Послуги з організації харчування учнів та вихованців дошкільного підрозділу Павлівського ліцею.

Очікувана вартість

951 660,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
20562763
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 77421, Івано-Франківська область, с. Павлівка, ВУЛИЦЯ ПАВЛА КОГУЧА, будинок 4
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Собко Марія Петрівна
Володіння мовою:
Телефон:
380977291851
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з організації харчування учнів та вихованців дошкільного підрозділу Павлівського ліцею. Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для даної закупівлі відповідно до пп.6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178

Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

1 лют. 2023 – 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 77421, Івано-Франківська область, с. Павлівка, ВУЛИЦЯ ПАВЛА КОГУЧА, будинок 4

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 1 лют. 2023 16:57

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
951 660,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
3217105244

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 1 лют. 2023 16:57

Пропозиція

951 660,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ПАВЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Кейтерингові послуги (Послуги гарячого харчування дітей віком від 3-х до 18-ти років)
Кейтерингові послуги (Послуги гарячого харчування дітей віком від 3-х до 18-ти років)
Ім'я:
Оксана Шолодько
E-mail: [email protected] Телефон: +380503783596 ЄДРПОУ:
33840673

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

506 250,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з організації шкільного харчування (Код ДК 021-2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги)
Послуги з організації шкільного харчування (Код ДК 021-2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги)
Ім'я:
Оксана Залуцька
E-mail: [email protected] Телефон: +380503053317 ЄДРПОУ:
41092136

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

585 225,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з організації шкільного харчування (кейтерингові послуги)
Послуги з організації шкільного харчування (кейтерингові послуги)
Ім'я:
Остапенко Світлана Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380989604714 ЄДРПОУ:
33158714

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 108 800,00 грн без ПДВ

Дивитись