Підвіз школярів по маршрутах громадським транспортом ДК 60130000-8
Причина скасування закупівлі
Причина
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель
Пояснення
Було допущено помилку, а саме: невірно вказано тип процедури закупівлі: замість «Відкриті торги», було вказано «Закупівля без використання електронної системи»
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 9 вер. 2022 15:24 | |
| Не вказано | 9 вер. 2022 15:22 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Підвіз школярів по маршрутах громадським транспортом ДК 60130000-8
Код ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
|
Кількість: 1 801 послуга |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 08700, Київська область, Обухівська міська територіальна громада, заклади загальної середньої освіти Обухівської міської територіальної громади |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Управління освіти виконавчого комітету Обухівської міської радиВас може зацікавити
483 333,33 грн без ПДВ
Дивитись701 333,33 грн без ПДВ
Дивитись854 000,00 грн без ПДВ
Дивитись