Плити тротуарні бетонні

Очікувана вартість

195 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Під час проведення Закупівлі та оприлюднення наміру про укладання договору встановлено порушення, передбачені пунктом 2 частиною 8 статтею 40 Закону, а саме: оприлюднено Повідомлення про намір укласти договір та застосовано переговорну процедуру без врахування змін в законодавстві щодо закупівель, а саме набрання чинності Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Зак

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 28 груд. 2022 15:21
Не вказано 28 груд. 2022 15:20

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
42875827
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 30000, Хмельницька область, місто Славута, ВУЛИЦЯ ЗДОРОВ'Я, будинок 3А
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Оксана Галат
Володіння мовою:
Телефон:
+380680698882
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Плити тротуарні бетонні

Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали

Кількість:

300 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 19 жовт. 2022 12:09
Не вказано 19 жовт. 2022 12:09
Не вказано 19 жовт. 2022 12:09
Не вказано 19 жовт. 2022 12:09
Електронний підпис 19 жовт. 2022 12:10

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( банківські )
Опис:
Оплата вартості Товару Замовником здійснюється на підставі видаткової накладної, наданої Постачальником. Платіжні зобов’язання Замовника за укладеним договором виникають лише за наявності та в межах відповідного бюджетного призначення (бюджетних асигнувань). Бюджетні зобов’язання по цьому договору виникають в межах кошторисних призначень на 2022 рік. Замовник після затвердження кошторису може коригувати суму зобов’язань за договором відповідно до реального фінансування. Замовник не несе відповідальності за затримку проведення платежів органами казначейської служби України. Розрахунки за товар здійснюються на умовах безоплатної відстрочки платежу протягом 30 (тридцяти) банківських днів з дня отримання Товар

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
195 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Кучер Іван Олександрович
Телефон: +380680317081 ЄДРПОУ:
08681040

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 19 жовт. 2022 12:12
Протокол розгляду 19 жовт. 2022 12:11
Не вказано 19 жовт. 2022 12:11

Пропозиція

195 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛАВУТА-СЕРВІС" СЛАВУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Каріна Керімова
E-mail: [email protected] Телефон: +380684506823 ЄДРПОУ:
45021701
12
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

377 554,70 грн без ПДВ

Дивитись
Конструкційні матеріали будівельного призначення
Конструкційні матеріали будівельного призначення
Ім'я:
Олена Штельмах
E-mail: [email protected] Телефон: +380635798401 ЄДРПОУ:
38312856
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

117 253,56 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Коваленко Денис Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380542786986 ЄДРПОУ:
33698892
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

292 224,77 грн без ПДВ

Дивитись