Водолазне спорядження 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання, згідно ДК 021:2015 рік Єдиного закупівельного словника. Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв'язку із виникненням об'єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання
замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів.
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Пневматичні домкрати TORIN
Код ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
|
Кількість: 1 штуки |
Період доставки:
до 30 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 36007, Полтавська область, місто Полтава, вулиця Маршала Бірюзова,53 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 7 лист. 2022 16:49 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 7 лист. 2022 16:49 |
Пропозиція
108 000,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській областіВас може зацікавити
141 166,67 грн без ПДВ
Дивитись168 000,00 грн без ПДВ
Дивитись210 000,00 грн з ПДВ
Дивитись