Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45454000-4»
-
ID: UA-2026-09-05-000516-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеконструкція дошкільного навчального закладу за адресою: вул. Генерала Тупікова (нині вул. Андрія Мельника), 27 у Солом'янському районі м. Києва (Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (45454000-4 Реконструкція))
Оголошено5 вер. 17:11
Прийом пропозицій5 вер. 17:11 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-014251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Реконструкція будинку гуртожитку під багатоквартирний житловий будинок тимчасового проживання за адресою: Одеська ообласть, Березівський район, селище Миколаївка, вул. Центральна, будинок 7-Б» (Код ДК 021:2015: 45454000-4 – Реконструкція)
Ім'я:ГАННА ШЕРШНЬОВАE-mail: [email protected] Телефон: +380953060446, +380958810039 Веб сайт: ЄДРПОУ:04052962Оголошено5 вер. 00:20
Прийом пропозицій5 вер. 00:20 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-011892-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеконструкція будівлі будинку культури з облаштуванням ветеранського простору за адресою: село Якушинці, вулиця Новоселів, 21, Вінницького району Вінницької області
Оголошено4 вер. 16:01
Прийом пропозицій4 вер. 16:01 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-011713-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеконструкція мереж електропостачання зі встановленням сонячної електростанції для забезпечення безперервної та гарантованої роботи водопровідної насосної станції Одеська область, Одеський район с. Великодолинське, вул. Паркова
Оголошено4 вер. 15:49
Прийом пропозицій4 вер. 15:49 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-011558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеконструкція мереж електропостачання зі встановленням сонячної електростанції для забезпечення безперервної та гарантованої роботи водопровідної насосної станції 2-го підйому за адресою: Одеська область, Одеський район, с. Великодолинське, вул. Ентузіастів
Оголошено4 вер. 15:44
Прийом пропозицій4 вер. 15:44 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-001966-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Реконструкція електромереж з установкою гібридної сонячної електростанції в Дмитрушківському ліцеї Дмитрушківської сільської ради, за адресою: Черкаська область, Уманський район, с. Дмитрушки, вул. Петропавлівська, 15»
Оголошено4 вер. 10:03
Прийом пропозицій4 вер. 10:03 – 20 вер. 09:52 -
ID: UA-2026-09-03-013846-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиконання будівельних робіт по об’єкту: «Реконструкція пункту тимчасового тримання м. Луцьк, вул. Стрілецька, 6, 6 прикордонного загону (інв. 101310401)»
Ім'я:Курбетьєв Валерій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445276671 ЄДРПОУ:23311317Оголошено3 вер. 17:08
Прийом пропозицій3 вер. 17:08 – 21 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-03-001558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеконструкція елементів благоустрою (проїзд) в районі багатоквартирного житлового будинку № 102 по просп. Героїв Дніпра м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області
Оголошено3 вер. 09:50
Прийом пропозицій3 вер. 09:50 – 23 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-03-001196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеконструкція елементів благоустрою (проїзд) в районі багатоквартирного житлового будинку № 94 по просп. Героїв Дніпра м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області
Оголошено3 вер. 09:34
Прийом пропозицій3 вер. 09:34 – 23 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-010595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеконструкція електричних мереж 10/0,4кВ ПрАТ «Волиньобленерго» для приєднання новозбудованих, реконструйованих чи модернізованих електроустановок замовника за адресою: Ковельський р-н, Ковельська ТГ, м.Ковель, вул. Заводська, 23 (згідно умов договору нестандартного приєднання ТУ 526-4052/17 від
01.08.17р.) Замовник: ТОВ «Укрінкомтехбуд» Оголошено2 вер. 15:41
Прийом пропозицій2 вер. 15:41 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-009315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Реконструкція очисних споруд в с.Боднарів Боднарівського старостинського округу Калуської міської територіальної громади Івано-Франківської області (коригування)»
Оголошено2 вер. 15:03
Прийом пропозицій2 вер. 15:03 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-007366-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеконструкція каналізаційного напірного колектора від *************
Оголошено2 вер. 15:48
Прийом пропозицій2 вер. 15:48 – 23 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-005152-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеконструкція будівлі публічної бібліотеки з прибудовою (санітарний вузол) Іванівської сільської ради за адресою: с. Іванів вул. Соборна, 3 Хмельницького району Вінницької області
Оголошено2 вер. 12:09
Прийом пропозицій2 вер. 12:09 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-002094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеконструкція з благоустрою території навколо будівлі профілакторію "Рассвет" для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб (ВПО) за адресою: Дніпропетровська обл. м. Кривий Ріг, вул.Кропивницького, 63а.
Оголошено2 вер. 10:44
Прийом пропозицій2 вер. 10:44 – 18 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-011009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеконструкція насосної НС 2-1 Київської філії КП "ХТМ" пров. Щедрінський квартал, буд. 6 в м. Харкові (Код ДК: 021:2015-45454000-4-Реконструкція )
Оголошено1 вер. 17:36
Прийом пропозицій1 вер. 17:36 – 17 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-000831-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Реконструкція зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення корпусу № 1 інфекційного відділення КП "Володимирське територіальне медичне об'єднання" Володимирської міської ради по вулиці Шухевича генерала,10 в м. Володимир, Волинської області» (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні
роботи) Ім'я:Сергій Володимирович ФедоровичE-mail: [email protected] Телефон: +380938834530 ЄДРПОУ:42631325Оголошено1 вер. 09:37
Прийом пропозицій1 вер. 09:37 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Реконструкція Годовицького ЗЗСО І-ІІІ ступеня Сокільницької сільської ради Львівського району Львівської області. Коригування» (Код код ДК 021:2015-45454000-4 Реконструкція)
Ім'я:Гніздовська Софія АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380938578804 ЄДРПОУ:04369682Оголошено31 серп. 22:34
Прийом пропозицій31 серп. 22:34 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010801-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеконструкція приміщень підвалу Савинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 1 Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області з можливістю використання як споруди подвійного призначення, за адресою: Харківська область, Ізюмський район, с-ще Савинці, вул. Харківська, будинок
4 (коригування) Оголошено31 серп. 16:44
Прийом пропозицій31 серп. 16:44 – 16 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007974-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеконструкція адміністративної будівлі Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області за адресою: м. Хорол, вул. Небесної Сотні,78 код ДК 021:2015: 45454000-4 — Реконструкція
Оголошено31 серп. 15:10
Прийом пропозицій31 серп. 15:10 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006491-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт: Аварійно-відновлювальні роботи з консервації будівлі навчального центру ГУНП в Чернігівській області по вул. Тероборони (Гагаріна), 52 у м. Чернігові згідно ДК 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи
Оголошено31 серп. 14:20
Прийом пропозицій31 серп. 14:20 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення