22Т(СЗ)-014_24320000-3 - Основні органічні хімічні речовини (Інгібітор гідратоутворення)
Детальна інформація щодо місця поставки товару зазнача в завантаженому файлі оголошення про проведення спрощеної закупівлі
з 15 серп. 2022 13:18
до 19 серп. 2022 00:00
з 19 серп. 2022 10:00
до 24 серп. 2022 10:00
з 25 серп. 2022 12:42
до 25 серп. 2022 13:05
з 25 серп. 2022 13:05
до 1 вер. 2022 09:46
з 1 вер. 2022 09:46
до 9 вер. 2022 11:49
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Інгібітор гідратоутворення
Код ДК 021:2015:
24322000-7 Спирти, феноли, фенолспирти та їх галогено-, сульфо-, нітро-, нітрозопохідні; жирні промислові спирти
|
Кількість: 1 000 тонни |
Період доставки:
до 30 жовт. 2022
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 15 серп. 2022 13:18 | |
| Не вказано | 15 серп. 2022 13:18 | |
| Не вказано | 15 серп. 2022 13:18 | |
| Не вказано | 15 серп. 2022 13:18 | |
| Не вказано | 15 серп. 2022 13:18 | |
| Не вказано | 15 серп. 2022 13:18 | |
| Не вказано | 25 серп. 2022 13:05 | |
| Електронний підпис | 15 серп. 2022 13:57 | |
| Не вказано | 15 серп. 2022 13:18 | |
| Не вказано | 15 серп. 2022 13:18 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 23 серп. 2022 17:44 |
| Електронний підпис | 23 серп. 2022 17:44 | |
| Електронний підпис | 23 серп. 2022 17:44 | |
|
|
||
| Не вказано | 23 серп. 2022 16:52 | |
| Не вказано | 2 вер. 2022 10:22 | |
| Не вказано | 23 серп. 2022 17:34 | |
| Не вказано | 23 серп. 2022 16:52 | |
| Не вказано | 2 вер. 2022 10:22 | |
| Не вказано | 23 серп. 2022 16:52 | |
| Не вказано | 23 серп. 2022 16:52 | |
| Не вказано | 23 серп. 2022 16:52 | |
| Не вказано | 23 серп. 2022 17:25 | |
| Не вказано | 23 серп. 2022 16:52 | |
| Не вказано | 23 серп. 2022 17:25 | |
| Не вказано | 23 серп. 2022 16:52 | |
| Не вказано | 23 серп. 2022 17:25 | |
| Не вказано | 23 серп. 2022 16:52 | |
| Не вказано | 2 вер. 2022 10:22 | |
| Не вказано | 23 серп. 2022 16:52 | |
| Не вказано | 2 вер. 2022 10:22 | |
| Не вказано | 23 серп. 2022 16:52 | |
| Не вказано | 23 серп. 2022 17:25 | |
| Не вказано | 23 серп. 2022 17:34 | |
| Не вказано | 23 серп. 2022 16:52 | |
| Не вказано | 23 серп. 2022 17:25 | |
| Не вказано | 23 серп. 2022 17:25 | |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 1 вер. 2022 09:46 | |
| Протокол розгляду | 1 вер. 2022 09:45 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 9 вер. 2022 11:48 | |
| Електронний підпис | 9 вер. 2022 11:49 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 23 серп. 2022 17:38 |
| Не вказано | 23 серп. 2022 17:37 | |
| Не вказано | 23 серп. 2022 17:37 | |
| Електронний підпис | 23 серп. 2022 17:38 | |
| Не вказано | 23 серп. 2022 17:37 | |
| Не вказано | 23 серп. 2022 17:37 | |
| Не вказано | 23 серп. 2022 17:37 | |
| Не вказано | 23 серп. 2022 17:37 | |
| Не вказано | 23 серп. 2022 17:37 | |
| Не вказано | 23 серп. 2022 17:37 | |
| Не вказано | 23 серп. 2022 17:37 | |
| Не вказано | 23 серп. 2022 17:37 | |
| Не вказано | 23 серп. 2022 17:37 | |
| Не вказано | 23 серп. 2022 17:37 | |
| Не вказано | 23 серп. 2022 17:37 | |
| Не вказано | 23 серп. 2022 17:37 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"Вас може зацікавити
118 578 240,00 грн без ПДВ
Дивитись