Запчастини для ремонту ТЗ, для аварійний ремонт ЗІЛ. Відповідно до п.2 ч.13 ПМКУ 1178, Замовник має законне право користуватись виключенням, що передбаченим цим пунктом, а саме: «Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: - 2) замовник перебуває в районі проведення воєнних (бойових) дій на момент прийняття рішення про здійснення закупівлі або її здійснення;»

Очікувана вартість

1 607,80 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38578897
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 53200, Дніпропетровська область, Нікополь, вулиця Ушинського будинок 51 корпус Б
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Колесник Валерія Миколаївна
Володіння мовою:
Телефон:
380501006063, 380677997286
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

ЗІЛ РК РТВ двигуна

Код ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частини

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 53200, Дніпропетровська область, Нікополь, вулиця Ушинського будинок 51 корпус Б
2

ЗІЛ РК енергоакумулятора

Код ДК 021:2015: 34312200-9 Свічки запалювання

Кількість:

8 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 53200, Дніпропетровська область, Нікополь, вулиця Ушинського будинок 51 корпус Б

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 26 груд. 2022 13:56

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 607,80 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Пінтеску Ірина Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380951248790 ЄДРПОУ:
3052119989

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 26 груд. 2022 13:55

Пропозиція

1 607,80 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне підприємство "Міські автомобільні дороги-1" Нікопольської міської ради

Вас може зацікавити

Запасні частини до двигунів (в асортименті) на автомобіль Hyundai Tucson (Vin TMAJ3813BLJ984661)
Запасні частини до двигунів (в асортименті) на автомобіль Hyundai Tucson (Vin TMAJ3813BLJ984661)
Ім'я:
Ірина Фролова
E-mail: [email protected] Телефон: +380679718971 ЄДРПОУ:
04012460
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 978,15 грн без ПДВ

Дивитись