Звіт про результати обстеження технічного стану та експлуатаційної придатності будівель і споруд по об'єкту: "Капітальний ремонт укриття Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 151 Харківської міської ради Харківської області за адресою: м.
Харків, вул. Дніпровська, 10"
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Звіт про результати обстеження технічного стану та експлуатаційної придатності будівель і споруд по об'єкту: "Капітальний ремонт укриття Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 151 Харківської міської ради Харківської області за адресою: м. Харків, вул. Дніпровська, 10"
Код ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
|
Кількість: 1 роботи |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 61001, Харківська область, Харків, вул. Дніпровська, 10 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 27 груд. 2022 17:03 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 27 груд. 2022 17:02 |
Пропозиція
14 257,14 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської радиВас може зацікавити
16 475,71 грн без ПДВ
Дивитись18 446,07 грн без ПДВ
Дивитись25 056,00 грн без ПДВ
Дивитись