Важливо! Аукціон у даній закупівлі не проводився. Переможець буде визначений за ціною, яку учасники зазначають при поданні пропозиції.

Лабораторні реактиви та вироби для клінічних досліджень (Набір реагентів для виявлення поверхневого антигену вірусу гепатиту В (96 досл.) ДК 021:2015 33696500-0; НК 024:2019 48319; Набір реагентів для виявлення антитіл до вірусу гепатиту С (96 досл.)ДК 021:2015 33696500-0; НК 024:2019 48364; Контрольна сироватка крові людини з певним вмістом HBs-антигену (10 фл. у наборі) ДК 021:2015 33696500-0; НК 024:2019 41998; Контрольна сироватка крові людини, що містить антитіла до вірусу гепатиту С (10 фл. у наборі) ДК 021:2015 33696500-0; НК 024:2019 41973; Тест-система для якісного виявлення IgM антитіл до нуклеокапсидного антигена коронавірусу SARS-CoV-2 у зразках сироватки та плазми крові людини методом імуноферментного аналізу ДК 021:2015 33696500-0; НК 024:2019 50288; Тест-система для якісного виявлення IgG антитіл до нуклеокапсидного антигена коронавірусу SARS-CoV-2 у зразках сироватки та плазми крові людини методом імуноферментного аналізу ДК 021:2015 33696500-0; НК 024:2019 50288; Тест-система для виявлення антитіл класу IgG до SARS CoV 2 у зразках сироватки та плазми крові людини методом імуноферментного аналізу ДК 021:2015 33696500-0; НК 024:2019 50288; Набір реагентів для імуноферментного визначення тиреотропного гормону в сироватці (плазмі) крові.ДК 021:2015 33696500-0; НК 024:2019 54383; Набір реагентів для імуноферментного визначення вільного тироксину в сироватці (плазмі) крові.ДК 021:2015 33696500-0; НК 024:2019 54412; Набір реагентів для імуноферментного визначення вільного трийодтироніну в сироватці (плазмі) крові.ДК 021:2015 33696500-0; НК 024:2019 54416; Набір реагентів для імуноферментного визначення аутоантитіл до тиреоглобуліну в сироватці (плазмі) крові.ДК 021:2015 33696500-0; НК 024:2019 55196; Набір реагентів для імуноферментного визначення аутоантитіл до тиреопероксидази в сироватці (плазмі) крові.ДК 021:2015 33696500-0; НК 024:2019 55203; Набір реагентів для імуноферментного визначення загального простатичного специфічного антигену в сироватці (плазмі) крові ДК 021:2015 33696500-0; НК 024:2019 54664; Набір реагентів для імуноферментного визначення вільного простатичного специфічного антигену в сироватці (плазмі) крові.ДК 021:2015 33696500-0; НК 024:2019 54668; Набір реагентів для імуноферментного визначення СА 125 в сироватці (плазмі) крові ДК 021:2015 33696500-0; НК 024:2019 54587; Набір реагентів для імуноферментного визначення СА 19.9 в сироватці (плазмі) крові ДК 021:2015 33696500-0; НК 024:2019 54573; Набір реагентів для імуноферментного визначення карциноембріонального антигену в сироватці (плазмі) крові.ДК 021:2015 33696500-0; НК 024:2019 54614; Набір реагентів для імуноферментного визначення альфа-фетопротеїну в сироватці (плазмі) крові.ДК 021:2015 33696500-0; НК 024:2019 54061; Набір реагентів для імуноферментного визначення СА 15.3 в сироватці (плазмі) крові ДК 021:2015 33696500-0; НК 024:2019 54571; Набір реагентів для імуноферментного визначення антигену НЕ4 в сироватці (плазмі) крові ДК 021:2015 33696500-0; НК 024:2019 56659; Набір реагентів для імуноферментного визначення тиреоглобуліну в сироватці (плазмі) крові ДК 021:2015 33696500-0; НК 024:2019 54372; Набір реагентів для імуноферментного визначення С-пептиду в сироватці (плазмі) крові.ДК 021:2015 33696500-0; НК 024:2019 30336; Набір реагентів для імуноферментного визначення інсуліну в сироватці (плазмі) крові ДК 021:2015 33696500-0; НК 024:2019 30338; Набір реагентів для імуноферментного визначення рівня Д-димеру в сироватці (плазмі) крові ДК 021:2015 33696500-0; НК 024:2019 30576; Набір реагентів для імуноферментного кількісного визначення феритину в сироватці (плазмі) крові ДК 021:2015 33696500-0; НК 024:2019 53717; Набір протромбіновий час 10*2 мл у складі:R1 ДК 021:2015 33696500-0; НК 024:2019 30591; Набір тромбіновий час 10*2 мл у складі:R1 ДК 021:2015 33696500-0; НК 024:2019 30540; Набір активований частково тромбопластиновий час 5*2мл у складі:R1 ДК 021:2015 33696500-0; НК 024:2019 30592; Набір Фібриноген 5*2мл у складі:R1; R2 3*30мл ДК 021:2015 33696500-0; НК 024:2019 30541; Кювети для коагулометра LG-Paber 2CH ДК 021:2015 33698000-9; НК 024:2019 61032; Магнітні кульки-мішалки для коагулометра LG-Paber 2CH ДК 021:2015 33698000-9; НК 024:2019 55996; Контроль нормальний рівень NCP для коагулометра LG-Paber 2CH ДК 021:2015 33696200-7; НК 024:2019 55985; Розчин ізотонічний , фасування: 20 л ДК 021:2015 33696200-7; НК 024:2019 42651; Розчин для промивання , фасування: 1 л ДК 021:2015 33696200-7; НК 024:2019 58236; Лізуючий розчин, фасування: 500 мл ДК 021:2015 33696200-7; НК 024:2019 61165; Контроль Para 12 Extend (2,5 мл) ДК 021:2015 33696200-7; НК 024:2019 47896; Quo-Lab A1C тестовий набір (50 тестів) ДК 021:2015 33696200-7; НК 024:2019 30168; Quo-Lab A1C контрольний набір ДК 021:2015 33696200-7; НК 024:2019 44435 ) ДК 021:2015 33690000-3 «Лікарські засоби різні».

відкриті торги (згідно Особливостей, затверджених Постановою КМУ від 12.10.2022р №1178 зі змінами затвердженими Постановою від 30.12.2022р №1495)

Очікувана вартість

1 437 146,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 19 січ. 2023 17:49

до 27 січ. 2023 18:00

Аукціон
не буде проводитися
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
19 січ. 2023 17:49 – 27 січ. 2023 18:00
Початок аукціону:
не проводився

Увага!

Етап аукціону пропущено при проведенні закупівлі. Переможець буде визначений за ціною, яку учасники зазначають при поданні пропозиції.

Період уточнень:
19 січ. 2023 17:49 – 24 січ. 2023 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
27 січ. 2023 18:00
Оскарження умов тендера:
19 січ. 2023 17:49 – 24 січ. 2023 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
19 січ. 2023 17:46

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівль, з описом таких порушень, які неможливо усунути, а саме невірна указана сума тендерної пропозиції.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 23 січ. 2023 09:30
Електронний підпис 23 січ. 2023 10:20

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01986173
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 50002, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ПУШКІНА, будинок 13К
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ничипуренко Наталія Олександрівна
Володіння мовою:
Телефон:
380564938333
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Лабораторні реактиви та вироби для клінічних досліджень

Lot 1.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

1 437 146,00 грн з ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 19 січ. 2023 17:45
Електронний підпис 19 січ. 2023 17:46
Документи закупівлі 19 січ. 2023 17:45
Вимоги до учасника закупівлі
9 вимог
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Хто підтверджує

учасник

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Вчинення економічних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Хто підтверджує

учасник

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Вчинення корупційних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Хто підтверджує

учасник

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Хто підтверджує

учасник

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Порушення справ про банкрутство

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Хто підтверджує

учасник

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником

Загальна інформація

Опис

Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Хто підтверджує

замовник

Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника

Загальна інформація

Опис

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі

Хто підтверджує

замовник

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

Загальна інформація

Опис

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Хто підтверджує

учасник

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Мова тендерної пропозиції українська

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 437 146,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №3" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

1. ALT Реагент для аналізаторів біохімічних, Аланінамінотрансфераза (АЛТ) (Код НК 024:2023 52923 - Аланінамінотрансфераза (ALT) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010103 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO АЛАНІНАМІНОТРАНСФЕРАЗА); 2. AST Реагент для аналізаторів біохімічних, Аспартатамінотрансфераза (АСТ) (Код НК 024:2023 52954 - Загальна аспартатамінотрансфераза (AST) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010110 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO АСПАРТАТАМІНОТРАНСФЕРАЗА); 3. α-AMYLASE Реагент для аналізаторів біохімічних, α-Амілаза (Код НК 024:2023 59073 - Амілаза ізоферменти IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометрический аналіз; Код НК 031:2024 W01010107 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO АМІЛАЗА – ЗАГАЛЬНА); 4. ALP Реагент для аналізаторів біохімічних, Лужна фосфатаза (Код НК 024:2023 52930 - Загальна лужна фосфатаза (ALP) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010105 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO ЛУЖНА ФОСФАТАЗА – ЗАГАЛЬНА); 5. ALBUMIN Реагент для аналізаторів біохімічних, Альбумін (Код НК 024:2023 59071 - Альбумін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометрический аналіз; Код НК 031:2024 W01010201 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO АЛЬБУМІН (КХ)); 6. TOTAL PROTEIN Реагент для аналізаторів біохімічних, Загальний білок (Код НК 024:2023 53985 - Загальний білок IVD (діагностика in vitro), набір, ферментна спектрофотометрія; Код НК 031:2024 W01010230 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO ЗАГАЛЬНИЙ БІЛОК); 7. TOTAL BILIRUBIN Реагент для аналізаторів біохімічних, Загальний білірубін (Код НК 024:2023 53229 - Загальний білірубін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010203 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO БІЛІРУБІН); 8. DIRECT BILIRUBIN Реагент для аналізаторів біохімічних, Прямий білірубін (Код НК 024:2023 53233 - Кон'югований (прямий, зв'язаний) білірубін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010203 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO БІЛІРУБІН); 9. CREATININE Реагент для аналізаторів біохімічних, Креатинін (Код НК 024:2023 53251 - Креатинін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010207 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO КРЕАТИНІН); 10. UREA/UREA NITROGEN Реагент для аналізаторів біохімічних, Сечовина (Код НК 024:2023 53587 - Сечовина (Urea) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010204 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO СЕЧОВИНА/АЗОТ СЕЧОВИНИ В КРОВІ); 11. IRON Реагент для аналізаторів біохімічних, Залізо (Код НК 024:2023 54758 - Залізо IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010216 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO ЗАЛІЗО (КХ)); 12. MAGNESIUM Реагент для аналізаторів біохімічних, Магній (Код НК 024:2023 46795 - Магній (Mg2 +) IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010306 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO МАГНІЙ); 13. INORGANIC PHOSPHORUS Реагент для аналізаторів біохімічних, Неорганічний фосфор (Код НК 024:2023 59123 Неорганічний фосфат (PO43-) IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010307 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO НЕОРГАНІЧНИЙ ФОСФАТ / ФОСФОР); 14. UIBC Реагент до аналізаторів біохімічних, Латентна залізозв'язуюча здатність (Код НК 024:2023 58196 - Ненасичена залізозв’язувальна здатність IVD (діагностика in vitro ), набір, спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010217 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO ЗАЛІЗОЗВ’ЯЗУЮЧА ЗДАТНІСТЬ –ЗАГАЛЬНА (КХ)); 15. HbA1c Реагент для аналізаторів біохімічних, Гемоглобін HbA1c (Код НК 024:2023 59090 - Глікозильований гемоглобін (HbA1c) IVD (діагностика in vitro), набір, Нефелометричний / турбидиметричним аналіз; Код НК 031:2024 W01010214 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO ГЛІКОЗИЛЬОВАНИЙ/ГЛІКОВАНИЙ ГЕМОГЛОБІН (КХ)); 16. Hemolyzing Reagent Гемолізуючий реагент до аналізаторів біохімічних, 1000 мл (Код НК 024:2023 58237 - Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro), автоматичні / напівавтоматичні системи; Код НК 031:2024 W01010214 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO ГЛІКОЗИЛЬОВАНИЙ/ГЛІКОВАНИЙ ГЕМОГЛОБІН (КХ)); 17. ASO Реагент для аналізаторів біохімічних, Антистрептолізин О АСО (Код НК 024:2023 59055 - Бета-гемолітичний стрептокок А антитіла до стрептолізин O IVD (діагностика in vitro), набір, Нефелометричний / турбидиметричним аналіз; Код НК 031:2024 W01021105 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO АНТИСТРЕПТОЛІЗИНУ О (ЯКІСНЕ ВИЗНАЧЕННЯ); 18. CRP LATEX Реагент для аналізаторів біохімічних, (С-реактивний білок ЛАТЕКС) (Код НК 024:2023 53705- C-реактивний білок (СРБ) IVD (діагностика in vitro), набір, нефелометричний/турбідиметричний аналіз; Код НК 031:2024 W01021109 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO С-РЕАКТИВНИЙ БІЛОК); 19. RF LATEX Реагент для аналізаторів біохімічних, Ревматоїдний фактор латекс РФ латекс (Код НК 024:2023 55111-Ревматоїдний фактор IVD (діагностика in vitro), набір, нефелометричний / турбидиметричним аналіз; Код НК 031:2024 W01021110 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO РЕВМАТОЇДНІ ФАКТОРИ); 20. URIC ACID Реагент для аналізаторів біохімічних, Сечова кислота (Код НК 024:2023 53583 - Сечова кислота IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010232 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO СЕЧОВА КИСЛОТА); 21. CHOLESTEROL Реагент для аналізаторів біохімічних, Холестерин (Код НК 024:2023 53359 - Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010205 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO ХОЛЕСТЕРИН); 22. TRIGLYCERIDE Реагент для аналізаторів біохімічних, Тригліцериди (Код НК 024:2023 53460 - Тригліцериди IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010231 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO ТРИГЛІЦЕРИДИ); 23. HDL-CHOLESTEROL Реагент для аналізаторів біохімічних, Холестерин ЛПВЩ (Код НК 024:2023 53391 - Холестерин ліпопротеїнів високої щільності IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010215 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO ХОЛЕСТЕРИН ЛІПОПРОТЕЇНІВ ВИСОКОЇ ЩІЛЬНОСТІ); 24. LDL - CHOLESTEROL Реагент для аналізаторів біохімічних, Холестерин ЛПНЩ (Код НК 024:2023 53395 - Холестерин ліпопротеїнів низької щільності IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010221 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO ХОЛЕСТЕРИН ЛІПОПРОТЕЇДІВ НИЗЬКОЇ ЩІЛЬНОСТІ, ВКЛЮЧНО З SD-LDL); 25. Реагент до аналізаторів біохімічних, Альбумін в сечі (Код НК 024:2023 53479 Мікроальбумін IVD (діагностика in vitro), реаген; Код НК 031:2024 W0102010309 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO АЛЬБУМІН (ІХ) ВКЛ. УАЛЬБУМІН); 26. Калібратор альбуміну в сечі та спинномозковій рідині (Код НК 024:2023 53477 Мікроальбумін IVD (діагностика in vitro), калібратор; Код НК 031:2024 W0102152203 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO СТАНДАРТИ І КАЛІБРАТОРИ ДЛЯ СПЕЦИФІЧНИХ БІЛКІВ); 27. SYSTEM CALIBRATOR, 20х5мл (Код НК 024:2023 47868 - Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), калібратор; Код НК 031:2024 W0101050301 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO КАЛІБРАТОРИ УЛЬТИКОМПОНЕНТНІ (КХ)); 28. CRP LATEX CALIBRATOR NORMAL (N) SET Калібратор С-РБ ЛАТЕКС нормальний, 5х1х2мл (Код НК 024:2023 41838 С-реактивний білок (CRP) IVD (діагностика in vitro), калібратор; Код НК 031:2024 W0102152203 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO СТАНДАРТИ І КАЛІБРАТОРИ ДЛЯ СПЕЦИФІЧНИХ БІЛКІВ); 29. RF LATEX CALIBRATOR Калібратор для ревматоїдного фактора (РФ латекс), 5х1х1мл (Код НК 024:2023 42230 - Ревматоїдний чинник, калібратор, IVD (діагностика in vitro); Код НК 031:2024 W0102152203 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO СТАНДАРТИ І КАЛІБРАТОРИ ДЛЯ СПЕЦИФІЧНИХ БІЛКІВ); 30. SERUM PROTEIN MULTI-CALIBRATOR 1 Мультикалібратор білків сировотки 1 (Код НК 024:2023 53593 - Множинні білки клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), калібратор; Код НК 031:2024 W0101050301 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO КАЛІБРАТОРИ МУЛЬТИКОМПОНЕНТНІ (КХ)); 31. HDL-CHOLESTEROL CALIBRATOR Калібратор для ліпопротеїдів високої щільності, 2х3мл (Код НК 024:2023 44696 - Холестерин ліпопротеїнів високої щільності (ЛПВЩ), калібратор, IVD; Код НК 031:2024 W0101050302 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO КАЛІБРАТОРИ ОДНОКОМПОНЕНТНІ (КХ)); 32. LDL-CHOLESTEROL CALIBRATOR Калібратор для ліпопротеїдів низької щільності, 2х1мл (Код НК 024:2023 55019 - Ліпопротеїни низької щільності антитіла IVD (діагностика in vitro), калібратор; Код НК 031:2024 W0101050302 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO КАЛІБРАТОРИ ОДНОКОМПОНЕНТНІ (КХ)); 33. WASH SOLUTION Розчин для промивання,6х2000 мл (Код НК 024:2023 59058- Миючий / очищуючий розчин IVD (діагностика in vitro), для автоматизованих / полуавтоматізіванних систем; Код НК 031:2024 D0899ДЕЗІНФЕКЦІЙНІ ЗАСОБИ, АНТИСЕПТИКИ, ЗАСОБИ ДЛЯ СТЕРИЛІЗАЦІЇ І ОЧИЩЕННЯ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ / МИЮЧІ ЗАСОБИ ДЛЯ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ – ІНШЕ); 34. Cleaning Solution Розчин для очищення, 6х450мл (Код НК 024:2023 59058- Миючий / очищуючий розчин IVD (діагностика in vitro), для автоматизованих / полуавтоматізіванних систем; Код НК 031:2024 D0899ДЕЗІНФЕКЦІЙНІ ЗАСОБИ, АНТИСЕПТИКИ, ЗАСОБИ ДЛЯ СТЕРИЛІЗАЦІЇ І ОЧИЩЕННЯ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ / МИЮЧІ ЗАСОБИ ДЛЯ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ – ІНШЕ); 35. Блок розчинів для Easy lytePLUS (800мл) до аналізатору електролітів Easylyte Na/K/CI (Код НК 024:2023 52866 Множинні електроліти IVD (діагностикаin vitro), набір, йон-селективні електроди; Код НК 031:2024 W01010399-МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (ЕЛЕКТРОЛІТИ – ІНШЕ)); 36. EasyQC Bi-Level Quality Control Kit EasyQC Дворівневий нaбіp для контролю якості (Код НК 024:2023 52868 Множинні електроліти IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал; Код НК 031:2024 W0101050204- МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ЕЛЕКТРОЛІТІВ)); 37. Набір розчинів для щоденної промивки/ очистки EasyLyte,EasyStat,EasyBlodGas,Easy Electrolytes (Код НК 024:2023 59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем; Код НК 031:2024 W0201040285- МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (КРОВІ / ЕЛЕКТРОЛІТІВ – ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ)); 38. Експлуатаційний набір Easylyte Na/K/CI (Код НК 024:2023 52866 Множинні електроліти IVD (діагностика in vitro ), набір, йон-селективні електроди; Код НК 031:2024 W0201040285- МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (КРОВІ / ЕЛЕКТРОЛІТІВ – ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ)); 39. K+ електрод EasyLyte (Код НК 024:2023 59248 Калійний електрод IVD (діагностика in vitro); Код НК 031:2024 W0101070106 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (КАЛІЙ – ЕЛЕКТРОДИ)); 40. Na- електрод EasyLyte (Код НК 024:2023 59249 Натрієвий електрод, IVD (діагностика in vitro); Код НК 031:2024 W0101070107 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (НАТРІЙ – ЕЛЕКТРОДИ)); 41. Cl- електрод EasyLyte (Код НК 024:2023 59240 Хлоридний (Cl-) електрод IVD (діагностика in vitro); Код НК 031:2024 W0101070103-МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (ХЛОРИД- ЕЛЕКТРОДИ)); 42. Референсний електрод EasyLyte (Код НК 024:2023 59241 Референтний електрод IVD (діагностика in vitro); Код НК 031:2024 W0101070301-МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (РЕФЕРЕНТНІ ЕЛЕКТРОДИ)); 43. EasyLyte Tubing Kit Набір трубок EasyLyte (Код НК 024:2023 52866 Множинні електроліти IVD (діагностика in vitro ), набір, йон-селективні електроди; Код НК 031:2024 W0201040285- МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (КРОВІ / ЕЛЕКТРОЛІТІВ – ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ)).
1. ALT Реагент для аналізаторів біохімічних, Аланінамінотрансфераза (АЛТ) (Код НК 024:2023 52923 - Аланінамінотрансфераза (ALT) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010103 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИ...
Ім'я:
Олександра Годунко
E-mail: [email protected] Телефон: +380661073361 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01984174
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

877 316,94 грн без ПДВ

Дивитись