Код ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції (послуги з обробітку землі та вирощування соняшнику в обсязі повного сільськогосподарського циклу)

Відповідно до пп. 6 п. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом

Очікувана вартість

225 000,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00727742
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 23600, Вінницька область, Тульчин, Миколи Леонтовича 55
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Борболюк Василь Афанасійович ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380433521551
E-mail:
Факс:
+380433521551

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з обробітку землі та вирощування соняшнику в обсязі повного сільськогосподарського циклу

Код ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції

Кількість:

25,5 гектар

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 23600, Вінницька область, м. Тульчин, Миколи Лонтовича 55

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 4 квіт. 2023 14:23

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( календарні )
Опис:
Оплата проводиться в гривнях, шляхом перерахування коштів на рахунок Виконавця відповідно до підписаного сторонами Акта наданих послуг.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
225 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Бабінець Світлана Михайлівна
Телефон: 0689601409 ЄДРПОУ:
3033720347

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 4 квіт. 2023 14:22

Пропозиція

225 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Тульчинський коледж ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету

Вас може зацікавити

77110000-4 - Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції - Послуги по збиранню врожаю кукурудзи та соняшника
77110000-4 - Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції - Послуги по збиранню врожаю кукурудзи та соняшника
Ім'я:
Ойович Аліна Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380989172082 Факс:
+380567782105
ЄДРПОУ:
08562921
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

156 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги посіву жита озимого з внесенням комплексних мінеральних добрив
Послуги посіву жита озимого з внесенням комплексних мінеральних добрив
Ім'я:
Авдєєва Ірина Павлівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380459748040 ЄДРПОУ:
33441800

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

264 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
«ДК 021:2015 – 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції (Комплекс послуг для вирощування озимої пшениці земельних ділянках Замовника площею 50 га)»
«ДК 021:2015 – 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції (Комплекс послуг для вирощування озимої пшениці земельних ділянках Замовника площею 50 га)»
Ім'я:
Дробчак Стефан Стефанович
E-mail: [email protected] Телефон: 380660381960 ЄДРПОУ:
04766584

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

277 950,00 грн без ПДВ

Дивитись