Система ультразвукової діагностики, в тому числі датчики (код ДК 021:2015: 33112200-0) – Код НК 024:2019 – 40761

Оголошення про проведення спрощеної закупівлі розроблене на виконання вимог абз. 3 п. 1 ч. 1 Постанови КМУ від 28 лютого 2022 р. № 169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» та ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р. (далі – Закон).

Очікувана вартість

4 200 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 4 жовт. 2022 23:22

до 10 жовт. 2022 00:00

Прийом пропозицій

з 10 жовт. 2022 00:00

до 13 жовт. 2022 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 13 жовт. 2022 00:00

до 18 жовт. 2022 01:23

Пропозиції розглянуто

з 18 жовт. 2022 01:23

до 2 лист. 2022 11:04

Подання пропозицій:
10 жовт. 2022 00:00 – 13 жовт. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
4 жовт. 2022 23:22 – 10 жовт. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
11 жовт. 2022 00:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05503705
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 18028, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ САМІЙЛА КІШКИ, будинок 210
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Коваль Олександр
Володіння мовою:
Телефон:
380674849339
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Система ультразвукової діагностики, в тому числі датчики (код ДК 021:2015: 33112200-0) – Код НК 024:2019 – 40761

Код ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини

Кількість:

1 комплект

Період доставки:

до 21 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 4 жовт. 2022 23:22
Документи закупівлі 4 жовт. 2022 23:22
Документи закупівлі 4 жовт. 2022 23:22
Документи закупівлі 4 жовт. 2022 23:22

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
4 200 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
84 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Васютинський Богдан Борисович
E-mail: [email protected] Телефон: +380443575707 Факс:
+380443575707
ЄДРПОУ:
38040427

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 12 жовт. 2022 13:05
Не вказано 12 жовт. 2022 13:02
Не вказано 12 жовт. 2022 13:02
Не вказано 12 жовт. 2022 13:02
Електронний підпис 12 жовт. 2022 13:05
Не вказано 12 жовт. 2022 13:02

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 18 жовт. 2022 01:23
Не вказано 18 жовт. 2022 01:22

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 2 лист. 2022 11:04
Підписаний договір 2 лист. 2022 11:03

Пропозиція

4 200 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"

Вас може зацікавити

«Система ультразвукової діагностики, в тому числі датчики» (код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z11040103 – Портативні ультразвукові сканери, код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 40761 – Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації)
«Система ультразвукової діагностики, в тому числі датчики» (код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z11040103 – Портативні ультразвукові сканери, код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 40761 – Загальноприйнята ультразвукова си...
Ім'я:
Ольга Підгородецька
E-mail: [email protected] Телефон: +380979995331 ЄДРПОУ:
03397564
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 386 292,84 грн без ПДВ

Дивитись
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини за кодом CPV за ДК 021:2015 – 33110000-4 (НК 024:2023 -16604 – Рентгенівська трубка, НК 031:2024 - Z11039012 ТРУБКИ РЕНТГЕНІВСЬКІ ЗІБРАНІ (Рентгенівська трубка до системи рентгенівської комп’ютерної томографії всього тіла)
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини за кодом CPV за ДК 021:2015 – 33110000-4 (НК 024:2023 -16604 – Рентгенівська трубка, НК 031:2024 - Z11039012 ТРУБКИ РЕНТГЕНІВСЬКІ ЗІБРАНІ (Рентгенівська трубка до системи рент...
Ім'я:
Драганова Любов
E-mail: [email protected] Телефон: 380971523570 ЄДРПОУ:
01982591

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 714 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Сергій Роззувайло
E-mail: [email protected] Телефон: +0675671700 ЄДРПОУ:
42853384
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 149 533,34 грн без ПДВ

Дивитись