Послуги чергового автомобіля для обслуговування закладу
На виконання вимог статті 10 Закону України “Про публічні закупівлі” було оголошено закупівлю ідентифікатор UA-2022-12-09-014668-a про проведення відкритих торгів з особливостями для потреб на 2023 рік на закупівлю Послуги чергового автомобіля для
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Послуги чергового автомобіля для обслуговування закладу
Код ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
|
Кількість: 1 послуга |
Період доставки:
1 січ. 2023 – 31 груд. 2023
|
Місце доставки: Україна, 12430, Житомирська область, с. Станишівка, шосе Сквирське, 6 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 2 січ. 2023 14:20 | |
| Не вказано | 2 січ. 2023 14:08 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 2 січ. 2023 14:15 |
Пропозиція
1 280 872,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної радиВас може зацікавити
819 925,12 грн без ПДВ
Дивитись1 415 600,00 грн без ПДВ
Дивитись701 333,33 грн без ПДВ
Дивитись