Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33696000-5»
-
ID: UA-2026-09-02-012593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїВитратні матеріали для наборів реагентів (закрита система): реакційні ємності, сумісність з BioChem FC200
Оголошено2 вер. 16:48
Прийом пропозицій2 вер. 16:48 – 5 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-012116-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛабораторні реактиви для гематологічного аналізатора Maccura F560. ДК 021:2015 - 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (ДК 021:2015 - 33696000-5 Реактиви та контрастні речовини)
Ім'я:Зайченко Наталія АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380661584147,380975063552 ЄДРПОУ:01995114Оголошено2 вер. 16:33
Прийом пропозицій2 вер. 16:33 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-011384-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмний комплект D-10TM Hemoglobin А 1 с Program (код НК 024:2023: 53313 Глікований гемоглобін (HbA1c) IVD (діагностика in vitro ), набір, рідинна хроматографія, код НК 031:2024: W0102060109 ГЛІКОЗИЛЬОВАНИЙ/ГЛІКОВАНИЙ ГЕМОГЛОБІН (ІХ)), за кодом ДК 021:2015: 33690000-3 - Лікарські засоби різні
(33696500-0 Лабораторні реактиви) Ім'я:Чабан Олена БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380522332050 Факс:+380522332050ЄДРПОУ:36421504Оголошено2 вер. 16:15
Прийом пропозицій2 вер. 16:15 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-006531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33696000-5 Реактиви та контрастні речовини
Оголошено2 вер. 13:24
Прийом пропозицій2 вер. 13:24 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-005349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК 021:2015: 33690000-3 "Лікарські засоби різні" ( реактиви для автоматичного гематологічного аналізатору Mindray BC-20s) 1. Набори реактивів|реагентів (закрита система): для кількісних гематологічних тестів, спектрофотометричний аналіз, розведення, матеріал — цільна кров, сумісні з автоматичним
гематологічним аналізатором Mindray BC-20s/BC-30s; 2. Набори реактивів|реагентів (закрита система): контрольний матеріал для кількісних гематологічних тестів, спектрофотометричний аналіз, матеріал — цільна кров, об’єм 1×3 мл, сумісні з автоматичним гематологічним аналізатором Mindray BC-20s/BC-30s Оголошено2 вер. 12:17
Прийом пропозицій2 вер. 12:17 – 8 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-02-004503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (33696500-0 Лабораторні реактиви)
Оголошено2 вер. 11:43
Прийом пропозицій2 вер. 11:43 – 18 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-004428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїНабори реактивів та реагентів для проведення гематологічних тестів у формі розчину по 2000 мл, сумісність : EDAN/H30 Pro , реагенти для основних тестів; Набори реактивів та реагентів для проведення гематологічних тестів у формі розчину по 500 мл, сумісність із обладнанням: EDAN/H30 Pro
Гематологічний аналізатор, тип реагенту: реагенти для основних тестів, метод аналізу: фотометрія, вид: кількісний; Гематологічний контроль 2 мл; Набори реактивів|реагентів (закрита система)призначений для промивання/мийний розчин, сумісність : EDAN, H60 S/H60/H30 Pro автоматичний гематологічний аналізатор, розчин по 50 мл, метод аналізу: фотометрія, вид аналізу: пробопідготовка Оголошено2 вер. 11:41
Прийом пропозицій2 вер. 11:41 – 7 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-000672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїНабори реактивів та реагентів для проведення гематологічних тестів у формі розчину по 2000 мл, сумісність : EDAN/H30 Pro , реагенти для основних тестів, Набори реактивів та реагентів для проведення гематологічних тестів у формі розчину по 500 мл, сумісність із обладнанням: EDAN/H30 Pro
Гематологічний аналізатор, тип реагенту: реагенти для основних тестів, метод аналізу: фотометрія, вид: кількісний Ім'я:Бондарчук Анна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380414120919 ЄДРПОУ:38006758Оголошено2 вер. 09:15
Прийом пропозицій2 вер. 09:15 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-010730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛабораторні реактиви, код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (33696500-0 Лабораторні реактиви)(базове фінансування за результатами державної атестації МОН)
Оголошено1 вер. 17:06
Прийом пропозицій1 вер. 17:06 – 17 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-09-01-006331-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїРеагенти для визначення груп крові зг СЗ вх.№619 завідувача аптечної служби
Оголошено1 вер. 14:36
Прийом пропозицій1 вер. 14:36 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-002309-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїРеактиви: матеріал дослідження кров, вид аналізатора гематологічний автоматичний, об'єм 20 л; Набори реактивів та реагентів для проведення гематологічних тестів у формі розчину по 500 мл, сумісність із обладнанням: EDAN/H30 Pro Гематологічний аналізатор, тип реагенту: реагенти для основних тестів,
метод аналізу: фотометрія, вид: кількісний; Набори реактивів|реагентів (закрита система)призначений для промивання/мийний розчин, сумісність : EDAN, H60 S/H60/H30 Pro автоматичний гематологічний аналізатор, розчин по 50 мл, метод аналізу: фотометрія, вид аналізу: пробопідготовка Оголошено1 вер. 10:57
Прийом пропозицій1 вер. 10:57 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДиски з антибіотиками, код 33690000-3 - Лікарські засоби різні за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Ім'я:Катерина Володимирівна ПлютаE-mail: [email protected] Телефон: +380563352235, +380952122899 ЄДРПОУ:01987416Оголошено31 серп. 20:48
Прийом пропозицій31 серп. 20:48 – 8 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-31-011138-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015- 33690000-3 Лікарські засоби різні ( Лабораторні реактиви)
Оголошено31 серп. 16:57
Прийом пропозицій31 серп. 16:57 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛабораторні реактиви (ДК 021:2015 – 33690000-3 - Лікарські засоби різні (33696500-0 - Лабораторні реактиви)
Оголошено31 серп. 16:54
Прийом пропозицій31 серп. 16:54 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМатеріал контролю гематологічний атестований багато параметричний Para 12 Extend: 1 x 2.5 мл (1 Норма), розчин для промивання, фасування: 1л, лізуючий розчин, фасування: 1л, розчин ізотонічний, фасування: 20л
Оголошено31 серп. 16:48
Прийом пропозицій31 серп. 16:48 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-009590-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектролітний реагент (Стандарт А, Стандарт В)
Оголошено31 серп. 16:02
Прийом пропозицій31 серп. 16:02 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-006195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями1. ALT Реагент для аналізаторів біохімічних, Аланінамінотрансфераза (АЛТ) (Код НК 024:2023 52923 - Аланінамінотрансфераза (ALT) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010103 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO
АЛАНІНАМІНОТРАНСФЕРАЗА); 2. AST Реагент для аналізаторів біохімічних, Аспартатамінотрансфераза (АСТ) (Код НК 024:2023 52954 - Загальна аспартатамінотрансфераза (AST) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010110 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO АСПАРТАТАМІНОТРАНСФЕРАЗА); 3. α-AMYLASE Реагент для аналізаторів біохімічних, α-Амілаза (Код НК 024:2023 59073 - Амілаза ізоферменти IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометрический аналіз; Код НК 031:2024 W01010107 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO АМІЛАЗА – ЗАГАЛЬНА); 4. ALP Реагент для аналізаторів біохімічних, Лужна фосфатаза (Код НК 024:2023 52930 - Загальна лужна фосфатаза (ALP) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010105 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO ЛУЖНА ФОСФАТАЗА – ЗАГАЛЬНА); 5. ALBUMIN Реагент для аналізаторів біохімічних, Альбумін (Код НК 024:2023 59071 - Альбумін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометрический аналіз; Код НК 031:2024 W01010201 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO АЛЬБУМІН (КХ)); 6. TOTAL PROTEIN Реагент для аналізаторів біохімічних, Загальний білок (Код НК 024:2023 53985 - Загальний білок IVD (діагностика in vitro), набір, ферментна спектрофотометрія; Код НК 031:2024 W01010230 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO ЗАГАЛЬНИЙ БІЛОК); 7. TOTAL BILIRUBIN Реагент для аналізаторів біохімічних, Загальний білірубін (Код НК 024:2023 53229 - Загальний білірубін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010203 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO БІЛІРУБІН); 8. DIRECT BILIRUBIN Реагент для аналізаторів біохімічних, Прямий білірубін (Код НК 024:2023 53233 - Кон'югований (прямий, зв'язаний) білірубін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010203 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO БІЛІРУБІН); 9. CREATININE Реагент для аналізаторів біохімічних, Креатинін (Код НК 024:2023 53251 - Креатинін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010207 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO КРЕАТИНІН); 10. UREA/UREA NITROGEN Реагент для аналізаторів біохімічних, Сечовина (Код НК 024:2023 53587 - Сечовина (Urea) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010204 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO СЕЧОВИНА/АЗОТ СЕЧОВИНИ В КРОВІ); 11. IRON Реагент для аналізаторів біохімічних, Залізо (Код НК 024:2023 54758 - Залізо IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010216 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO ЗАЛІЗО (КХ)); 12. MAGNESIUM Реагент для аналізаторів біохімічних, Магній (Код НК 024:2023 46795 - Магній (Mg2 +) IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010306 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO МАГНІЙ); 13. INORGANIC PHOSPHORUS Реагент для аналізаторів біохімічних, Неорганічний фосфор (Код НК 024:2023 59123 Неорганічний фосфат (PO43-) IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010307 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO НЕОРГАНІЧНИЙ ФОСФАТ / ФОСФОР); 14. UIBC Реагент до аналізаторів біохімічних, Латентна залізозв'язуюча здатність (Код НК 024:2023 58196 - Ненасичена залізозв’язувальна здатність IVD (діагностика in vitro ), набір, спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010217 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO ЗАЛІЗОЗВ’ЯЗУЮЧА ЗДАТНІСТЬ –ЗАГАЛЬНА (КХ)); 15. HbA1c Реагент для аналізаторів біохімічних, Гемоглобін HbA1c (Код НК 024:2023 59090 - Глікозильований гемоглобін (HbA1c) IVD (діагностика in vitro), набір, Нефелометричний / турбидиметричним аналіз; Код НК 031:2024 W01010214 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO ГЛІКОЗИЛЬОВАНИЙ/ГЛІКОВАНИЙ ГЕМОГЛОБІН (КХ)); 16. Hemolyzing Reagent Гемолізуючий реагент до аналізаторів біохімічних, 1000 мл (Код НК 024:2023 58237 - Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro), автоматичні / напівавтоматичні системи; Код НК 031:2024 W01010214 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO ГЛІКОЗИЛЬОВАНИЙ/ГЛІКОВАНИЙ ГЕМОГЛОБІН (КХ)); 17. ASO Реагент для аналізаторів біохімічних, Антистрептолізин О АСО (Код НК 024:2023 59055 - Бета-гемолітичний стрептокок А антитіла до стрептолізин O IVD (діагностика in vitro), набір, Нефелометричний / турбидиметричним аналіз; Код НК 031:2024 W01021105 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO АНТИСТРЕПТОЛІЗИНУ О (ЯКІСНЕ ВИЗНАЧЕННЯ); 18. CRP LATEX Реагент для аналізаторів біохімічних, (С-реактивний білок ЛАТЕКС) (Код НК 024:2023 53705- C-реактивний білок (СРБ) IVD (діагностика in vitro), набір, нефелометричний/турбідиметричний аналіз; Код НК 031:2024 W01021109 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO С-РЕАКТИВНИЙ БІЛОК); 19. RF LATEX Реагент для аналізаторів біохімічних, Ревматоїдний фактор латекс РФ латекс (Код НК 024:2023 55111-Ревматоїдний фактор IVD (діагностика in vitro), набір, нефелометричний / турбидиметричним аналіз; Код НК 031:2024 W01021110 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO РЕВМАТОЇДНІ ФАКТОРИ); 20. URIC ACID Реагент для аналізаторів біохімічних, Сечова кислота (Код НК 024:2023 53583 - Сечова кислота IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010232 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO СЕЧОВА КИСЛОТА); 21. CHOLESTEROL Реагент для аналізаторів біохімічних, Холестерин (Код НК 024:2023 53359 - Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010205 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO ХОЛЕСТЕРИН); 22. TRIGLYCERIDE Реагент для аналізаторів біохімічних, Тригліцериди (Код НК 024:2023 53460 - Тригліцериди IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010231 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO ТРИГЛІЦЕРИДИ); 23. HDL-CHOLESTEROL Реагент для аналізаторів біохімічних, Холестерин ЛПВЩ (Код НК 024:2023 53391 - Холестерин ліпопротеїнів високої щільності IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010215 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO ХОЛЕСТЕРИН ЛІПОПРОТЕЇНІВ ВИСОКОЇ ЩІЛЬНОСТІ); 24. LDL - CHOLESTEROL Реагент для аналізаторів біохімічних, Холестерин ЛПНЩ (Код НК 024:2023 53395 - Холестерин ліпопротеїнів низької щільності IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010221 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO ХОЛЕСТЕРИН ЛІПОПРОТЕЇДІВ НИЗЬКОЇ ЩІЛЬНОСТІ, ВКЛЮЧНО З SD-LDL); 25. Реагент до аналізаторів біохімічних, Альбумін в сечі (Код НК 024:2023 53479 Мікроальбумін IVD (діагностика in vitro), реаген; Код НК 031:2024 W0102010309 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO АЛЬБУМІН (ІХ) ВКЛ. УАЛЬБУМІН); 26. Калібратор альбуміну в сечі та спинномозковій рідині (Код НК 024:2023 53477 Мікроальбумін IVD (діагностика in vitro), калібратор; Код НК 031:2024 W0102152203 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO СТАНДАРТИ І КАЛІБРАТОРИ ДЛЯ СПЕЦИФІЧНИХ БІЛКІВ); 27. SYSTEM CALIBRATOR, 20х5мл (Код НК 024:2023 47868 - Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), калібратор; Код НК 031:2024 W0101050301 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO КАЛІБРАТОРИ УЛЬТИКОМПОНЕНТНІ (КХ)); 28. CRP LATEX CALIBRATOR NORMAL (N) SET Калібратор С-РБ ЛАТЕКС нормальний, 5х1х2мл (Код НК 024:2023 41838 С-реактивний білок (CRP) IVD (діагностика in vitro), калібратор; Код НК 031:2024 W0102152203 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO СТАНДАРТИ І КАЛІБРАТОРИ ДЛЯ СПЕЦИФІЧНИХ БІЛКІВ); 29. RF LATEX CALIBRATOR Калібратор для ревматоїдного фактора (РФ латекс), 5х1х1мл (Код НК 024:2023 42230 - Ревматоїдний чинник, калібратор, IVD (діагностика in vitro); Код НК 031:2024 W0102152203 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO СТАНДАРТИ І КАЛІБРАТОРИ ДЛЯ СПЕЦИФІЧНИХ БІЛКІВ); 30. SERUM PROTEIN MULTI-CALIBRATOR 1 Мультикалібратор білків сировотки 1 (Код НК 024:2023 53593 - Множинні білки клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), калібратор; Код НК 031:2024 W0101050301 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO КАЛІБРАТОРИ МУЛЬТИКОМПОНЕНТНІ (КХ)); 31. HDL-CHOLESTEROL CALIBRATOR Калібратор для ліпопротеїдів високої щільності, 2х3мл (Код НК 024:2023 44696 - Холестерин ліпопротеїнів високої щільності (ЛПВЩ), калібратор, IVD; Код НК 031:2024 W0101050302 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO КАЛІБРАТОРИ ОДНОКОМПОНЕНТНІ (КХ)); 32. LDL-CHOLESTEROL CALIBRATOR Калібратор для ліпопротеїдів низької щільності, 2х1мл (Код НК 024:2023 55019 - Ліпопротеїни низької щільності антитіла IVD (діагностика in vitro), калібратор; Код НК 031:2024 W0101050302 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO КАЛІБРАТОРИ ОДНОКОМПОНЕНТНІ (КХ)); 33. WASH SOLUTION Розчин для промивання,6х2000 мл (Код НК 024:2023 59058- Миючий / очищуючий розчин IVD (діагностика in vitro), для автоматизованих / полуавтоматізіванних систем; Код НК 031:2024 D0899ДЕЗІНФЕКЦІЙНІ ЗАСОБИ, АНТИСЕПТИКИ, ЗАСОБИ ДЛЯ СТЕРИЛІЗАЦІЇ І ОЧИЩЕННЯ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ / МИЮЧІ ЗАСОБИ ДЛЯ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ – ІНШЕ); 34. Cleaning Solution Розчин для очищення, 6х450мл (Код НК 024:2023 59058- Миючий / очищуючий розчин IVD (діагностика in vitro), для автоматизованих / полуавтоматізіванних систем; Код НК 031:2024 D0899ДЕЗІНФЕКЦІЙНІ ЗАСОБИ, АНТИСЕПТИКИ, ЗАСОБИ ДЛЯ СТЕРИЛІЗАЦІЇ І ОЧИЩЕННЯ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ / МИЮЧІ ЗАСОБИ ДЛЯ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ – ІНШЕ); 35. Блок розчинів для Easy lytePLUS (800мл) до аналізатору електролітів Easylyte Na/K/CI (Код НК 024:2023 52866 Множинні електроліти IVD (діагностикаin vitro), набір, йон-селективні електроди; Код НК 031:2024 W01010399-МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (ЕЛЕКТРОЛІТИ – ІНШЕ)); 36. EasyQC Bi-Level Quality Control Kit EasyQC Дворівневий нaбіp для контролю якості (Код НК 024:2023 52868 Множинні електроліти IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал; Код НК 031:2024 W0101050204- МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ЕЛЕКТРОЛІТІВ)); 37. Набір розчинів для щоденної промивки/ очистки EasyLyte,EasyStat,EasyBlodGas,Easy Electrolytes (Код НК 024:2023 59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем; Код НК 031:2024 W0201040285- МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (КРОВІ / ЕЛЕКТРОЛІТІВ – ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ)); 38. Експлуатаційний набір Easylyte Na/K/CI (Код НК 024:2023 52866 Множинні електроліти IVD (діагностика in vitro ), набір, йон-селективні електроди; Код НК 031:2024 W0201040285- МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (КРОВІ / ЕЛЕКТРОЛІТІВ – ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ)); 39. K+ електрод EasyLyte (Код НК 024:2023 59248 Калійний електрод IVD (діагностика in vitro); Код НК 031:2024 W0101070106 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (КАЛІЙ – ЕЛЕКТРОДИ)); 40. Na- електрод EasyLyte (Код НК 024:2023 59249 Натрієвий електрод, IVD (діагностика in vitro); Код НК 031:2024 W0101070107 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (НАТРІЙ – ЕЛЕКТРОДИ)); 41. Cl- електрод EasyLyte (Код НК 024:2023 59240 Хлоридний (Cl-) електрод IVD (діагностика in vitro); Код НК 031:2024 W0101070103-МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (ХЛОРИД- ЕЛЕКТРОДИ)); 42. Референсний електрод EasyLyte (Код НК 024:2023 59241 Референтний електрод IVD (діагностика in vitro); Код НК 031:2024 W0101070301-МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (РЕФЕРЕНТНІ ЕЛЕКТРОДИ)); 43. EasyLyte Tubing Kit Набір трубок EasyLyte (Код НК 024:2023 52866 Множинні електроліти IVD (діагностика in vitro ), набір, йон-селективні електроди; Код НК 031:2024 W0201040285- МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (КРОВІ / ЕЛЕКТРОЛІТІВ – ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ)). Ім'я:Олександра ГодункоE-mail: [email protected] Телефон: +380661073361 Веб сайт: ЄДРПОУ:01984174Оголошено31 серп. 14:06
Прийом пропозицій31 серп. 14:06 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-006193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Лабораторні реагенти - згідно ДК 021:2015 код 33690000-3 Лікарські засоби різні» (номенклатурний код 33696500-0 Лабораторні реактиви)
Оголошено31 серп. 14:11
Прийом пропозицій31 серп. 14:11 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006028-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЛікарські засоби різні - Контрольний матеріал CBC-3D, 2.0 мл, нормальний рівень; НСЗ10 Очищуючий розчин;HD310 Ізотонічний розчин; HL310 Лізуючий реагент
Оголошено31 серп. 14:00
Прийом пропозицій31 серп. 14:00 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-004815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛабораторні реагенти (ДК 021:2015 - 33690000-3 Лікарські засоби різні)
Оголошено31 серп. 13:01
Прийом пропозицій31 серп. 13:01 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення