Лот 1 - код 55320000-9 - Послуги з організації харчування - Комунальний заклад навчально-виховний комплекс «Мишковицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області, що знаходиться за адресою: Україна, 47732, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, село Мишковичі, вул.Шкільна,27. Лот 2 - код 55320000-9 - Послуги з організації харчування - Комунальний заклад Петриківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області, що знаходиться за адресою: Україна, 47720, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, село Петриків, вул. Шептицького, 146-Б. Лот 3 - код 55320000-9 - Послуги з організації харчування - Комунальний заклад Острівська загальноосвітня школа I – III ступенів Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області, що знаходиться за адресою: Україна, 47728, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, село Острів, вул. Шкільна, 216. Комунальний заклад Великоберезовицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області, що знаходиться за адресою: Україна, 47724, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, селище міського типу Велика Березовиця, вул. Лесі Українки, будинок 4. Лот 4 – код 55320000-9 -Комунальний заклад «Настасівський заклад загальної середньої освіти» Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області, що знаходиться за адресою: Україна, 47734, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, село Настасів, вул.Шкільна,301

ДК 021:2015 код 55320000-9 Послуги з організації харчування (Лот 1 - код 55320000-9 - Послуги з організації харчування - Комунальний заклад навчально-виховний комплекс «Мишковицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області, що знаходиться за адресою: Україна, 47732, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, село Мишковичі, вул.Шкільна,27. Лот 2 - код 55320000-9 - Послуги з організації харчування - Комунальний заклад Петриківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області, що знаходиться за адресою: Україна, 47720, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, село Петриків, вул. Шептицького, 146-Б. Лот 3 - код 55320000-9 - Послуги з організації харчування - Комунальний заклад Острівська загальноосвітня школа I – III ступенів Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області, що знаходиться за адресою: Україна, 47728, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, село Острів, вул. Шкільна, 216. Комунальний заклад Великоберезовицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області, що знаходиться за адресою: Україна, 47724, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, селище міського типу Велика Березовиця, вул. Лесі Українки, будинок 4. Лот 4 – код 55320000-9 -Комунальний заклад «Настасівський заклад загальної середньої освіти» Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області, що знаходиться за адресою: Україна, 47734, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, село Настасів, вул.Шкільна,301). Процедура закупівлі – відкриті торги на 2023 рік у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстових документів з файлів, що містить тендерну документацію з додатками, яка містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону та Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів. Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі відповідають загальноприйнятим державним стандартам та нормативам стосовно предмету закупівлі і розміщені в оголошені про проведення закупівлі зокрема у файлі з обґрунтуванням.

Очікувана вартість

3 554 500,00 грн

без ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 28 груд. 2022 15:35

до 5 січ. 2023 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 5 січ. 2023 00:00

до 10 січ. 2023 10:03

Пропозиції розглянуто

з 10 січ. 2023 10:03

до 17 січ. 2023 13:55

Подання пропозицій:
28 груд. 2022 15:35 – 5 січ. 2023 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
28 груд. 2022 15:35 – 2 січ. 2023 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
5 січ. 2023 00:00
Оскарження умов тендера:
28 груд. 2022 15:35 – 2 січ. 2023 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
28 груд. 2022 15:36

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
43954548
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 47724, Тернопільська область, селище міського типу Велика Березовиця, вул. Микулинецька, 42
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Наталія Ходанович
Володіння мовою:
Телефон:
+380975042529
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Лот 1 - код 55320000-9 - Послуги з організації харчування - Комунальний заклад навчально-виховний комплекс «Мишковицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області, що знаходиться за адресою: Україна, 47732, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, село Мишковичі, вул.Шкільна,27.

ДК 021:2015 код 55320000-9 Послуги з організації харчування.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

844 000,00 грн без ПДВ

Статус:

закупівля не відбулась
2

Лот 2 - код 55320000-9 - Послуги з організації харчування - Комунальний заклад Петриківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області, що знаходиться за адресою: Україна, 47720, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, село Петриків, вул. Шептицького, 146-Б.

ДК 021:2015 код 55320000-9 Послуги з організації харчування.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

254 000,00 грн без ПДВ

Статус:

закупівля не відбулась
3

Лот 3 - код 55320000-9 - Послуги з організації харчування - Комунальний заклад Острівська загальноосвітня школа I – III ступенів Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області, що знаходиться за адресою: Україна, 47728, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, село Острів, вул. Шкільна, 216. Комунальний заклад Великоберезовицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області, що знаходиться за адресою: Україна, 47724, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, селище міського типу Велика Березовиця, вул. Лесі Українки, будинок 4.

ДК 021:2015 код 55320000-9 Послуги з організації харчування

Перейти до лоту

Очікувана вартість

1 933 500,00 грн без ПДВ

Статус:

завершена
4

Лот 4 – код 55320000-9 -Комунальний заклад «Настасівський заклад загальної середньої освіти» Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області, що знаходиться за адресою: Україна, 47734, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, село Настасів, вул.Шкільна,301.

ДК 021:2015 код 55320000-9 Послуги з організації харчування

Перейти до лоту

Очікувана вартість

523 000,00 грн без ПДВ

Статус:

закупівля не відбулась

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 28 груд. 2022 15:36
Проєкт договору 28 груд. 2022 15:35
Технічні специфікації 28 груд. 2022 15:35
Документи закупівлі 28 груд. 2022 15:35
Не вказано 28 груд. 2022 15:35
Вимоги до учасника закупівлі
9 вимог
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Хто підтверджує

учасник

Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Вчинення економічних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Хто підтверджує

учасник

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Вчинення корупційних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Хто підтверджує

учасник

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Хто підтверджує

учасник

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Порушення справ про банкрутство

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Хто підтверджує

учасник

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником

Загальна інформація

Опис

Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Хто підтверджує

замовник

Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника

Загальна інформація

Опис

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі

Хто підтверджує

замовник

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

Загальна інформація

Опис

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Хто підтверджує

учасник

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Мова тендерної пропозиції українська

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
3 554 500,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти Великоберезовицької селищної ради

Вас може зацікавити

Послуги з організації гарячого харчування учнів Білоославського ліцею імені Марійки Підгірянки Делятинської селищної ради за ДК 021:2015 – 55320000-9 «Послуги з організації харчування» (конкретний код ДК 021:2015 – 55321000-6 «Послуги з готування їжі»).
Послуги з організації гарячого харчування учнів Білоославського ліцею імені Марійки Підгірянки Делятинської селищної ради за ДК 021:2015 – 55320000-9 «Послуги з організації харчування» (конкретний код ДК 021:2015 – 55321000-6 «Послуги з готування їжі»).
Ім'я:
Гуменюк Романа Михайлівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380977534478 ЄДРПОУ:
20567708

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 798 780,00 грн без ПДВ

Дивитись