Важливо! Аукціон у даній закупівлі не проводився. Переможець буде визначений за ціною, яку учасники зазначають при поданні пропозиції.

Екскаватор - навантажувач

Тендерна пропозиція учасника обов’язково супроводжується документом, що підтверджує надання забезпечення тендерної пропозиції, яке має бути подане у виді банківської гарантії в електронному форматі. У тексті (або колонтитулах) банківської гарантії має бути вказано посилання на програмний комплекс, яким накладено КЕП. При цьому, зазначений у тексті банківської гарантії підписант має співпадати з підписантом, який наклав КЕП. Забезпечення тендерної пропозиції повинні відповідати формі, затвердженій Наказом Міністерства розвитку, економіки, торгівлі та сільського господарства від 14.12.2020 року №2628 «Про затвердження форми і вимог до забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції» з урахуванням вимог цієї документації та Особливостей. Разом з банківською гарантією необхідно надати копію документу, що підтверджує повноваження особи, яка підписала банківську гарантію. Повноваження особи, яка підписує банківську гарантію, повинні бути підтверджені відповідним документом з накладенням кваліфікованого електронного підпису особи, що видала такий документ (у випадку, якщо підписантом не є голова правління). Файл електронної гарантії подається у складі тендерної пропозиції у форматі, придатному для перевірки накладення КЕП уповноваженої службової (посадової) особи банку-гаранта на такий документ. Реквізити бенефіціара: Реквізити банку Замовника: _____________________ Юридична та фактична адреса: ______________ р/р ____________________________________________, МФО ________________, Код за ЄДРПОУ ___________, ІПН _____________________________. Строк дії банківської гарантії має бути не менше строку дії тендерної пропозиції. Розмір забезпечення тендерної пропозиції: 29 500, 00 грн. (двадцять дев’ять тисяч п’ятсот грн. 00 коп.). Текст банківської гарантії не повинен містити: - умов, що обмежують Замовника у виборі компанії, що надає поштові послуги при направленні письмової вимоги; - умов про ускладнення процедури виплати грошових коштів за гарантією (додаткового підтвердження повноважень підписанта вимоги, отримання будь–яких підтверджень щодо правомірності вимоги підтверджень дійсності підписів на вимозі, тощо); - умов відкликання гарантії банком–гарантом. Гарантія повинна містити наступні умови/вимоги: - Дата видачі, місце складання; - Найменування гаранта, принципала та бенефіціара; - Дату, номер і назву (у разі наявності таких реквізитів) відповідного документа, з якого виникають базові відносини; - Дата початку, закінчення строку гарантії; - За гарантією гарант безвідклично зобовʼязаний сплатити бенефіціару суму гарантії протягом 5 робочих / банківських днів після дня отримання гарантом письмової вимоги бенефіціара про сплату суми гарантії; Гарантія повинна бути видана банком-гарантом на умовах грошового забезпечення (покриття) з метою забезпечення виконання зобов'язання за гарантією в повному обсязі. Грошове забезпечення (покриття) гарантії повинно бути підтверджено оригіналом довідки (листа, тощо), виданої банком-гарантом (надається у складі тендерної пропозиції), завіреної підписом уповноваженої особи банку-гаранту, яка повинна містити реквізити гарантії, забезпеченої грошовим покриттям, дату видачі такої довідки, найменування принципала, його ідентифікаційний код, а також свідчити про забезпечення гарантії відповідним покриттям в розмірі, що дорівнює сумі банківської гарантії та платіжним дорученням або випискою, що підтверджує перерахування коштів у якості тендерного забезпечення, завіреного підписом уповноваженої особи банку-гаранта із зазначенням прізвища та ініціалів та наданням підтвердження повноважень такої уповноваженої особи від банку-гаранта. Усі витрати, пов'язані з наданням забезпечення тендерної пропозиції, здійснюються за рахунок коштів Учасника.

Очікувана вартість

2 950 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 12 квіт. 2023 13:40

до 1 трав. 2023 05:00

Аукціон
не буде проводитися
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
12 квіт. 2023 13:40 – 1 трав. 2023 05:00
Початок аукціону:
не проводився

Увага!

Етап аукціону пропущено при проведенні закупівлі. Переможець буде визначений за ціною, яку учасники зазначають при поданні пропозиції.

Період уточнень:
12 квіт. 2023 13:40 – 28 квіт. 2023 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
1 трав. 2023 05:00
Оскарження умов тендера:
12 квіт. 2023 13:40 – 28 квіт. 2023 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
25 квіт. 2023 13:16

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Відповідно до пункту 47 Особливостей Замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень. Відповідно до абзацу 4 пункту 51 Особливостей зміни, що вносяться замовником до тендерної документації, розміщуються та відображаються в електронній системі закупівель у вигляді нової редакції тендерної документації додатково до початкової редакції тендерної документації. Замовник разом із змінами до тендерної документації в окремому документі оприлюднює перелік змін, що вносяться. Проте, при внесенні змін до тендерної документації 14.04.2023 року, 18.04.2023 року, перелік змін окремим документом Замовником не оприлюднились, що свідчить про наявність порушень вимог законодавства у сфері публічних закупівель, які неможливо усунути.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 30 квіт. 2023 18:41
Електронний підпис 30 квіт. 2023 18:43

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
30986062
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 66400, Одеська область, Ананьїв, вул Незалежності ,20
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Чебаненко Віта Анатоліївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380486340372
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Екскаватор-навантажувач

Перейти до лоту

Очікувана вартість

2 950 000,00 грн з ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 12 квіт. 2023 13:40
Не вказано 12 квіт. 2023 13:40
Не вказано 12 квіт. 2023 13:40
Не вказано 12 квіт. 2023 13:40
Не вказано 12 квіт. 2023 13:40
Не вказано 12 квіт. 2023 13:40
Не вказано 12 квіт. 2023 13:40
Не вказано 12 квіт. 2023 13:40
Не вказано 12 квіт. 2023 13:40
Не вказано 12 квіт. 2023 13:40
Не вказано 12 квіт. 2023 13:40
Не вказано 12 квіт. 2023 13:40
Не вказано 12 квіт. 2023 13:40
Не вказано 12 квіт. 2023 13:40
Не вказано 12 квіт. 2023 13:40
Не вказано 12 квіт. 2023 13:40
Не вказано 12 квіт. 2023 13:40
Не вказано 12 квіт. 2023 13:40
Електронний підпис 12 квіт. 2023 13:53
Електронний підпис 12 квіт. 2023 13:53
Електронний підпис 12 квіт. 2023 13:53
Електронний підпис 12 квіт. 2023 13:53
Електронний підпис 12 квіт. 2023 13:53
Не вказано 21 квіт. 2023 11:37
Не вказано 21 квіт. 2023 11:37
Не вказано 12 квіт. 2023 13:40
Не вказано 12 квіт. 2023 13:40
Вимоги до учасника закупівлі
9 вимог
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Загальна інформація

Опис

Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку або керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку

Хто підтверджує

учасник

Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку

Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку

Вчинення економічних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Хто підтверджує

учасник

Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Вчинення корупційних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією

Хто підтверджує

учасник

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Загальна інформація

Опис

Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Хто підтверджує

учасник

Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Порушення справ про банкрутство

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Хто підтверджує

учасник

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником

Загальна інформація

Опис

Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Хто підтверджує

замовник

Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника

Загальна інформація

Опис

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі

Хто підтверджує

замовник

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

Загальна інформація

Опис

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Хто підтверджує

учасник

Правові обґрунтування

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом)

Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи — учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Мова тендерної пропозиції українська

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 950 000,00 грн з ПДВ
Забезпечення тендерної пропозиції:
29 500,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КП Місто Сервіс Ананьївської міської ради

Вас може зацікавити

Ім'я:
Олег Сігалов
E-mail: [email protected] Телефон: +380442561070 ЄДРПОУ:
14317108
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 517 112,00 грн з ПДВ

Дивитись
43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (Екскаватор - навантажувач 4СХ Sitemaster або еквівалент)
43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (Екскаватор - навантажувач 4СХ Sitemaster або еквівалент)
Ім'я:
Дронь Олена Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380443640245 ЄДРПОУ:
22927045
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 124 006,00 грн без ПДВ

Дивитись
техніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору»: Екскаватор – навантажувач ELEX 81 С-01 (або еквівалент)
техніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору»: Екскаватор – навантажувач ELEX 8...
Ім'я:
Затула Віталій Іванович
E-mail: [email protected] Телефон: 380966289646 ЄДРПОУ:
02539714

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 712 500,00 грн без ПДВ

Дивитись