Бронежилет модульний
Спрощена закупівля згідно постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2022 №169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» (зі змінами).
з 4 жовт. 2022 14:28
до 10 жовт. 2022 00:00
з 10 жовт. 2022 10:00
до 17 жовт. 2022 00:00
з 17 жовт. 2022 13:08
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель
Пояснення
07.10.2022р. Замовником було внесено зміни до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, але через проблеми на майданчику (проводились технічні роботи) ці зміни не було підписано КЕП. І підписати вже неможливо, так як період уточнень закінчився. Тому, потрібно скасувати цю закупівлю і знову виставити нову.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 11 жовт. 2022 10:51 | |
| Електронний підпис | 11 жовт. 2022 10:52 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Бронежилет модульний
Код ДК 021:2015:
35810000-5 Індивідуальне обмундирування
|
Кількість: 60 штуки |
Період доставки:
до 10 лист. 2022
|
Місце доставки: Україна, 37200, Полтавська область, м. Лохвиця, вул. Перемоги, 1 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 4 жовт. 2022 14:29 | |
| Документи закупівлі | 4 жовт. 2022 14:28 | |
| Документи закупівлі | 4 жовт. 2022 14:28 | |
|
|
||
| Проєкт договору | 4 жовт. 2022 14:28 | |
| Документи закупівлі | 7 жовт. 2022 14:12 | |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Виконавчий комітет Лохвицької міської радиВас може зацікавити
996 400,00 грн без ПДВ
Дивитись892 498,95 грн без ПДВ
Дивитись781 248,75 грн без ПДВ
Дивитись