Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «55321000-6»
-
ID: UA-2026-09-02-012436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації гарячого харчування учнів Білоославського ліцею імені Марійки Підгірянки Делятинської селищної ради за ДК 021:2015 – 55320000-9 «Послуги з організації харчування» (конкретний код ДК 021:2015 – 55321000-6 «Послуги з готування їжі»).
Оголошено2 вер. 16:40
Прийом пропозицій2 вер. 16:40 – 18 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-09-01-004895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації гарячого харчування учнів Чорнопотоківського ліцею Делятинської селищної ради за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування учнів » (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі)
Оголошено1 вер. 12:56
Прийом пропозицій1 вер. 12:56 – 17 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-08-30-000802-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями55320000-9 Послуги з організації харчування (послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Каміннецької гімназії Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) (обіди)
Оголошено30 серп. 22:41
Прийом пропозицій30 серп. 22:41 – 7 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-30-000740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями55320000-9 Послуги з організації харчування (послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9 класів Каміннецької гімназії Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) (сніданки)
Оголошено30 серп. 22:08
Прийом пропозицій30 серп. 22:08 – 7 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-29-000848-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями55320000-9 - Послуги з організації харчування(послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Радчанського ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)) (обіди)
Оголошено29 серп. 22:46
Прийом пропозицій29 серп. 22:46 – 6 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-29-000824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями55320000-9 - Послуги з організації харчування(послуги з організації гарячого харчування учнів1-11 класів Радчанського ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)) (сніданки)
Оголошено29 серп. 22:36
Прийом пропозицій29 серп. 22:36 – 6 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-29-000808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями55320000-9 - Послуги з організації харчування(послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Тисменичанського ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)) (обіди)
Оголошено29 серп. 22:07
Прийом пропозицій29 серп. 22:07 – 6 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-29-000797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями55320000-9 - Послуги з організації харчування(послуги з організації гарячого харчування учнів1-11 класів Тисменичанського ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)) (сніданки)
Оголошено29 серп. 22:05
Прийом пропозицій29 серп. 22:05 – 6 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-29-000755-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями55320000-9 - Послуги з організації харчування(послуги з організації гарячого харчування учнів1-11 класів ліцею №13 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)) (сніданки)
Оголошено29 серп. 21:10
Прийом пропозицій29 серп. 21:10 – 6 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-29-000560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями55320000-9 - Послуги з організації харчування(послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею №3 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)) (обіди)
Оголошено29 серп. 17:06
Прийом пропозицій29 серп. 17:06 – 6 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-29-000425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями55320000-9 - Послуги з організації харчування(послуги з організації гарячого харчування учнів1-11 класів ліцею №3 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)) (сніданки)
Оголошено29 серп. 16:20
Прийом пропозицій29 серп. 16:20 – 6 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-006857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації одноразового гарячого харчування учнів пільгових категорій (Код ДК 021:2015 (CPV): 55320000-9 - Послуги з організації харчування)(аутсорсинг)) (обіди)
Оголошено28 серп. 15:40
Прийом пропозицій28 серп. 15:40 – 5 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-000961-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-11 класів (Код ДК 021:2015 (CPV): 55320000-9 - Послуги з організації харчування)(аутсорсинг)) (сніданки)
Оголошено28 серп. 10:18
Прийом пропозицій28 серп. 10:18 – 5 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-27-013096-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями55320000-9 - Послуги з організації харчування (послуги з організації гарячого харчування учнів1-4 класів початкової школи № 26 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)) (обіди)
Оголошено27 серп. 21:22
Прийом пропозицій27 серп. 21:22 – 5 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-27-012946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями55320000-9 - Послуги з організації харчування (послуги з організації гарячого харчування учнів1-4 класів початкової школи № 26 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)) (сніданки)
Оголошено27 серп. 20:37
Прийом пропозицій27 серп. 20:37 – 5 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-26-010107-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛот 1 - код 55320000-9 - Послуги з організації харчування - Комунальний заклад Мишковицький ліцей Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області, що знаходиться за адресою: Україна, 47732, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, село Мишковичі, вул. Шкільна,27 Лот 2 - код 55320000-9 -
Послуги з організації харчування - Комунальний заклад Великоберезовицький ліцей Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області, що знаходиться за адресою: Україна, 47724, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, селище міського типу Велика Березовиця, вул. Лесі Українки, будинок, 4; Комунальний заклад Острівський ліцей Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області, що знаходиться за адресою: Україна, 47728, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, село Острів, вул. Шкільна,216 Оголошено26 серп. 15:28
Прийом пропозицій26 серп. 15:28 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-012365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьпереговорна процедураПослуги з організації шкільного харчування за технологічною моделлю «опорна кухня» шляхом аутсорсингу учнів у Суховільському ліцеї Зимноводівської сільської ради та Скнилівській гімназії ім.Праведного Андрея Шептицького за ДК 021:2015 -55320000-9 Послуги з організації харчування
Ім'я:головний спеціаліст Терлецька Ілона МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380668133918 ЄДРПОУ:42760578Очікувана вартість3 059 280,00 грн
без ПДВАктивна -
ID: UA-2026-09-02-011539-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьпереговорна процедураПослуги з організації шкільного харчування за технологічною моделлю «базова кухня» шляхом аутсорсингу у Ліцеї імені Блаженнішого Любомира Гузара Зимноводівської сільської ради Львівського району Львівської області за ДК 021:2015 -55320000-9 Послуги з організації харчування
Ім'я:головний спеціаліст Терлецька Ілона МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380668133918 ЄДРПОУ:42760578Очікувана вартість2 882 880,00 грн
без ПДВАктивна -
ID: UA-2026-09-02-010412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьпереговорна процедураПослуги з організації шкільного харчування за технологічною моделлю «базова кухня» шляхом аутсорсингу у Ліцеї №1 Зимноводівської сільської ради за ДК 021:2015 -55320000-9 Послуги з організації харчування.
Ім'я:головний спеціаліст Терлецька Ілона МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380668133918 ЄДРПОУ:42760578Очікувана вартість4 440 240,00 грн
без ПДВАктивна -
ID: UA-2026-09-02-004230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації гарячого харчування учнів Раковецької гімназії Солотвинської селищної ради
Очікувана вартість458 238,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro