Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34110000-1»
-
ID: UA-2026-09-04-014236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛегковий автомобіль Renault Duster або еквівалент за кодом ДК 021:2015: 34110000-1 «Легкові автомобілі»
Оголошено4 вер. 23:51
Прийом пропозицій4 вер. 23:51 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-012634-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛегковий автомобіль
Оголошено4 вер. 16:42
Прийом пропозицій4 вер. 16:42 – 21 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-04-012466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛегкові автомобілі
Оголошено4 вер. 16:30
Прийом пропозицій4 вер. 16:30 – 21 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-04-012149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобіль спеціалізованого призначення
Оголошено4 вер. 16:07
Прийом пропозицій4 вер. 16:07 – 20 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-04-012051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 - 34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легковий автомобіль спеціалізованого призначення на базі Hyundai Staria US4 PE 2.2 CRDi 9-Comfort 8AT)
Оголошено4 вер. 16:02
Прийом пропозицій10 вер. 09:00 – 15 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-04-011842-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями"Легкові автомобілі спеціалізованого призначення на базі Mitsubishi Eclipse Cross 1.5 CVT INVITE або еквівалент” (класифікація згідно ДК 021:2015 код 34110000-1 «Легкові автомобілі»)
Оголошено4 вер. 15:53
Прийом пропозицій4 вер. 15:53 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-007022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі: автомобіль типу Hyundai Staria в комплектації Top -7, 8AT, 4WD або еквівалент
Оголошено4 вер. 13:05
Прийом пропозицій4 вер. 13:05 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-006244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікроавтобус з робочим місцем прокурора призначений для невідкладних виїздів під час здійснення організації та процесуального керівництва досудовим розслідуванням код за ДК 021:2015 34110000-1 «Легкові автомобілі» (уточнений код ДК 021:2015:34114400-3 Мікроавтобуси)
Ім'я:Наталія ПотерлевичE-mail: [email protected] Телефон: +380332280827 Веб сайт: ЄДРПОУ:02909915Оголошено4 вер. 12:41
Прийом пропозицій4 вер. 12:41 – 21 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-04-005108-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКвадроцикл
Оголошено4 вер. 11:46
Прийом пропозицій4 вер. 11:46 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-004606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛегковий спеціалізований автомобіль
Ім'я:Тарасова Тетяна ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380462652549 Факс:+380462652550ЄДРПОУ:38590042Оголошено4 вер. 11:37
Прийом пропозицій4 вер. 11:37 – 23 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-09-04-002551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобіль (ДК 021:2015 (CPV): 34110000-1 Легкові автомобілі (Passenger cars)) в рамках реалізації проекту «Будь у безпеці – Навчання дітей та вчителів наданню першої допомоги у прикордонних громадах Закарпаття та Марамуреша» («Be safe-Teaching children and teachers first aid in border communities
in Zakarpattia and Maramureș») (номер проєкту ROUA00571), згідно програми Interreg VI-A NEXT Румунія-Україна Оголошено4 вер. 10:25
Прийом пропозицій4 вер. 10:25 – 5 жовт. 18:00 -
ID: UA-2026-09-03-009410-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легкові спеціалізовані автомобілі на базі RENAULT DUSTER (або еквівалент))
Оголошено3 вер. 14:44
Прийом пропозицій3 вер. 14:44 – 19 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-03-008438-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛегковий автомобіль Renault Logan
Оголошено3 вер. 14:13
Прийом пропозицій3 вер. 14:13 – 19 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-09-03-007599-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціалізований вантажопасажирський автомобіль типу PEUGEOT RIFTER (новий) або еквівалент
Оголошено3 вер. 14:04
Прийом пропозицій3 вер. 14:04 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-005801-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобіль Hyundai Elantra Active АТ або еквівалент
Оголошено3 вер. 12:15
Прийом пропозицій3 вер. 12:15 – 21 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-03-005799-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобілі легкові спеціалізовані
Оголошено3 вер. 12:18
Прийом пропозицій3 вер. 12:18 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-004208-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобіль легковий (на базі Citroen C-Eclysee або еквівалент) (цей крок співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility)
Ім'я:Дригуля Ольга ЄвгеніївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380335254331 Факс:+380335254331Веб сайт: ЄДРПОУ:02540060Оголошено3 вер. 11:24
Прийом пропозицій3 вер. 11:24 – 19 вер. 11:27 -
ID: UA-2026-09-03-000533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛегковий автомобіль (спеціалізований)
Ім'я:Олексій ВиговськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503552961 Веб сайт: ЄДРПОУ:39816845Оголошено3 вер. 08:53
Прийом пропозицій3 вер. 08:53 – 19 вер. 08:45 -
ID: UA-2026-09-02-012928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціалізований автомобіль Код за ДК 021:2015:34110000-1-Легкові автомобілі (34114100-0 Аварійно-рятувальні транспортні засоби)
Оголошено2 вер. 17:04
Прийом пропозицій2 вер. 17:04 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-006180-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛегковий автомобіль спеціалізованого призначення моделі SUZUKI S-CROSS (або еквівалент)
Оголошено2 вер. 13:05
Прийом пропозицій2 вер. 13:05 – 18 вер. 14:00