Папір, папки, календарі, книга обліку (Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником).

Очікувана вартість

6 932,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02005390
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 19101, Черкаська область, Монастирище, ВУЛИЦЯ СОБОРНА , будинок 1
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Захваєва Світлана
Володіння мовою:
Телефон:
380678444361
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

папір

Код ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друку

Кількість:

25 пачок

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 19101, Черкаська область, Монастирище, ВУЛИЦЯ СОБОРНА , будинок 1
2

папки

Код ДК 021:2015: 30197210-1 Теки-реєстратори

Кількість:

10 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 19101, Черкаська область, Монастирище, ВУЛИЦЯ СОБОРНА , будинок 1
3

календарі

Код ДК 021:2015: 30199792-8 Календарі

Кількість:

2 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 19101, Черкаська область, Монастирище, ВУЛИЦЯ СОБОРНА , будинок 1
4

книга обліку

Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне

Кількість:

2 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 19101, Черкаська область, Монастирище, ВУЛИЦЯ СОБОРНА , будинок 1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 16 січ. 2023 10:52

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
6 932,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Ковалишенко Євгенія Григорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +38050 ЄДРПОУ:
2217112547

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

6 932,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОНАСТИРИЩЕНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" МОНАСТИРИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Лілія Кисільова
E-mail: [email protected] Телефон: +380442812563 ЄДРПОУ:
00037478
31
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

6 845,00 грн з ПДВ

Дивитись
Папір офісний, форматний; Папір офісний, форматний; Коректори; Лотки для паперів; Гумки для видалення написів; Скріпки канцелярські; Бокси архівні; Паперові блоки для нотаток; Фотопапір; Файли для документів; Лотки для паперів; Ручки письмові
Папір офісний, форматний; Папір офісний, форматний; Коректори; Лотки для паперів; Гумки для видалення написів; Скріпки канцелярські; Бокси архівні; Паперові блоки для нотаток; Фотопапір; Файли для документів; Лотки для паперів; Ручки письмові
Ім'я:
Валентина Федорова
E-mail: [email protected] Телефон: +380978591206 ЄДРПОУ:
43593679

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

6 175,00 грн без ПДВ

Дивитись
Дошка магнітно-маркерна портативна (фліпчарт) для закладів освіти, висота 90-120 см, ширина 60-100 см, металополімер (сталь лакована), алюмінієва рама, регульована висота
Дошка магнітно-маркерна портативна (фліпчарт) для закладів освіти, висота 90-120 см, ширина 60-100 см, металополімер (сталь лакована), алюмінієва рама, регульована висота
Ім'я:
Тарасюк Ніна Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380974961471 ЄДРПОУ:
44633214
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 827,08 грн без ПДВ

Дивитись