Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «77110000-4»
-
ID: UA-2026-09-01-007831-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями77110000-4 - Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції - Послуги по збиранню врожаю кукурудзи та соняшника
Ім'я:Ойович Аліна СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380989172082 Факс:+380567782105ЄДРПОУ:08562921Оголошено1 вер. 15:11
Прийом пропозицій1 вер. 15:11 – 17 вер. 15:14 -
ID: UA-2026-08-31-002904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги посіву жита озимого з внесенням комплексних мінеральних добрив
Оголошено31 серп. 11:30
Прийом пропозицій31 серп. 11:30 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-001016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«ДК 021:2015 – 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції (Комплекс послуг для вирощування озимої пшениці земельних ділянках Замовника площею 50 га)»
Оголошено31 серп. 09:51
Прийом пропозицій31 серп. 09:51 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-29-000320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги по збору врожаю (ДК 021:2015 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції)
Оголошено29 серп. 13:08
Прийом пропозицій29 серп. 13:08 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-006873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОренда сільськогосподарської техніки з оператором
Оголошено28 серп. 14:07
Прийом пропозицій28 серп. 14:07 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-006320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекс послуг з виробництва сільськогосподарської продукції зернових культур – озимого ячменя за кодом ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
Ім'я:Дон Андрій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380968435020 Факс:+380565723523ЄДРПОУ:14316876Оголошено28 серп. 13:44
Прийом пропозицій28 серп. 13:44 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-004196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекс послуг з посіву, вирощування, збирання сільськогосподарської продукції: озимого ячменю за кодом ДК 021:2015 :77110000-4 Послуги ,пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
Оголошено28 серп. 12:19
Прийом пропозицій28 серп. 12:19 – 7 вер. 11:37 -
ID: UA-2026-08-28-003890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекс послуг з посіву, вирощування, збирання сільськогосподарської продукції: ріпака озимого за кодом ДК 021:2015 :77110000-4 Послуги ,пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
Оголошено28 серп. 12:19
Прийом пропозицій28 серп. 12:19 – 7 вер. 11:28 -
ID: UA-2026-08-27-008346-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
Ім'я:Людмила Віталіївна КовальчукE-mail: [email protected] Телефон: +380978849393 ЄДРПОУ:03190567Оголошено27 серп. 14:49
Прийом пропозицій27 серп. 14:49 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-26-010219-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги із збирання врожаю насіння сої; Послуги із збирання врожаю насіння соняшника; Послуги із збирання врожаю насіння кукурудзи;
Оголошено26 серп. 15:39
Прийом пропозицій26 серп. 15:39 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-000078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекс послуг з виробництва сільськогосподарської продукції зернових культур – озимої пшениці за кодом ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
Ім'я:Дон Андрій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380968435020 Факс:+380565723523ЄДРПОУ:14316876Оголошено26 серп. 06:33
Прийом пропозицій26 серп. 06:33 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-013922-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції 77110000-4 за ДК 021:2015 (Послуги обмолот соняшника, Київська обл., Бучанський район, с. Микуличі)
Оголошено25 серп. 21:13
Прийом пропозицій25 серп. 21:13 – 4 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-008785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги збирання урожаю сої
Очікувана вартість250 999,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі збирання сої
Очікувана вартість184 140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007700-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Комплекс послуг з вирощування соняшнику на земельних ділянках Замовника площею 86 га Код ДК 021:2015 – 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції»
Очікувана вартість1 956 362,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007296-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Комплекс послуг з вирощування сої на земельних ділянках Замовника площею 48 га Код ДК 021:2015 – 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції»
Очікувана вартість326 165,76 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005938-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по скошуванню кукурудзи на силос
Очікувана вартість81 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з дискуваня та оранки на земельних ділянках Замовника площею 72,00 га
Очікувана вартість437 598,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 77110000-4 – Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції (Послуги з обмолоту розторопші; Послуги з обмолоту пшениці озимої; Послуги з обмолоту соняшника; Послуги з обмолоту сої; Послуги з обмолоту кукурудзи)
Очікувана вартість473 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі збирання врожаю кукурудзи комбайном, за кодом Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015: 77110000-4 — Послуги, пов’язані з сільськогосподарською технікою
Очікувана вартість140 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro