Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34140000-0»
-
ID: UA-2026-09-03-014329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоцистерни пожежні важкого класу всюдихідні з цистерною не менше 5000 літрів
Оголошено3 вер. 18:09
Прийом пропозицій3 вер. 18:09 – 19 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-03-014141-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНаземний роботизований комплекс "АРДАЛ 920" або еквівалент
Оголошено3 вер. 17:40
Прийом пропозицій3 вер. 17:40 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-013439-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВеликовантажні мототранспортні засоби
Ім'я:Золотоноша Костянтин МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380504807092 ЄДРПОУ:26640040Оголошено3 вер. 16:47
Прийом пропозицій9 вер. 17:00 – 14 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-013079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАсенізаційна машина
Оголошено3 вер. 16:54
Прийом пропозицій3 вер. 16:54 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-011876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВеликовантажні мототранспортні засоби код за ДК 021:2015 - 34140000-0 (Насосно-рукавний пожежний автомобіль)
Оголошено2 вер. 16:20
Прийом пропозицій2 вер. 16:20 – 4 лист. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-011807-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВеликовантажні мототранспортні засоби
Оголошено2 вер. 16:18
Прийом пропозицій2 вер. 16:18 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-011570-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАвтомобільний кран вантажопідйомністю 25 тон (3 лоти). Код ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби.
Оголошено2 вер. 16:11
Прийом пропозицій8 вер. 00:01 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-006268-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВантажний автомобіль СКС-НЕХ8-03ІК (на базі Hyundai EX8 (або еквівалент)
Оголошено2 вер. 13:08
Прийом пропозицій8 вер. 13:05 – 12 вер. 13:06 -
ID: UA-2026-09-01-011470-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВантажні автомобілі спеціалізовані (з гідробортом)
Оголошено1 вер. 19:03
Прийом пропозицій1 вер. 19:03 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-010361-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідземний самоскид
Оголошено1 вер. 16:44
Прийом пропозицій1 вер. 16:44 – 17 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-09-01-008389-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСміттєвоз заднього завантаження
Ім'я:Левченко Вадим АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380535197576 Веб сайт: ЄДРПОУ:04383133Оголошено1 вер. 15:31
Прийом пропозицій1 вер. 15:31 – 17 вер. 15:33 -
ID: UA-2026-09-01-001952-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби (Платформна електрокара)
Оголошено1 вер. 10:39
Прийом пропозицій1 вер. 10:39 – 17 вер. 21:00 -
ID: UA-2026-08-31-013008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВантажні автомобілі спеціалізовані (з гаковим навантажувачем та краном маніпулятором)
Оголошено31 серп. 20:16
Прийом пропозицій31 серп. 20:16 – 11 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-012967-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВантажні автомобілі спеціалізовані (з краном маніпулятором)
Оголошено31 серп. 20:05
Прийом пропозицій31 серп. 20:05 – 11 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-012114-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВантажний автомобіль самоскид за кодом ДК 021:2015 - 34140000-0 — Великовантажні мототранспортні засоби (проєкт: «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної освіти»)
Оголошено31 серп. 18:09
Прийом пропозицій31 серп. 18:09 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-010068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекс універсальний наземний роботизований
Оголошено31 серп. 16:25
Прийом пропозицій31 серп. 16:25 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007029-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВживаний спеціальний вантажний автомобіль ЗІЛ-131, тип/виконання «Буровий-С», з установленою буровою установкою УРБ-2А-2, повнопривідний, призначений для виконання бурових робіт або еквівалент (Код ДК 021:2015: 34140000-0 — Великовантажні мототранспортні засоби)
Оголошено31 серп. 14:38
Прийом пропозицій31 серп. 14:38 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-005513-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасосно-рукавний пожежний автомобіль
Оголошено31 серп. 13:38
Прийом пропозицій31 серп. 13:38 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-003767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВеликовантажні мототранспортні засоби - за кодом ДК 021:2015 – 34140000-0 (Автомобіль вантажний з крано-буровою установкою та люлькою на шасі IVECO ML150E28WS 4X4 (Інвестиційна програма 2026 – п. VI.1.1))
Оголошено31 серп. 11:58
Прийом пропозицій31 серп. 11:58 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-30-000430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиCамоскид 6х4 для підрозділів ДСНС України згідно CPV за ДК 021:2015 код 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби.
Ім'я:Владислав СадварійE-mail: [email protected] Телефон: +380312669708 Веб сайт: ЄДРПОУ:38629032Оголошено30 серп. 16:22
Прийом пропозицій30 серп. 16:22 – 1 жовт. 08:00