Легкові автомобілі спеціалізованого призначення

1. Електронною системою закупівель 05.01.2023 р. було автоматично відмінено відкриті торги (з особливостями) за предметом «Легкові автомобілі спеціалізованого призначення», очікувана вартість закупівлі – 4 201 145,00 грн. (ідентифікатор закупівлі – UA-2022-12-28-016056-a) у зв’язку з відсутністю пропозицій учасників для участі в ній. 2. Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Постанови № 1178 придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. 3. Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Постанови № 1178 оскільки електронною системою закупівель було автоматично відмінено відкриті торги (з особливостями) за предметом «Легкові автомобілі спеціалізованого призначення», очікувана вартість закупівлі – 4 201 145,00 грн., код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 34110000-1 – «Легкові автомобілі», ідентифікатор закупівлі – UA-2022-12-28-016056-a, через відсутність учасників, ухвалено рішення про укладання договору без застосування порядку проведення відкритих торгів та/або електронного каталогу про закупівлю товарів, робіт, послуг за даним предметом («Легкові автомобілі спеціалізованого призначення»). При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до Постачальника не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, а сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів (з особливостями), які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури

Очікувана вартість

4 168 701,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40108887
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 79019, Львівська область, місто Львів, вул. Липинського, 44
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Божко Юрій Любомирович (Oliynyk Maryana Omelyanivna)
Володіння мовою:
Телефон:
+380322522620
E-mail:
Факс:
+380322523087

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Легковий автомобіль спеціалізованого призначення у комплектації А (Renault Duster ZEN 1.6 4x4)

Код ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 79000, Львівська область, м. Львів, Оскільки оприлюднення в електронній системі закупівель інформації про місце поставки (що передбачено Законом) несе загрозу безпеці замовника, конкретне місце поставки надається Переможцю закупівлі безпосередньо перед поставкою товару, за адресою, визначеною Замовником, у межах Львівської області
2

Легковий автомобіль спеціалізованого призначення у комплектації В (Renault Duster ZEN 1.6 4x4)

Код ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі

Кількість:

4 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 79000, Львівська область, м. Львів, Оскільки оприлюднення в електронній системі закупівель інформації про місце поставки (що передбачено Законом) несе загрозу безпеці замовника, конкретне місце поставки надається Переможцю закупівлі безпосередньо перед поставкою товару, за адресою, визначеною Замовником, у межах Львівської області

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 9 лют. 2023 11:44

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( робочі )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
4 168 701,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Зюзін Дмитро Анатолійович
Телефон: +380675177702 ЄДРПОУ:
34661397

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

4 168 701,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Управління поліції охорони у Львівській області

Вас може зацікавити

Автомобіль HYUNDAI STARIA (або еквівалент) (спецпризначення)
Автомобіль HYUNDAI STARIA (або еквівалент) (спецпризначення)
Ім'я:
Юлія Пінська
E-mail: [email protected] Телефон: +380960322910 ЄДРПОУ:
07954406
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 550 133,33 грн з ПДВ

Дивитись
Автомобіль швидкої медичної допомоги типу В (ДК 021:2015 – 34110000-1 Легкові автомобілі)
Автомобіль швидкої медичної допомоги типу В (ДК 021:2015 – 34110000-1 Легкові автомобілі)
Ім'я:
Федан Іван Степанович
E-mail: [email protected] Телефон: +380672520107 Веб сайт: ЄДРПОУ:
22333618

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 750 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Спеціалізований автомобіль «ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА»
Спеціалізований автомобіль «ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА»
Ім'я:
Ясінко Василь Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: 380662422417 ЄДРПОУ:
46102173

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 553 750,00 грн без ПДВ

Дивитись