Відсмоктувач ендоскопічний (код ДК 021:2015: 33162100-4) – Код НК 024:2019 – 35616

Оголошення про проведення спрощеної закупівлі розроблене на виконання вимог абз. 3 п. 1 ч. 1 Постанови КМУ від 28 лютого 2022 р. № 169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» та ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р. (далі – Закон).

Очікувана вартість

210 000,00 грн

без ПДВ
Пропозиції розглянуто
Перегляд
Період уточнень

з 7 жовт. 2022 00:23

до 13 жовт. 2022 00:00

Прийом пропозицій

з 13 жовт. 2022 00:00

до 19 жовт. 2022 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 19 жовт. 2022 00:00

до 25 жовт. 2022 00:24

Пропозиції розглянуто

з 25 жовт. 2022 00:24

Подання пропозицій:
13 жовт. 2022 00:00 – 19 жовт. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
7 жовт. 2022 00:23 – 13 жовт. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
14 жовт. 2022 00:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05503705
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 18028, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ САМІЙЛА КІШКИ, будинок 210
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Коваль Олександр
Володіння мовою:
Телефон:
380674849339
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Відсмоктувач ендоскопічний (код ДК 021:2015: 33162100-4) – Код НК 024:2019 – 35616

Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків

Кількість:

5 штуки

Період доставки:

до 21 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 7 жовт. 2022 00:23
Документи закупівлі 7 жовт. 2022 00:23
Документи закупівлі 7 жовт. 2022 00:23
Документи закупівлі 7 жовт. 2022 00:23

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
210 000,00 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
2 100,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Жуковець Сергій Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: 0986188261 Факс:
0986188261
ЄДРПОУ:
2567116356

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 17 жовт. 2022 17:05
Не вказано 17 жовт. 2022 17:04
Не вказано 17 жовт. 2022 17:04
Не вказано 17 жовт. 2022 17:04
Не вказано 17 жовт. 2022 17:04
Не вказано 17 жовт. 2022 17:04
Електронний підпис 17 жовт. 2022 17:05
Не вказано 17 жовт. 2022 17:04

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 25 жовт. 2022 00:24
Не вказано 25 жовт. 2022 00:24

Пропозиція

210 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"

Вас може зацікавити

Операційний цистоскоп (набір) та механічний літотриптер (набір) за кодом ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків
Операційний цистоскоп (набір) та механічний літотриптер (набір) за кодом ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків
Ім'я:
Лузін Віталій Ігорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380373121264 Факс:
+380373121264
ЄДРПОУ:
02005875

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

338 612,15 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Наталія Філь
E-mail: [email protected] Телефон: +380463146342 ЄДРПОУ:
02774125

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

366 658,59 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків
ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків
Ім'я:
Світлана Ільницька
E-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01982494
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

297 000,00 грн без ПДВ

Дивитись