Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24322000-7»
-
ID: UA-2026-08-31-007284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганічні хімічні речовини
Оголошено31 серп. 14:49
Прийом пропозицій31 серп. 14:49 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-001492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпирт етиловий ректифікований
Оголошено31 серп. 10:17
Прийом пропозицій31 серп. 10:17 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-001511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-749_24320000-3 - Основні органічні хімічні речовини (Метанол)
Оголошено28 серп. 10:01
Прийом пропозицій28 серп. 10:01 – 12 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-001341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні органічні хімічні речовини (Діетиленгліколь)
Ім'я:Кірієнко Ростислав ЛеонідовичE-mail: [email protected] Телефон: 380444612391 ЄДРПОУ:30019801Оголошено28 серп. 09:52
Прийом пропозицій28 серп. 09:52 – 11 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-27-009944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-743_24320000-3 - Основні органічні хімічні речовини (Метанол)
Оголошено27 серп. 15:56
Прийом пропозицій27 серп. 15:56 – 12 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-01-14-008010-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМетанол
Ім'я:Назаренко Юлія ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380975200267 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено14 січ. 14:07
Прийом пропозицій14 січ. 14:07 – 25 січ. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-001256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпирт ізопропиловий технічний. (Код номенклатурної позиції ДК 021:2015 24322000-7 «Спирти, феноли, фенолспирти та їх галогено-, сульфо-, нітро-, нітрозопохідні; жирні промислові спирти»)
Очікувана вартість38 016,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕтиловий спирт
Очікувана вартість2 726,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні органічні хімічні речовини
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено21 серп. 16:08
Прийом пропозицій21 серп. 16:08 – 29 серп. 17:00Очікувана вартість33 539,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-002332-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпирт етиловий ректифікований.
Очікувана вартість141 661,97 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-009276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕтиловий спирт 96% 100мл фл.
Ім'я:Гінкельман Катерина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380457920720 ЄДРПОУ:40972700Очікувана вартість3 011,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-002541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпирт етиловий
Очікувана вартість1 220,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-003792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕтиловий спирт
Очікувана вартість14 124,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-002910-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпирт етиловий 96%
Оголошено14 серп. 10:52
Прийом пропозицій14 серп. 10:52 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість59 394,44 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-13-005809-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпирт метиловий чда
Ім'я:Головня Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380362408337 ЄДРПОУ:40342117Очікувана вартість41 381,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-009501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні органічні хімічні речовини (Хімічні реагенти)
Ім'я:Пушинська Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442997359 ЄДРПОУ:30019801Оголошено12 серп. 15:41
Прийом пропозицій12 серп. 15:41 – 21 серп. 14:00Очікувана вартість71 664,95 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-008858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДезінфікуючі засоби
Очікувана вартість26 964,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-005377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиспирт етиловий неденатурований (ректифікований)
Ім'я:Боровик Андрій ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380573410591 Факс:+380577194607Веб сайт: ЄДРПОУ:00205096Очікувана вартість56 390,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-003177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКислота лимонна харчова, спирт етиловий ректифікований
Оголошено12 серп. 11:10
Прийом пропозицій12 серп. 11:10 – 20 серп. 10:00Очікувана вартість2 279 416,70 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-04-010489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсновні органічні хімічні речовини (Спирт етиловий 96% розчин 96% по 100мл у флаконах)
Ім'я:Гривнак Ольга ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:+380567440234ЄДРПОУ:19430915Очікувана вартість22 669,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro