Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33160000-9»
-
ID: UA-2026-09-02-014204-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУстаткування для операційних блоків
Оголошено2 вер. 20:59
Прийом пропозицій2 вер. 20:59 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-010986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЗатискач хірургічний; Затискач хірургічний; Затискач хірургічний; Затискач хірургічний: кровоспинний, з нержавіючої сталі (медична), розмір браншів: 55-65 мм, довжина затиску: 195-205 мм, по автору: Rochester-Pean(Рочестер-Пін); Зонд хірургічний; Затискач хірургічний; Затискач хірургічний
Оголошено2 вер. 15:56
Прийом пропозицій2 вер. 15:56 – 7 вер. 15:52 -
ID: UA-2026-09-02-010775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїХірургічні інструменти для операційного блоку
Ім'я:Крештанович Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380505803845 ЄДРПОУ:02005763Оголошено2 вер. 15:48
Прийом пропозицій2 вер. 15:48 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-006401-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТУЛІЄВА МЕДИЧНА СИСТЕМА З НАБОРОМ ДЛЯ МОРЦЕЛЯЦІЇ
Оголошено2 вер. 13:17
Прийом пропозицій2 вер. 13:17 – 18 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-09-02-005791-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСкальпелі
Оголошено2 вер. 12:41
Прийом пропозицій2 вер. 12:41 – 5 вер. 12:36 -
ID: UA-2026-09-01-008942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКліпси для лапароскопії
Оголошено1 вер. 15:47
Прийом пропозицій1 вер. 15:47 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-005911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїНожиці лапароскопічні
Оголошено1 вер. 13:56
Прийом пропозицій1 вер. 13:56 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-002819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїХірургічні інструменти
Оголошено1 вер. 11:19
Прийом пропозицій1 вер. 11:19 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-012610-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема для селективної серцевої абляції
Оголошено31 серп. 19:08
Прийом пропозицій31 серп. 19:08 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-012522-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 33160000 - 9 Устаткування для операційних блоків (Ендоскопічне обладнання (Аксесуари до ендоскопічного освітлювача (світловід (НК 024:2023 – 35507 Кабель світловий оптоволоконний)); Ендоскопічний електрокоагулятор з функцією зварювання судин в комплекті (НК 024:2023 – 44776
Електрохірургічна система); Ендоскопічний газовий СО2 – інсуфлятор (НК 024:2023 – 16849– Лапароскопічний інсуфлятор); Ендоскопічний аспіратор – іригатор (НК 024:2023 – 36122 - Система гістероскопічна для іригації/інсуфляції))) Оголошено31 серп. 18:54
Прийом пропозицій31 серп. 18:54 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-012125-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦистоскоп з комплектуючими для урологічних втручань (ДК 021:2015 - 33160000-9 Устаткування для операційних блоків, НК 031:2024: Z12020701 Цистоскопи (НК 024:2023: 17145 – Жорсткий цистоскоп))
Оголошено31 серп. 18:06
Прийом пропозицій31 серп. 18:06 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012098-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Лампа операційна» (код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z12010701 – Фіксовані безтіньові лампи, код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 12282 – Операційний світильник)
Оголошено31 серп. 18:04
Прийом пропозицій31 серп. 18:04 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-012004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОпераційний цистоскоп (набір) та механічний літотриптер (набір) за кодом ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків
Ім'я:Лузін Віталій ІгоровичE-mail: [email protected] Телефон: +380373121264 Факс:+380373121264ЄДРПОУ:02005875Оголошено31 серп. 17:57
Прийом пропозицій31 серп. 17:57 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-011999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК 021:2015 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Оголошено31 серп. 17:54
Прийом пропозицій31 серп. 17:54 – 3 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-011982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Інсуфлятор СО2, код НК 024:2023: 16849 - Лапароскопічний інсуфлятор, код НК 031:2024:– Z12029008 - Газові інсуфлятори; Щипці біопсійні для колоноскопії, код НК 024:2023- 38810 - Гнучкі ендоскопічні біопсійні щипці багаторазового
використання, код НК 031:2024 - L031301 - Щипці для біопсії, загальна хірургія, багаторазові; Операційна лампа, код НК 024:2023- 12282 – Операційний світильник, код НК 031:2024 - Z12010702 - Мобільні безтіньові лампи; Жорсткий ендоскоп (цистоскоп), код НК 024:2023- 17145 - Жорсткий цистоскоп, код НК 031:2024 - Z12020701 - Цистоскопи) Оголошено31 серп. 17:51
Прийом пропозицій31 серп. 17:51 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-011867-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїМедичні вироби для хірургії, анестезіології та інтенсивної терапії
Оголошено31 серп. 17:44
Прийом пропозицій31 серп. 17:44 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-010600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків
Ім'я:Світлана ІльницькаE-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982494Оголошено31 серп. 16:37
Прийом пропозицій31 серп. 16:37 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010159-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектродерматом ДК-717 (або еквівалент) код НК 024:2023 – 11179 - Дерматом із живленням від мережі , ДК 021:2015 код 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Оголошено31 серп. 16:21
Прийом пропозицій31 серп. 16:21 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010155-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнструменти для краніотома (ДК 021:2015: 33160000-9: Устаткування для операційних блоків, номенклатура - 33162200-5 Інструменти для операційних блоків)
Оголошено31 серп. 16:20
Прийом пропозицій31 серп. 16:20 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання системи лапароскопічної, багаторазового використання, у комплекті для ВП «Пологовий будинок» КНП «ТМО «СМОЛ»
Оголошено31 серп. 16:33
Прийом пропозицій31 серп. 16:33 – 8 вер. 08:00