Спеціалізований сідельний тягач, 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби, згідно ДК 021:2015 рік Єдиного закупівельного словника. Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв'язку із виникненням об'єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів.

Очікувана вартість

5 568 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
08804689
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 36007, Полтавська область, м. Полтава, вул. Маршала Бірюзова, 53
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Аліна Пономаренко
Володіння мовою:
Телефон:
+380532567500
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Спеціалізований сідельний тягач ВС STI 20.430

Код ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 26 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, Київська область, смт. Глеваха, Вокзальна, 11

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 5 груд. 2022 10:21

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
5 568 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380442931150 ЄДРПОУ:
38347611

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 5 груд. 2022 10:21

Пропозиція

5 568 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області

Вас може зацікавити

Вантажний автомобіль самоскид за кодом ДК 021:2015 - 34140000-0 — Великовантажні мототранспортні засоби (проєкт: «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної освіти»)
Вантажний автомобіль самоскид за кодом ДК 021:2015 - 34140000-0 — Великовантажні мототранспортні засоби (проєкт: «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної освіти»)
Ім'я:
Педешко Інна Михайлівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380685219409 ЄДРПОУ:
02544603

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 625 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Великовантажні мототранспортні засоби - за кодом ДК 021:2015 – 34140000-0 (Автомобіль вантажний з крано-буровою установкою та люлькою на шасі IVECO ML150E28WS 4X4 (Інвестиційна програма 2026 – п. VI.1.1))
Великовантажні мототранспортні засоби - за кодом ДК 021:2015 – 34140000-0 (Автомобіль вантажний з крано-буровою установкою та люлькою на шасі IVECO ML150E28WS 4X4 (Інвестиційна програма 2026 – п. VI.1.1))
Ім'я:
Руслан Стасюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380382787872 Веб сайт: ЄДРПОУ:
22767506
25
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

8 375 960,00 грн без ПДВ

Дивитись
Cамоскид 6х4 для підрозділів ДСНС України згідно CPV за ДК 021:2015 код 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби.
Cамоскид 6х4 для підрозділів ДСНС України згідно CPV за ДК 021:2015 код 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби.
Ім'я:
Владислав Садварій
E-mail: [email protected] Телефон: +380312669708 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38629032

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

6 736 666,67 грн без ПДВ

Дивитись