Звіт про результати обстеження технічного стану та експлуатаційної придатності будівель і споруд по об'єкту: "Капітальний ремонт укриття Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 151 Харківської міської ради Харківської області за адресою: м. Харків, вул. Дніпровська, 10"

Дійсний:
31 груд. 2022
ID контракту:
UA-2022-12-27-016856-a-a1
Номер:
2212-080-ТЗ
Дата підписання:
13 груд. 2022 00:00

Список позицій

Назва Кількість Період доставки Місце доставки

Назва:

Звіт про результати обстеження технічного стану та експлуатаційної придатності будівель і споруд по об'єкту: "Капітальний ремонт укриття Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 151 Харківської міської ради Харківської області за адресою: м. Харків, вул. Дніпровська, 10"

Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

31 груд. 2022 00:00

Місце доставки:

Україна, 61001, Харківська область, Харків, вул. Дніпровська, 10

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 27 груд. 2022 17:02
Основний контакт
Ім'я:
Шелудько Алла Андріївна
Телефон:
380577258400,380577258409
E-mail:
Факс:
Інформація про постачальника
Назва:
ПП ДОМIНIОН ХАРКIВ
Код ЄДРПОУ:
35246861
Вебсайт:
Адреса:
Україна, 61001, Харківська область, Харків, Харківська обл., місто Харків, ПРОСПЕКТ ГАГАРІНА, будинок 43/2, офіс 703/1
Інформація про замовника
Назва:
Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради
Код ЄДРПОУ:
02146297
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 61001, Харківська область, Харків, вулиця Плеханівська, 94