Лот 1 Реактиви для лабораторії, Лот 2 Реактиви для лабораторії, Лот 3 Реактиви для лабораторії

Оцінка пропозицій здійснюється на основі єдиного критерію – ціна пропозиції. Питома вага цінового критерію – 100 %. Методика оцінки: Оцінка пропозицій проводиться за цінами пропозицій з врахування податку на додану вартість (з ПДВ). Найбільш економічно вигідною пропозицією визнається така, ціна якої є найнижча за результатами проведення електронного аукціону. У разі якщо була подана одна пропозиція, електронна система закупівель після закінчення строку подання пропозицій автоматично стає найбільш економічно вигідною пропозицією. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі наведена в доданому файлі

Очікувана вартість

172 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 31 серп. 2022 22:17

до 6 вер. 2022 15:00

Прийом пропозицій

з 6 вер. 2022 15:00

до 9 вер. 2022 12:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 9 вер. 2022 12:02

до 14 вер. 2022 15:23

Пропозиції розглянуто

з 14 вер. 2022 15:23

до 22 вер. 2022 13:02

Подання пропозицій:
6 вер. 2022 15:00 – 9 вер. 2022 12:00
Період уточнень:
31 серп. 2022 22:17 – 6 вер. 2022 15:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01995137
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 26500, Кіровоградська область, Голованівський район, селище міського типу Голованівськ ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ будинок 2
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олександр Марчик
Володіння мовою:
Телефон:
+380525221603
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Реактиви для лабораторії

Перейти до лоту

Очікувана вартість

49 500,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена
2

Реактиви для лабораторії

Перейти до лоту

Очікувана вартість

114 000,00 грн з ПДВ

Статус:

скасована
3

Реактиви для лабораторії

Перейти до лоту

Очікувана вартість

8 500,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 31 серп. 2022 22:17
Електронний підпис 31 серп. 2022 22:19
Не вказано 31 серп. 2022 22:17

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
172 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОЛОВАНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ГОЛОВАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Лікарські засоби різні - Контрольний матеріал CBC-3D, 2.0 мл, нормальний рівень; НСЗ10 Очищуючий розчин;HD310 Ізотонічний розчин; HL310 Лізуючий реагент
Лікарські засоби різні - Контрольний матеріал CBC-3D, 2.0 мл, нормальний рівень; НСЗ10 Очищуючий розчин;HD310 Ізотонічний розчин; HL310 Лізуючий реагент
Ім'я:
Наталія Кбар
E-mail: [email protected] Телефон: +380363230847 ЄДРПОУ:
38593656

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

95 649,53 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Марина Гонтаренко
E-mail: [email protected] Телефон: +380665085722 ЄДРПОУ:
00497006

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

220 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Лабораторні реактиви (для лабораторії по обслуговуванню ендокринологічного відділення, аналізатор LIFOTRONIC Н8) згідно СЗ №794 (вх.610) завідувача відділення КДЛ Шпаюк О.
Лабораторні реактиви (для лабораторії по обслуговуванню ендокринологічного відділення, аналізатор LIFOTRONIC Н8) згідно СЗ №794 (вх.610) завідувача відділення КДЛ Шпаюк О.
Ім'я:
Світлана Александрюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380501030062 ЄДРПОУ:
43288621
34
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

110 000,00 грн без ПДВ

Дивитись