Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34312200-9»

  • ID: UA-2026-08-27-010331-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    34310000-3 Двигуни та їх частини

    Ім'я:
    Костянтин Лозовий
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487507399 Веб сайт:
    http://www.port-yuzhny.com.ua
    ЄДРПОУ:
    04704790
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 16:18

    Прийом пропозицій
    27 серп. 16:18 – 8 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    84 284,36 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 13 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-011994-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    BOSCH Свічка розжарювання. GATES Роликовий модуль натягувача ременя (ролик, ремінь).

    Ім'я:
    Юлія Нерубай
    E-mail: [email protected] Телефон: +380536758308 Веб сайт:
    https://ps.osv.org.ua/publichni-zakupivli-10-15-22-06-08-2024/
    ЄДРПОУ:
    40213972
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 798,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-001229-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Свічки запалювання

    Ім'я:
    Тетяна Тарасенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678425209 ЄДРПОУ:
    40301529
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    450,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-003982-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Свічки запалення BRISK Silver LR17YS (34310000-3 «Двигуни та їх частини»)

    Ім'я:
    Клименок Ірина В'ячеславівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380464143259 ЄДРПОУ:
    26493974
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    995,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-005349-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Свічка запалювання

    Ім'я:
    Коваль Катерина Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 ЄДРПОУ:
    02224643
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-001814-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015:34310000-3:Двигуни та їх частини (свічка запалювання)

    Ім'я:
    Наталія Неволько
    E-mail: [email protected] Телефон: +380966880260 ЄДРПОУ:
    32936720
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    140,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-001811-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Свічка 2-такт.довга NGK CMR 6H 181/211 (ДК 021:2015 34312200-9 Свічки запалювання)

    Ім'я:
    Іванка Зубрицька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967600228 Веб сайт:
    https://ckorykivska-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04394303
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    130,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-005505-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кришка розподільн. запалювання, свічка запалювання

    Ім'я:
    Мизюк Ольга Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380683283743 ЄДРПОУ:
    44044801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    458,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-009069-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Свічки запалювання

    Ім'я:
    Наталя Маркович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380506213637 ЄДРПОУ:
    30104399
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 138,90 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-002733-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Постачальник зобов’язується в порядку та на умовах, визначених цим Договором, поставити та передати у власність Покупця матеріали (Товар) для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме: Свічка запалювання 3 контакти STIHL L6TJC L52 mm M14x1.25 9.5 mm, в кількості 3 шт., по ціні 75,00 … грн за одиницю, згідно ДК 021:2015: 34312200-9 — Свічки запалювання. Сума Договору становить 225,00 грн ( двісті двадцять п’ять гривень 00 копійок) без ПДВ.

    Ім'я:
    Віктор Рибін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380501926155 ЄДРПОУ:
    20583073
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    225,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-005647-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Свічки запалювання

    Ім'я:
    Яремчук Катерина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513646403 ЄДРПОУ:
    42068988
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    796,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-009599-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Свічка LR15YC комплект на ТЗ МАЗ 437121

    Ім'я:
    Тетяна ШЕРЕМЕТА
    E-mail: [email protected] Телефон: +380957084683 ЄДРПОУ:
    34403525
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    380,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-005974-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Свічка запалювання

    Ім'я:
    Вікторія Хахльова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673824322 Веб сайт:
    http://www.ostroh-rada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    05391005
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    650,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-004474-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Свічка запалювання для бензопили

    Ім'я:
    Бовсуновська Тетяна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380969830884 ЄДРПОУ:
    04343487
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    130,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-001655-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Прокладка резонатор/катилізатор, прокладка приймальної труби, прокладка заднього мосту, свічка запалювання

    Ім'я:
    Алла Кицун
    E-mail: [email protected] Телефон: +380385444130 Веб сайт:
    https://sites.google.com/view/hdsgdsnaan
    ЄДРПОУ:
    21321872
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 570,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-011857-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Свіча-11 DENTO

    Ім'я:
    Любов Мошора
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678847970 ЄДРПОУ:
    20790524
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    440,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-005635-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    34312200-9 - Свічки запалювання

    Ім'я:
    Кириленко Людмила Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979515903 ЄДРПОУ:
    37431796
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-008047-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комплектувальні вироби і деталі для ремонту виробничого і невиробничого обладнання (ДК 021:2015: 34310000-3 - Двигуни та їх частини)

    Ім'я:
    Алла Шеін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674216202 ЄДРПОУ:
    37992989
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    22 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-005395-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК:021:2015 34312200-9 Свічки запалювання (Свічка для бензокоси)

    Ім'я:
    Оксана Юхименко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380960567854 ЄДРПОУ:
    23280108
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    420,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-002589-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Запасні частини до військової техніки

    ЄДРПОУ:
    08540799
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    32 030,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 138 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro