Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33110000-4»
-
ID: UA-2026-09-01-010467-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВізуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини - за ДК 021:2015 - 33110000-4 (Система рентгенівська діагностична дентальна - код згідно НК 024:2023 - 37645 Система рентгенівська діагностична стаціонарна загального призначення цифрова, за ДК 021:2015 -
33111000-1 Рентгенологічне обладнання) Оголошено1 вер. 16:50
Прийом пропозицій1 вер. 16:50 – 17 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-013420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:33110000-4: Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Система рентгенівська флюороскопічна)
Оголошено31 серп. 22:09
Прийом пропозицій31 серп. 22:09 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Система ультразвукової діагностики, в тому числі датчики» (код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z11040103 – Портативні ультразвукові сканери, код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 40761 – Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації)
Оголошено31 серп. 18:18
Прийом пропозицій31 серп. 18:18 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-011481-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВізуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини за кодом CPV за ДК 021:2015 – 33110000-4 (НК 024:2023 -16604 – Рентгенівська трубка, НК 031:2024 - Z11039012 ТРУБКИ РЕНТГЕНІВСЬКІ ЗІБРАНІ (Рентгенівська трубка до системи рентгенівської комп’ютерної томографії
всього тіла) Оголошено31 серп. 17:26
Прийом пропозицій31 серп. 17:26 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Діагностична ультразвукова система для офтальмології (НК 024:2023 11389 - Система ультразвукової візуалізації для
офтальмології; НК 031:2024 Z1212012001 ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЦІНКИ ФУНКЦІЇ ЗОРУ)) Оголошено31 серп. 15:43
Прийом пропозицій31 серп. 15:43 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-008675-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕНДОКАВІТАЛЬНИЙ УЛЬТРАЗВУКОВИЙ ДАТЧИК ДО УЛЬТРАЗВУКОВИХ СИСТЕМ за кодом(ДК 021:2015 33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (33112200-0 - Ультразвукові установки)(НК 024:2023: 40768 Давач системи екстракорпоральної ультразвукової
візуалізації ручний) Ім'я:Дуб Наталія ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380324850974 Факс:+380324852294ЄДРПОУ:20763591Оголошено31 серп. 15:43
Прийом пропозицій31 серп. 15:43 – 8 вер. 15:37 -
ID: UA-2026-08-31-005934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Діагностична ультразвукова система (НК 024:2023 40761 - Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації; НК 031:2024
Z11040103 ПОРТАТИВНІ УЛЬТРАЗВУКОВІ СКАНЕРИ)) Оголошено31 серп. 13:55
Прийом пропозицій31 серп. 13:55 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-004544-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема рентгенівська діагностична
Оголошено31 серп. 12:42
Прийом пропозицій31 серп. 12:42 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-001866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання системи рентгенівської діагностичної стаціонарної загального призначення, цифрової для ВП «Лікарня інтенсивного лікування» КНП «ТМО «СМОЛ» (Еквівалент)
Оголошено31 серп. 10:39
Прийом пропозицій31 серп. 10:39 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-009900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«код Основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 33110000-4 «Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини» (Рентгенівська трубка до цифрової мамографічної системи Giotto Image 3DL, код НК 031:2024 -
Z11039012 — ТРУБКИ РЕНТГЕНІВСЬКІ ЗІБРАНІ)» Оголошено28 серп. 15:58
Прийом пропозицій28 серп. 15:58 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-004679-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПортативний дентальний рентген апарат
Оголошено28 серп. 12:08
Прийом пропозицій28 серп. 12:08 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-001630-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015-33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації, з набором датчиків, НК 024:2023 - 40761 - Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації, НК 031:2024 : Z11040103 - ПОРТАТИВНІ
УЛЬТРАЗВУКОВІ СКАНЕРИ) Оголошено28 серп. 10:07
Прийом пропозицій28 серп. 10:07 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-010566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«код Основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 33110000-4 «Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини» (Рентгенівська трубка, код НК 031:2024 - Z11039012 — ТРУБКИ РЕНТГЕНІВСЬКІ ЗІБРАНІ)»
Оголошено27 серп. 16:04
Прийом пропозицій27 серп. 16:04 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-003195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистеми ультразвукові діагностичні — 2 одиниці (ДК 021:2015: 33110000-4 — Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини)
Оголошено27 серп. 11:04
Прийом пропозицій27 серп. 11:04 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-001746-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФазований датчик та програмне забезпечення до ультразвукової системи E-CUBE 8LE Код ДК 021:2015 – 33110000-4 «Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини» (НК 024:2023: 40768 — Давач системи екстракорпоральної ультразвукової візуалізації, ручний)
Оголошено27 серп. 10:07
Прийом пропозицій27 серп. 10:07 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-011153-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема ангіографічна інтервенційна
Ім'я:Віктор ТОМЧУКE-mail: [email protected] Телефон: +380665374250, +380442596426 Веб сайт: ЄДРПОУ:05415792Оголошено26 серп. 16:00
Прийом пропозицій26 серп. 16:00 – 3 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-26-008775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУльтразвуковий сканер в комплекті з відеоокулярами
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено26 серп. 14:48
Прийом пропозицій26 серп. 14:48 – 3 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-20-005819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгинауковий комплект мультиспектральної візуалізації
Ім'я:Лапко Валентина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380973263739 ЄДРПОУ:05398131Оголошено20 серп. 12:53
Прийом пропозицій20 серп. 12:53 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011991-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасна частина до томографа магнiтно-резонансного MAGNETOM Sola (с/н 184475) (Системи магнітно-резонансної томографії (з напруженістю магнітного поля не менше 1.5 Тесла)), виробництва компанії SIEMENS HEALTHINEERS AG: Плата вводу/виводу дискретних сигналів контролера CAN24 (номер за каталогом
10433245), код ДК 021:2015 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини; код НК 024-2023: 37654 - Система магнітно-резонансної томографії всього тіла з надпровідним магнітом; код НК 031:2024: Z11059080 - РІЗНІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ МАГНІТНО РЕЗОНАНСНОЇ ТОМОГРАФІЇ – АПАРАТНІ АКСЕСУАРИ Очікувана вартість229 752,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиLD-80 Вимірювач АТ без фонендскопа ДК 021:2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні; Світлодіодний медичний негатоскоп WL-1D ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини; Термометр інфрачервоний ДК
021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання Очікувана вартість15 312,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro