Транспортні послуги
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2022 №169 зі змінами.
з 25 серп. 2022 14:36
до 31 серп. 2022 08:00
з 31 серп. 2022 12:00
до 5 вер. 2022 12:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Лот 1. Транспортні послуги Інформація про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі міститься в Додатку 1 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Lot 1. Перейти до лоту |
Очікувана вартість 100 000,00 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
| 2 |
Лот 2. Транспортні послуги Інформація про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі міститься в Додатку 1 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Lot 2. Перейти до лоту |
Очікувана вартість 250 000,00 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Технічні специфікації | 25 серп. 2022 14:36 | |
| Електронний підпис | 25 серп. 2022 14:36 | |
| Електронний підпис | 25 серп. 2022 14:36 | |
|
|
||
| Технічні специфікації | 25 серп. 2022 14:36 | |
| Технічні специфікації | 25 серп. 2022 14:36 | |
| Технічні специфікації | 25 серп. 2022 14:36 | |
| Технічні специфікації | 25 серп. 2022 14:36 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської областіВас може зацікавити
568 750,00 грн без ПДВ
Дивитись400 000,00 грн без ПДВ
Дивитись425 000,00 грн без ПДВ
Дивитись