«код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 33950000-4 Устаткування та приладдя для клінічної та судової медицини (Код НК 024:2019 15158 - Ротаційний мікротом)

Категорія Замовника: Відповідно до п.3 ч.4 ст.2 ЗУ «Про публічні закупівлі». Закупів здійснюється відповідно до п.13 ч.6 Постанова КМУ № 1178 від 12.10.2022 р. "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (Відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі UA-2023-03-06-010004-a). Місцезнаходження: 32319, Хмельницька обл., Кам'янець-Подільський район, село Мукша Китайгородська, ВУЛИЦЯ МАТРОСОВА, будинок 30.

Очікувана вартість

268 000,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02004829
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 32300, Хмельницька область, село Мукша Китайгородська, вулиця Матросова 30
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Говорушко Дарина Олександрівна (Govorushko Daryna Oleksandrivn)
Володіння мовою:
Телефон:
+380384996451
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Ротаційний мікротом YD-315

Код ДК 021:2015: 33950000-4 Устаткування та приладдя для клінічної та судової медицини
Код GMDN: 15158 Ротаційний мікротом

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

23 бер. 2023 – 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 32319, Хмельницька область, с. Мукша Китайгородська, вул. Матросова, 30

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 23 бер. 2023 11:31

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
268 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
БІЛОКУДРЯ ОЛЕНА ОЛЕГІВНА
Телефон: 0934147581 ЄДРПОУ:
3219405685

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 23 бер. 2023 11:29

Пропозиція

268 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАГАТОПРОФІЛЬНА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" СЛОБІДСЬКО-КУЛЬЧІЄВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Заливочні біопсійні касети, з квадратними отворами, НК 024:2023/031:2024: 62970 - Касета для оброблення/ зберігання гістологічної тканини / W05030501 - Пристрої для інклюзії, касети; Заливочні біопсійні касети, з квадратними отворами НК 024:2023/031:2024: 62970 - Касета для оброблення/ зберігання гістологічної тканини / W05030501 - Пристрої для інклюзії, касети; Заливочні біопсійні касети, з квадратними НК 024:2023/031:2024: 62970 - Касета для оброблення/ зберігання гістологічної тканини / W05030501 - Пристрої для інклюзії, касети; Заливочні біопсійні касети, з квадратними отворами НК 024:2023/031:2024: 62970 - Касета для оброблення/ зберігання гістологічної тканини / W05030501 - Пристрої для інклюзії, касети; Мікротомні леза для стрічкових зрізів, НК 024:2023/031:2024: 42440 – Лезо мікротома, одноразового використання/ V010301 - леза без систем захисту, одноразові – не включені до інших класів; Мікротомні леза для тонкого нарізання, НК 024:2023/031:2024: 42440 – Лезо мікротома, одноразового використання/ V010301 - леза без систем захисту, одноразові – не включені до інших класів
Заливочні біопсійні касети, з квадратними отворами, НК 024:2023/031:2024: 62970 - Касета для оброблення/ зберігання гістологічної тканини / W05030501 - Пристрої для інклюзії, касети; Заливочні біопсійні касети, з квадратними отворами НК 024:2023/031:2024: 6297...
Ім'я:
Плєшаков Павло Геннадійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380502222256 ЄДРПОУ:
02010793

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

183 082,00 грн без ПДВ

Дивитись