Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «60180000-3»
-
ID: UA-2026-09-04-012806-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з перевезення деревини Конотопське надлісництво
Оголошено4 вер. 16:52
Прийом пропозицій4 вер. 16:52 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-009221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26П-467_60180000-3– Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (Послуги автогідропідйомників з висотою підйому від 22 м та вантажопідйомністю від 230 кг)
Оголошено4 вер. 14:32
Прийом пропозицій4 вер. 14:32 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-008073-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини Білоцерківське надлісництво, в тому числі: Лот 1 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 2 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення,
перевезення та розвантаження деревини; Лот 3 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 4 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 5 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 6 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 7 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 8 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини Оголошено4 вер. 13:53
Прийом пропозицій4 вер. 13:53 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-004411-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГосподарські перевезення для потреб ВП «Шахта» «Степова» ДП «Львіввугілля»
Оголошено4 вер. 11:28
Прийом пропозицій4 вер. 11:28 – 22 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-04-002465-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з перевезення спеціальних вантажів Ярмолинецьке надлісництво
Оголошено4 вер. 10:22
Прийом пропозицій4 вер. 10:22 – 22 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-03-015142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 60180000-3 – Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів «Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів насіння соняшника ДК 021:2015: 60180000-3;Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів насіння сої ДК
021:2015: 60180000-3 ) Оголошено3 вер. 21:32
Прийом пропозицій3 вер. 21:32 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-013575-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги навантаження (перевантаження), розвантаження, вивезення деревини Сколівське надлісництво Філії «Карпатський лісовий офіс»
Оголошено3 вер. 16:54
Прийом пропозицій3 вер. 16:54 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-013125-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги перевезення деревини Ярмолинецьке надлісництво
Оголошено3 вер. 16:35
Прийом пропозицій3 вер. 16:35 – 21 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-03-011809-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини Радомишльське надлісництво, в тому числі: Лот 1 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 2 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення,
перевезення та розвантаження деревини; Лот 3 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 4 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини. Оголошено3 вер. 15:52
Прийом пропозицій3 вер. 15:52 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-011645-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з навантаження, вивезення, перевезення та розвантаження деревини Городнянське надлісництво, у т.ч.: Лот 1 - Послуги з навантаження, вивезення, перевезення та розвантаження деревини (Городнянське надлісництво), Лот 2 - Послуги з навантаження, вивезення, перевезення та розвантаження деревини
(Городнянське надлісництво), Лот 3 - Послуги з навантаження, вивезення, перевезення та розвантаження деревини (Городнянське надлісництво) Оголошено3 вер. 15:48
Прийом пропозицій3 вер. 15:48 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-009902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини Богуславське надлісництво
Оголошено3 вер. 14:59
Прийом пропозицій3 вер. 14:59 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-007107-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з навантаження, вивезення (перевезення) та розвантаження деревини
Ім'я:Бондар Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380671912286 ЄДРПОУ:43688959Оголошено3 вер. 13:23
Прийом пропозицій3 вер. 13:23 – 19 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-03-003236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з навантаження, вивезення та розвантаження деревини Ізяславське надлісництво у т. ч.: Лот 1: Послуги з навантаження, вивезення та розвантаження деревини, Лот 2: Послуги з навантаження, вивезення та розвантаження деревини, Лот 3: Послуги з навантаження, вивезення та розвантаження
деревини, Лот 4: Послуги з навантаження, вивезення та розвантаження деревини; Лот 5: Послуги з навантаження, вивезення (перевезення) та розвантаження деревини. Оголошено3 вер. 10:49
Прийом пропозицій3 вер. 10:49 – 20 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-012684-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобільні послуги з перевезення (підвезення) готової їжі для забезпечення харчування учнів Шевченківської гімназії Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області за ДК 021:2015: 60180000-3 «Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів»
Оголошено2 вер. 16:50
Прийом пропозицій2 вер. 16:50 – 18 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-004732-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини Баранівське надлісництво, в тому числі: Лот 1 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 2 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення,
перевезення та розвантаження деревини; Лот 3 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 4 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 5 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 6 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 7 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 8 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 9 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 10 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини Оголошено2 вер. 11:50
Прийом пропозицій2 вер. 11:50 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-006044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТранспортні послуги
Оголошено1 вер. 14:02
Прийом пропозицій1 вер. 14:02 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011960-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини Тетерівське надлісництво, в тому числі: Лот 1 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини); Лот 2 (Послуги з
навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини); Лот 3 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини); Лот 4 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини); Лот 5 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини); Лот 6 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини) Оголошено31 серп. 17:49
Прийом пропозицій31 серп. 17:49 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги із перевезення зернових та олійних культур
Оголошено31 серп. 17:15
Прийом пропозицій31 серп. 17:15 – 8 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-31-011356-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги із завантаження, переміщення та розвантаження деревини дров’яної
Оголошено31 серп. 17:07
Прийом пропозицій31 серп. 17:07 – 9 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-011039-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з навантаження (перевантаження), вивезення та розвантаження лісопродукції по Камінь-Каширському надлісництву філії «Поліський лісовий офіс»
Оголошено31 серп. 16:53
Прийом пропозицій31 серп. 16:53 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення