Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33950000-4»
-
ID: UA-2026-09-03-010208-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗаливочні біопсійні касети, з квадратними отворами, НК 024:2023/031:2024: 62970 - Касета для оброблення/ зберігання гістологічної тканини / W05030501 - Пристрої для інклюзії, касети; Заливочні біопсійні касети, з квадратними отворами НК 024:2023/031:2024: 62970 - Касета для оброблення/ зберігання
гістологічної тканини / W05030501 - Пристрої для інклюзії, касети; Заливочні біопсійні касети, з квадратними НК 024:2023/031:2024: 62970 - Касета для оброблення/ зберігання гістологічної тканини / W05030501 - Пристрої для інклюзії, касети; Заливочні біопсійні касети, з квадратними отворами НК 024:2023/031:2024: 62970 - Касета для оброблення/ зберігання гістологічної тканини / W05030501 - Пристрої для інклюзії, касети; Мікротомні леза для стрічкових зрізів, НК 024:2023/031:2024: 42440 – Лезо мікротома, одноразового використання/ V010301 - леза без систем захисту, одноразові – не включені до інших класів; Мікротомні леза для тонкого нарізання, НК 024:2023/031:2024: 42440 – Лезо мікротома, одноразового використання/ V010301 - леза без систем захисту, одноразові – не включені до інших класів Оголошено3 вер. 15:07
Прийом пропозицій3 вер. 15:07 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-007864-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33950000-4 Устаткування та приладдя для клінічної та судової медицини
Оголошено28 серп. 14:42
Прийом пропозицій28 серп. 14:42 – 5 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-04-000720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 33950000-4 - Устаткування та приладдя для клінічної та судової медицини (Цифровий сканер мікропрепаратів для лабораторних досліджень ((код НК 024:2023/НК 031:2024 - 62575 - Цифровий сканер мікропрепаратів IVD (діагностика in vitro) / W0202050304 цифрові
лабораторні мікроскопи) та Автоматичний стейнер для імуногістохімічного фарбування (код НК 024:2023/НК 031:2024- 15599 Пристрій для зафарбовування препаратів на предметному склі IVD (діагностика in vitro/ W0202059001 процесори для імуногістохімії)) Оголошено4 серп. 09:19
Прийом пропозицій4 серп. 09:19 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-20-011534-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГістологічні касети для лазерних принтерів
Оголошено20 серп. 16:14
Прийом пропозицій20 серп. 16:14 – 28 серп. 09:00Очікувана вартість279 450,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-010754-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 33950000-4 —Устаткування та приладдя для клінічної та судової медицини (33954000-2 Набори для забору біологічних матеріалів)
Оголошено20 серп. 15:49
Прийом пропозицій20 серп. 15:49 – 28 серп. 10:00Очікувана вартість206 390,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-009270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:33950000-4 Устаткування та приладдя для клінічної та судової медицини (НК 024:2023: 15599 Пристрій для зафарбовування препаратів на предметному склі IVD (діагностика in vitro / НК 031:2024: W0202059001 ПРОЦЕСОРИ ДЛЯ ІМУНОГІСТОХІМІЇ) (Автоматичний стейнер для імуногістохімічного
фарбування) Оголошено17 серп. 15:27
Прийом пропозицій17 серп. 15:27 – 26 серп. 10:00Очікувана вартість5 140 186,92 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-005601-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУніфікована криміналістична валіза для огляду місця події СВ-2
Очікувана вартість32 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-010825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтанція заливки парафіном
Оголошено14 серп. 16:35
Прийом пропозицій14 серп. 16:35 – 23 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість327 102,80 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-14-001544-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 39510000-0 Вироби домашнього текстилю (жалюзі вертикальні)
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-006073-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУніверсальна валіза експерта-криміналіста «КРИМІНАЛІСТ-У»
Очікувана вартість40 925,52 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-008320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33950000-4 Устаткування та приладдя для клінічної та судової медицини(Заливочні біопсійні касети 1,6*1,6мм,Біопсійні мішечки 30*40 мм)
Ім'я:Олена ТарновецькаE-mail: [email protected] Телефон: +380443344770, +380443344770, +380372547650 Веб сайт: ЄДРПОУ:43343870Очікувана вартість21 474,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-007992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиAccu-Edge® Леза низького профілю для стрічкових зрізів R35 50 шт / пак
Ім'я:Олександр БалановськийE-mail: [email protected] Телефон: +380962231400 Веб сайт: ЄДРПОУ:30212155Очікувана вартість51 244,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-002484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:33950000-4 Устаткування та приладдя для клінічної та судової медицини (Устаткування та приладдя для клінічної та судової медицини)
Ім'я:Оберемчук Дмитро ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380672396837 ЄДРПОУ:02125740Оголошено31 лип. 11:05
Прийом пропозицій31 лип. 11:05 – 8 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість160 467,29 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-010718-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоматичний стейнер для імуногістохімічного фарбування, Код за НК 024:2023 – 15599 Пристрій для зафарбовування препаратів на предметному склі IVD (діагностика in vitro) - Код номенклатурної позиції ДК 021:2015: 33952000-8 - НК 031:2024: W0202059001 Процесори для імуногістохімії
Оголошено29 лип. 17:27
Прийом пропозицій29 лип. 17:27 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 264 766,36 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-007452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГістологічні касети
Ім'я:Ломакіна Наталья АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380542665807 Факс:+380542665807ЄДРПОУ:02000381Очікувана вартість34 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-007053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015: 33950000-4 - Устаткування та приладдя для клінічної та судової медицини (НК 024:2023: 57859 - Система оброблення тканинних зразків IVD (діагностика in vitro) автоматична, НК 031:2024: W0202059010 – ГІСТОПРОЦЕСОРИ)
Ім'я:Заваденко Тетяна МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380444971238 Веб сайт: ЄДРПОУ:25680355Оголошено28 лип. 14:22
Прийом пропозицій28 лип. 14:22 – 5 серп. 08:00Очікувана вартість809 345,79 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-004312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015: 33950000-4 - Устаткування та приладдя для клінічної та судової медицини (НК 024:2023: 15158 - Ротаційний мікротом, НК 031:2024: W0202059005 МІКРОТОМИ)
Ім'я:Заваденко Тетяна МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380444971238 Веб сайт: ЄДРПОУ:25680355Оголошено28 лип. 11:57
Прийом пропозицій28 лип. 11:57 – 5 серп. 08:00Очікувана вартість1 026 791,28 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-003452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПриладдя для клінічної медицини
Оголошено24 лип. 11:26
Прийом пропозицій24 лип. 11:26 – 1 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість200 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-011714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМотузка декоративна, Шпагат
Очікувана вартість1 402,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-005187-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНапівавтоматичний ротаційний мікротом з ручним керуванням
Оголошено23 лип. 15:10
Прийом пропозицій23 лип. 15:10 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість742 056,08 грн
без ПДВЗавершена