Важливо! Аукціон у даній закупівлі не проводився. Переможець буде визначений за ціною, яку учасники зазначають при поданні пропозиції.

Вироби медичного призначення згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» код 33140000-3 Медичні матеріали (33141624-0 Набори для введення лікарських засобів (код НК 024:2019: 16649 - Основний набір внутрішньовенного введення); 33141310-6 Шприци (код НК 024:2019: 47017 - Шприц загального призначення, разового застосування); 33141220-8 Канюлі (код НК 024:2019: 34904 - Канюля для порожнистої вени); 33141600-6 Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти (код НК 024:2019: 31400 - Контейнер для збору проб сечі стерильний IVD); 33141240-4 - Приладдя до катетерів( код НК 024:2019: 12170-Набір для подовження магістралі для внутрішньовенних вливань)

Очікувана вартість

133 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 20 бер. 2023 15:08

до 28 бер. 2023 16:00

Аукціон
не буде проводитися
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
20 бер. 2023 15:08 – 28 бер. 2023 16:00
Початок аукціону:
не проводився

Увага!

Етап аукціону пропущено при проведенні закупівлі. Переможець буде визначений за ціною, яку учасники зазначають при поданні пропозиції.

Період уточнень:
20 бер. 2023 15:08 – 24 бер. 2023 23:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
28 бер. 2023 16:00
Оскарження умов тендера:
20 бер. 2023 15:08 – 24 бер. 2023 23:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
20 бер. 2023 15:13

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

відсутність подальшої потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг

Пояснення

Відповідно до підпункту 1 пункту 47 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 21 бер. 2023 11:46
Електронний підпис 21 бер. 2023 11:52

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02003534
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 61096, Харківська область, Харків, проспект Героїв Сталінграду,160
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Москова Олена Анатоліївна (Sokolenko Evgeniya )
Володіння мовою:
Телефон:
+380572975100
E-mail:
Факс:
+380577037138

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Вироби медичного призначення згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» код 33140000-3 Медичні матеріали (33141624-0 Набори для введення лікарських засобів (код НК 024:2019: 16649 - Основний набір внутрішньовенного введення); 33141310-6 Шприци (код НК 024:2019: 47017 - Шприц загального призначення, разового застосування); 33141220-8 Канюлі (код НК 024:2019: 34904 - Канюля для порожнистої вени); 33141600-6 Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти (код НК 024:2019: 31400 - Контейнер для збору проб сечі стерильний IVD); 33141240-4 - Приладдя до катетерів( код НК 024:2019: 12170-Набір для подовження магістралі для внутрішньовенних вливань)

Перейти до лоту

Очікувана вартість

133 000,00 грн з ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 20 бер. 2023 15:08
Електронний підпис 20 бер. 2023 15:13
Вимоги до учасника закупівлі
10 вимог
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Хто підтверджує

учасник

Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Вчинення економічних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Хто підтверджує

учасник

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Вчинення корупційних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Хто підтверджує

учасник

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Хто підтверджує

учасник

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Хто підтверджує

учасник

Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Сума існуючої заборгованості

Характер існуючої заборгованості

Причина виникнення існуючої заборгованості

Учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника

Порушення справ про банкрутство

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Хто підтверджує

учасник

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником

Загальна інформація

Опис

Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Хто підтверджує

замовник

Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника

Загальна інформація

Опис

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі

Хто підтверджує

замовник

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

Загальна інформація

Опис

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Хто підтверджує

учасник

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом)

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Мова тендерної пропозиції українська

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
133 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ІНФЕКЦІЙНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Ірина Петренко
E-mail: [email protected] Телефон: +380486846824 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01982212

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

99 788,21 грн без ПДВ

Дивитись
«125900 Калоприймачі: пластина, рівна, Ø фланця: 31-40 мм (НК 024:2023: 31076 – Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, багатокомпонентний); 125925 Калоприймачі: Двокомпонентний, Діаметр фланця: 31-40 мм, Вид мішка: Відкритий (з дренуючим отвором), без оглдядового вікна, без фільтру, мішок не прозорий (НК 024:2023: 31076 – Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, багатокомпонентний); 46769 Калоприймачі: Пластина, Увігнута, Діаметр фланця: 51-60 мм (НК 024:2023: 31076 – Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, багатокомпонентний); 1693 Калоприймач, Двокомпонентний, Відкритий (з дренуючим отвором), без оглядового вікна, діаметр фланця :51-60 мм, без фільтру, непрозорий мішок (НК 024:2023: 31076 – Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, багатокомпонентний); 17501 Калоприймач, Однокомпонентний, Відкритий (з дренуючим отвором), без оглядового вікна, пластина Рівна, діаметр отвору для вирізання : 71-80 мм, з фільтром, прозорий мішок (НК 024:2023: 31075 – Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, однокомпонентний;); 17455 Калоприймач, Однокомпонентний, Відкритий (з дренуючим отвором), без оглядового вікна, пластина Рівна, діаметр отвору для вирізання : 61-70 мм, з фільтром, прозорий мішок (НК 024:2023: 31075 – Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, однокомпонентний); 1681 Калоприймач, Двокомпонентний, Діаметр фланця: 31-40 мм, Вид мішка: Закритий, мішок непрозорий (НК 024:2023: 31076 – Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, багатокомпонентний); 17467 Калоприймач, Однокомпонентний, Відкритий (з дренуючим отвором), без оглядового вікна, пластина Рівна, діаметр отвору для вирізання : 10-35 мм, без фільтра, прозорий мішок (НК 024:2023: 31075 – Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, однокомпонентний); Катетер Фолея: урологічний, двоканальний (2-ходовий), розмір 22 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400 мм, матеріал латекс, одноразовий, стерильний (НК 024:2023: 34917 Внутрішній уретральний дренажний катетер, НК 031:2024 – U020202 Сечовідні катетери Фолея з балоном); Сечоприймач 2,0 л з Т-краном, стерильний, "ВОЛЕС" (НК 024:2023: 58921 - Сечоприймач зі зливним краном без кріплення до пацієнта стерильний, НК 031:2024: А100103 - Однокомпонентні сечоприймачі після уростомії)», згідно ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали
«125900 Калоприймачі: пластина, рівна, Ø фланця: 31-40 мм (НК 024:2023: 31076 – Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, багатокомпонентний); 125925 Калоприймачі: Двокомпонентний, Діаметр фланця: 31-40 мм, Вид мішка: Відкритий (з дренуючим отвором), без...
Ім'я:
Чернушенко Ольга Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380679662906 ЄДРПОУ:
38742846

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

186 754,70 грн без ПДВ

Дивитись
Пробірка вакуумна: Об'єм 2 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: К2 ЕДТА, колір кришки: Бузковий, стерильна; Пробірка вакуумна: Об'єм 2,7 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: Натрію цитрат, колір кришки: Блакитний, стерильна; Пробірка вакуумна: Об'єм 6 мл., розмір: 13х100 мм, наповнювач: Активатор згортання (кремнезем), колір кришки: Червоний, стерильна; Пробірка для забору капілярної крові, 0,2 мл, ЕДТА К3, бузкова кришка, без капіляру; Пробірка вакуумна: Об'єм 2 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: фторид натрію та К3 ЕДТА, колір кришки: Сірий, стерильна; Пробірка вакуумна: Об'єм 6 мл., розмір: 13х100 мм, наповнювач: без наповнювача, колір кришки: Білий, стерильна; Пробірки типу Eppendorf: поліпропіленові, нестерильні, об’єм 1.5 мл; Пробірка 10 мл, нестерильна, розмір: 16х100, форма дна: конічна, край пробірки: прямий, без градуювання
Пробірка вакуумна: Об'єм 2 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: К2 ЕДТА, колір кришки: Бузковий, стерильна; Пробірка вакуумна: Об'єм 2,7 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: Натрію цитрат, колір кришки: Блакитний, стерильна; Пробірка вакуумна: Об'єм 6 мл., розмір:...
Ім'я:
Тетяна ПАВЛЮК
E-mail: [email protected] Телефон: +380962727005 ЄДРПОУ:
02000547
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

168 000,00 грн без ПДВ

Дивитись