Послуги з постачання готової їжі у заклади освіти - кейтерингові послуги (філія "Великівський ЗЗСО І ступеня" опорного закладу "Мигівський ліцей" та Берегометський ліцей №3 Берегометської селищної ради Вижницького району Чернівецької області)Закупівля
здійснюється відповідно до вимог підпункту 6 пункту 13 постанови КМУ від 12.10.2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами (відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі, ідентифікатор UA-2023-01-18-011176-a)
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
послуги з постачання готової їжі у заклади освіти
Код ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
Код ДК003:
1120.2 Вищі посадові особи місцевих органів державної влади
|
Кількість: 6 180 комплект |
Період доставки:
до 31 груд. 2023
|
Місце доставки: Україна, 59233, Чернівецька область, Берегомет, Центральна, 20 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 3 лют. 2023 13:14 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 3 лют. 2023 13:14 |
Пропозиція
285 825,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Берегометська селищна радаВас може зацікавити
506 250,00 грн без ПДВ
Дивитись562 800,00 грн без ПДВ
Дивитись254 880,00 грн без ПДВ
Дивитись