«Реконструкція будівлі КНП ЛОР Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи. Заходи по енергоефективності будівлі». Коригування.

Оголошення про проведення спрощеної закупівлі розроблене на виконання вимог Закону України «Про публічні закупівлі» 114-IX від 19.09.2019 р зі змінами. (далі – Закон) та Постановою КМУ №169 від 28.02.2022 року «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» зі змінами. (далі – Постанова). Терміни, які використовуються в цьому оголошені, вживаються в значеннях, визначених цим Законом та Постановою. Обсяг виконання робіт відповідно до Технічної специфікації (згідно до Додатку №3).

Очікувана вартість

141 100 750,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 11 жовт. 2022 15:28

до 17 жовт. 2022 00:00

Прийом пропозицій

з 17 жовт. 2022 00:00

до 20 жовт. 2022 18:00

Аукціон

з 21 жовт. 2022 13:04

до 21 жовт. 2022 13:27

Кваліфікація

з 21 жовт. 2022 13:27

до 24 жовт. 2022 17:40

Пропозиції розглянуто

з 24 жовт. 2022 17:40

до 26 жовт. 2022 17:58

Подання пропозицій:
17 жовт. 2022 00:00 – 20 жовт. 2022 18:00
Початок аукціону:
21 жовт. 2022 13:04 – 21 жовт. 2022 13:27
Період уточнень:
11 жовт. 2022 15:28 – 17 жовт. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
18 жовт. 2022 00:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01998161
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 79495, Львівська область, Винники, В.Івасюка, 31
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Волоський Андрій Миронович
Володіння мовою:
Телефон:
380322962075
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

«Реконструкція будівлі КНП ЛОР Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи. Заходи по енергоефективності будівлі». Коригування.

Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція

Кількість:

1 Роботи

Період доставки:

до 30 черв. 2023

Місце доставки:

Україна, 79495, Львівська область, м.Львів-Винники, вул. Івасюка, 31

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 11 жовт. 2022 15:28
Документи закупівлі 11 жовт. 2022 15:28
Документи закупівлі 11 жовт. 2022 15:28
Документи закупівлі 11 жовт. 2022 15:28
Не вказано 21 жовт. 2022 13:27
Електронний підпис 11 жовт. 2022 17:16

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Розрахунки проводяться за кошти місцевих бюджетів тільки за фактично виконані роботи після підписання Замовником представлених Підрядником належно оформлених актів виконаних робіт (Форма КБ-2в) та довідки (Форма КБ-3), рахунку на оплату у термін не пізніше 30 днів з дня їх підписання, тільки в межах бюджетних та інших призначень та при умові надходження коштів на рахунок Замовника по даному об'єкту

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
141 100 750,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
705 503,75 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Ковальчук Юрій Євгенович
E-mail: [email protected] Телефон: +380322336181 ЄДРПОУ:
41757454

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 20 жовт. 2022 13:59
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Електронний підпис 20 жовт. 2022 13:59
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:44
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37
Не вказано 20 жовт. 2022 13:37

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 24 жовт. 2022 17:36
24 жовт. 2022 17:34

Пропозиція

139 089 306,04 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Роман Данило
E-mail: [email protected] Телефон: +380676744686 ЄДРПОУ:
37776004

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 20 жовт. 2022 09:40
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Електронний підпис 20 жовт. 2022 09:40
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38
Не вказано 20 жовт. 2022 09:38

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
24 жовт. 2022 17:38
Електронний підпис 24 жовт. 2022 17:39

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 26 жовт. 2022 17:58
Підписаний договір 26 жовт. 2022 17:56

Пропозиція

140 877 023,50 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙН ТА РЕПРЕСОВАНИХ ІМ.Ю.ЛИПИ"

Вас може зацікавити

Реконструкція нежитлової будівлі, літ. «А» для створення умов для надання соціальних та реабілітаційних послуг, послуг у сфері соціального захисту громадян на вул. Якуба Коласа,8-А у Святошинському районі м. Києва
Реконструкція нежитлової будівлі, літ. «А» для створення умов для надання соціальних та реабілітаційних послуг, послуг у сфері соціального захисту громадян на вул. Якуба Коласа,8-А у Святошинському районі м. Києва
Ім'я:
Ігор Шевчук
E-mail: [email protected] Телефон: +380444242514, +380444243597 ЄДРПОУ:
39408088

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

98 178 918,33 грн без ПДВ

Дивитись
Реконструкція теплових мереж за адресами: вул. С. Скальда, 25 та Н. Сотні, 23 в м. Чернівці
Реконструкція теплових мереж за адресами: вул. С. Скальда, 25 та Н. Сотні, 23 в м. Чернівці
Ім'я:
Наталія Терентяк
E-mail: [email protected] Телефон: +380508880786 ЄДРПОУ:
34519280

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

78 732 115,33 грн без ПДВ

Дивитись
Реконструкція комплексу будівель і споруд державного підприємства «Олімпійський навчально-спортивний центр «Конча-Заспа» з будівництвом нових будівель на Столичному шосе, 19 км, 19 у Голосіївському районі. Реконструкція та технічне переоснащення комплексного Ігрового залу, за адресою: 03131, Столичне шосе, 19, м. Київ»
Реконструкція комплексу будівель і споруд державного підприємства «Олімпійський навчально-спортивний центр «Конча-Заспа» з будівництвом нових будівель на Столичному шосе, 19 км, 19 у Голосіївському районі. Реконструкція та технічне переоснащення комплексного І...
Ім'я:
Демида Назарій Михайлович
E-mail: [email protected] Телефон: 380930411139, 380930411139 ЄДРПОУ:
38217021

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

209 564 364,00 грн без ПДВ

Дивитись