Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35810000-5»
-
ID: UA-2026-09-04-008227-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБронежилет
Оголошено4 вер. 13:59
Прийом пропозицій4 вер. 13:59 – 20 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-04-007712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБронежилет
Оголошено4 вер. 13:38
Прийом пропозицій4 вер. 13:38 – 20 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-04-006913-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАнтитепловізійний пончо-плащ «Морок» ТМ «Sokil Squad»
Оголошено4 вер. 12:59
Прийом пропозицій10 вер. 00:00 – 12 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-013279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатора35810000-5 – Індивідуальне обмундирування (Шолом захисний тактичний (олива) з кавером (мультикам); бронежилет 4 класу захисту; бронежилет 6 класу захисту)
Оголошено3 вер. 16:41
Прийом пропозицій7 вер. 16:00 – 14 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-013408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМуфта тепла для пульта керування дроном
Оголошено2 вер. 17:52
Прийом пропозицій8 вер. 10:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-012647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби індивідуального захисту (протигази фільтрувальні)
Оголошено2 вер. 16:48
Прийом пропозицій2 вер. 16:48 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-011034-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАктивні захисні навушники Earmor M33 з Bluetooth 221/2026
Оголошено2 вер. 15:55
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 10 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-011038-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШолом кулезахисний
Оголошено1 вер. 17:38
Прийом пропозицій1 вер. 17:38 – 17 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-009782-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 5, комплектність: 1-5) (ДК 021:2015: 35810000-5:Індивідуальне обмундирування)
Оголошено1 вер. 16:20
Прийом пропозицій7 вер. 19:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-009510-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 5, комплектність: 1-5) (ДК 021:2015: 35810000-5:Індивідуальне обмундирування)
Оголошено1 вер. 16:09
Прийом пропозицій7 вер. 19:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-008624-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБронежилет модульний, Тип2, Рівень П, Вид 5, комплектність 1-11 (ДК 021:2015: 35810000-5:Індивідуальне обмундирування)
Оголошено1 вер. 15:36
Прийом пропозицій7 вер. 19:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-008399-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБронежилет модульний, Тип2, Рівень П, Вид 5, комплектність 1-11 (ДК 021:2015: 35810000-5:Індивідуальне обмундирування)
Оголошено1 вер. 15:28
Прийом пропозицій7 вер. 19:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-006310-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЖилет розвантажувальний (Вид 1)
Оголошено1 вер. 14:14
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 23 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012619-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБронежилети модульні (Лот 1 - Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 4, комплектність: 1-5) (НР ТЕЦ); Лот 2 – Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 4, комплектність: 1-5) (НР ОСР); Лот 3 - Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 4, комплектність: 1-5) (НЯ ТЕЦ))
Оголошено31 серп. 19:09
Прийом пропозицій31 серп. 19:09 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-011426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПротигази - 35814000-3
Ім'я:Леся КолесанE-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380952813837 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Оголошено31 серп. 18:00
Прийом пропозицій31 серп. 18:00 – 15 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-31-007201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБронежилети 2 клас захисту з модулем захисту шиї
Оголошено31 серп. 14:44
Прийом пропозицій31 серп. 14:44 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-006823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБронежилети 2 клас захисту
Оголошено31 серп. 14:31
Прийом пропозицій31 серп. 14:31 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-006367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБронежилети 2 клас захисту з модулем захисту шиї
Оголошено31 серп. 14:13
Прийом пропозицій31 серп. 14:13 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-002923-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляІндивідуальне обмундирування
Оголошено31 серп. 11:24
Прийом пропозицій4 вер. 11:22 – 12 вер. 15:57 -
ID: UA-2026-08-31-002822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляІндивідуальне обмундирування
Оголошено31 серп. 11:19
Прийом пропозицій4 вер. 11:16 – 9 вер. 11:16