Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30199792-8»
-
ID: UA-2026-08-31-012234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Канцелярські товари» (ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Оголошено31 серп. 20:30
Прийом пропозицій31 серп. 20:30 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-004973-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКалендар квартальний на 3 пружини, розмір 360х685 "Сонях", Календар квартальний на 3 пружини, розмір 360х685 "Пшениця", Календар квартальний на 3 пружини, розмір 360х685 "Озеро", Календар квартальний на 3 пружини, розмір 360х685 "Дерево", Календар квартальний на 3 пружини, розмір 360х685 "Бузок"
Очікувана вартість4 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003979-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКалендарі, код за ЄЗС ДК 021:2015 (CPV) – 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість3 359,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод за ДК 021-2015 (CPV): 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Закладка для книг, календар квартальний 2026-2027 р. вересень по вересень)
Ім'я:Слободянюк Ніна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380432553203,380432553271 ЄДРПОУ:02222147Очікувана вартість9 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари (Фломастери, клей ПВА, календар, папір гофровий, фарба ) ( Код ДК 021: 2015 - 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Очікувана вартість484,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитовар за кодом ДК 021:2015: 30190000-7 – «Офісне устаткування та приладдя різне»
Ім'я:Андреєв Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442494696 ЄДРПОУ:35756919Оголошено21 серп. 12:21
Прийом пропозицій21 серп. 12:21 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість239 623,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-002381-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Календар квартальний для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено21 серп. 10:34
Прийом пропозицій21 серп. 10:34 – 31 серп. 08:00Очікувана вартість48 933,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-007132-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне утсткування та приладдя різне
Очікувана вартість2 108,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-001211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне (Папір, ручки, файли,ножиці,тощо )
Очікувана вартість3 326,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-007939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКалендарі
Оголошено29 лип. 15:09
Прийом пропозицій29 лип. 15:09 – 6 серп. 12:00Очікувана вартість120 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-009654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКалендар дерев'яний
Очікувана вартість3 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-009312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцтовари в асортименті за кодом ДК 021:2015: 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:Даниловський Вадим ЛеонідовичE-mail: [email protected] Телефон: 380503731867, 380342759261 ЄДРПОУ:32360815Оголошено10 лип. 15:42
Прийом пропозицій10 лип. 15:42 – 20 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість425 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-08-010339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярське приладдя
Оголошено8 лип. 16:28
Прийом пропозицій8 лип. 16:28 – 16 лип. 14:00Очікувана вартість1 747 685,69 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-29-003246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярське приладдя
Очікувана вартість2 840,36 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-011756-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:Душка Вікторія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487381865 Веб сайт: ЄДРПОУ:38728549Оголошено9 черв. 15:55
Прийом пропозицій9 черв. 15:55 – 22 черв. 12:00Очікувана вартість312 280,74 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-28-006530-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярія різна
Ім'я:Кочкіна Лариса ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380487057423 Факс:+380487057423ЄДРПОУ:35303262Очікувана вартість10 253,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-003301-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКалендарі під індивідуальне замовлення
Оголошено22 трав. 10:53
Прийом пропозицій22 трав. 10:53 – 30 трав. 12:00Очікувана вартість68 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-19-008306-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість5 494,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-013241-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКалендарі
Очікувана вартість1 638,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-08-004352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТаблички, наклейки, календарі
Очікувана вартість4 726,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro