

    Ім'я:
    Людмила Наконечна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432551100 ЄДРПОУ:
    03082760
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 761,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-004209-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Придбання мембрального лічильника газу ВК-GT2,5

    Ім'я:
    Бойко Ірина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380989883634 ЄДРПОУ:
    40207974
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-008163-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Аналог Відеопередавача (VTX) PeakFPV THOR T67 6- 7G 3 W" за кодом ДК 021-2015 (CPV) 32260000-3 - Обладнання для передавання даних

    Ім'я:
    Білик Ольга Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382670462 Веб сайт:
    http://hm.npu.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    40108824
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    98 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 205 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro